Меня не звали• 05 декабря 2022

У кішки періодично віднімає лапи, хитає

Кішці 8 років. Я так розумію, що це проблеми по неврології. Помітили, що такий стан зазвичай після того, як чекає на їжу, після стрижки кігтів, таке враження, що це пов’язано з хвилюваннями. Після цього вона може декілька хвилин хитатись, лапи підкошуються, не може рівно йти, не вписується у двері.
До лікаря підемо, хочу зрозуміти, що це і чи треба здати перед візитом аналізи
пышка_мышка• 05 декабря 2022
Ого((( анализы возьмут на визите.
ОноВамнадо• 05 декабря 2022
зачем стричь ногти, если у нее такая неврология от этого? я не стригу кошке ногти.
Единорог помог• 05 декабря 2022
Діабет, як варіант ( різке падіння цукру від голоду/стресу дасть такі симптоми)
Нога на ногу• 05 декабря 2022
Як ми можемо діагностувати по телефону? Радитись з нами перед візитом до лікаря - явно не треба.
По темі, моя кішка маленькою мала типу того симптоми, лікар не дала точний діагноз, але виходила, щось по шкт схоже. Лікували довго. Так що не зволікайте.
У кота лапи задні були слабкі, міг звалитися, поки стрибав на диван. Там було щось з нирками, сечокам‘яна хвороба, також лікували.
Отчебучкина• 05 декабря 2022
Идите к врачу срочно. Может, проблемы с сосудами головного мозга. У нашего пёсика было несколько микроинсультов
Не гоню• 05 декабря 2022
У меня у бриташки 13 лет отнялись задние лапы, сердце(((
Тоже думала неврология…
Этожзвяздаяегообожаю• 05 декабря 2022
У нашей йорочки инсульт. Ночью пошла на пелёнку и не смогла встать, поднять задние лапки. Потом и остальные симптомы подтянулись.
Вам нельзя терять время.
Аноним Первый• 05 декабря 2022
у нашей такое было, на вскрытии показало лимфому кишечника
Na kablukah• 05 декабря 2022
Если в Киеве,то могу посоветовать неврологов
Ангел-предохранитель• 06 декабря 2022
У нас ходила шаталась, оказалась почечная недостаточность
автор Меня не звали • 06 декабря 2022
Ответ дляАнгел-предохранитель
Дякую. Вона у Вас постійно хиталась чи періодично? Ноги не віднімалися?
автор Меня не звали • 06 декабря 2022
Ответ дляNa kablukah
Спасибі. Але ми не в Києві.
Місто Черкаси
Ангел-предохранитель• 06 декабря 2022
Ответ дляМеня не звали
Нет не постоянно.В любом случае, видите, девочки много разных болезней пишут.Везите к ветеринару, пусть поскорее выздоравливает
ЖивунаБагамах• 06 декабря 2022
Ответ дляАнгел-предохранитель
Ви вилікували?
Дама_из_рекламы• 06 декабря 2022
У моей был инсульт, похожие симптомы.
автор Меня не звали • 06 декабря 2022
Ответ дляДама_из_рекламы
У моей был инсульт, похожие симптомы.
Дякую за відповідь. Як дізнались, що це інсульт? Узі робили чи мрт?
ЖивунаБагамах• 12 декабря 2022
Ответ дляМеня не звали
Як ваша киця?