MacOS-ница• 06 декабря 2022

Хочу порекомендувати каву, точно знаю що не дорога, українська фасовка

Я не в Україні, ось дістала останню пачку кави, були різні, ось ця пам‘ятаю що купувала не дорого, смачна. Прийшлось аж піти вам пачку сфоткати після того як спробувала.
Яичница с беконом• 06 декабря 2022
Дякую, а яка ціна була?
Marika2022• 06 декабря 2022
Мне такую дарили и правда неплохая. Недавно видела в АТБ по норм цене.
автор MacOS-ница • 06 декабря 2022
Ответ дляЯичница с беконом
Дякую, а яка ціна була?
Зовсім не пам‘ятаю, точно брала бюджетні позиції, різні
наКоблучках• 06 декабря 2022
Удивили, один из худших кофе, которые пила. Где-то валяется пачка без двух ложек, рука выбросить не поднимается
автор MacOS-ница • 06 декабря 2022
Ответ дляMarika2022
По написі Де Оюкс так і подумала що вона АТБ, але реально не пам‘ятаю де купувала. Там до речі з цієї серії ще люблю паелью заморожену
Наизнанку• 06 декабря 2022
Атб
Не гірша від зеленого якобс класік
Пустощі-веселощі• 06 декабря 2022
Фігня, а не кава. Я очікувала від цієї марки багато, а спробувала - була розчарована. Якобс мелена набагато краще.
Гореотума• 06 декабря 2022
Ответ дляMacOS-ница
А шо там арабіка чи робуста? Не дуже засмажена, горілим не воняє?
Пустощі-веселощі• 06 декабря 2022
Ответ дляНаизнанку
Атб
Не гірша від зеленого якобс класік
Набагато гірша як на мене.
автор MacOS-ница • 06 декабря 2022
Ответ длянаКоблучках
Ну не знаю, я львів‘янка, вдома звикла трішки до іншої кави, але ось тут на батьківщині Старбаксу мені ця зайшла більше всього
Пустощі-веселощі• 06 декабря 2022
Ответ дляГореотума
Написано арабіка, але вона гірка та пересмажена. Може мені така трапилась, але раз купила, більше не хочу.
Гореотума• 06 декабря 2022
Ответ дляMacOS-ница
Так там мабудь інша, чим у нас в АТБ)))
БоХатая• 06 декабря 2022
В атб. Останній раз купила, була дуже пересмажена.. а так непогана
автор MacOS-ница • 06 декабря 2022
Ответ дляГореотума
Ось
Не горіла
Кудесница_с_пургеном• 06 декабря 2022
Ответ дляMacOS-ница
Удалено администрацией...
автор MacOS-ница • 06 декабря 2022
Ответ дляГореотума
Так там мабудь інша, чим у нас в АТБ)))
Де там? Не зрозуміла вас. Я пишу про то що я звикла до різної львівської кави, тут де я є старбакс не зайшов, а ця зайшла
автор MacOS-ница • 06 декабря 2022
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Удалено администрацией...
Чого у вас стільки агресії ?
До чого тут шоколад?
Не фонарь• 06 декабря 2022
Фігня атб-шна
Гореотума• 06 декабря 2022
Ответ дляПустощі-веселощі
Тоді не ризикну. Купила дві упаковки лаваци россо, допиваю и купляю львівську чорну, Кава зі Львова преміум, або віденьська. Вона мені краща ніж лаваца. На іншу каву коштів немає зараз(((
Пустощі-веселощі• 06 декабря 2022
Ответ дляГореотума
Можете спробувати маленьку упаковку 50 г здається.
Веснушка• 06 декабря 2022
горелый кофе, очень противный вкус, зато 40 грн в атб
Гореотума• 06 декабря 2022
Ответ дляMacOS-ница
Ну ви не в Україні зараз же? Я кажу, що фасовка одна може бути, а наповнювач різний для різних країн. Чи ви купили саме в нас в,АТБ її?
Не фонарь• 06 декабря 2022
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Удалено администрацией...
+100
головне - це хороше зерно і правильно обсмажене, можна подумати, сильно з цим заморочуються в потокових кафе
Кудесница_с_пургеном• 06 декабря 2022
Ответ дляMacOS-ница
Чого у вас стільки агресії ?
До чого тут шоколад?
Удалено администрацией...
бифидобактерияЖоржик• 06 декабря 2022
Я раньше тоже ее не могла пить, крепкая, пережженая была. А во время войны она мне зашла очень даже.))
Как по мне не хуже Далмаера.
САМ_ТАКОЙ• 06 декабря 2022
Ответ дляНаизнанку
Атб
Не гірша від зеленого якобс класік
Якобс ужасный кофе, хуже не пила.
Из натурального неплохое Чибо, бюджетное.
Не фонарь• 06 декабря 2022
Ответ дляГореотума
Воняє жолудями
Отчебучкина• 06 декабря 2022
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Удалено администрацией...
Кудесница_с_пургеном• 06 декабря 2022
Ответ дляГореотума
Конечно может, и есть (не знаю, как в плане этой марки, я предпочитаю лаваццу арабику в худшем случае). Это как жиллет, то, что было произведено в Германии для Германии было по качеству с колоссальным отличием от того, что делает сейчас Польша. Даже больше, лезвие, продающееся со станком было качественнее отдельно продаваемых лезвий для этого же станка, этой же марки.
Їжак в панчохах• 06 декабря 2022
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Удалено администрацией...
Ну і від вас пре ...кава не така, шоколад не такий, людина, що висловилась не така, капець який гурман