MacOS-ница• 06 декабря 2022
Хочу порекомендувати каву, точно знаю що не дорога, українська фасовка
Я не в Україні, ось дістала останню пачку кави, були різні, ось ця пам‘ятаю що купувала не дорого, смачна. Прийшлось аж піти вам пачку сфоткати після того як спробувала.
Анти-аноним• 06 декабря 2022
В АТБ продается, но это один из худших кофе, что я пробовала... А пью я бюджетные марки
От этого изжога была.
Сам себе Петросян• 06 декабря 2022
Тоже её покупала одно время, теперь беру кава зі Львова, зеленая, по мне она вкуснее, а по цене тоже недорого
Сам себе Петросян• 06 декабря 2022
Ответ дляФамильная фондюшница
Аде ви берете каву зі львова? Я теж тільки її беру, але в метро вона вже по 180 грн, то занадто
В форе брала по 109 пару дней назад. Но это зеленая. В чёрной упаковке наверное дороже.
Фамильная фондюшница• 06 декабря 2022
Ответ дляСам себе Петросян
Ну при чем тут зеленая, она в два раза делевле всегда была
Катастрофа• 06 декабря 2022
Ответ дляПарасюха
Дівчата-львів´янки. Як ви можете у той старбакс ходити, який так чоботом пройшовся по українській мові?
У мене вже кілька років як відняло. Я і раніше не особливо у захопленні була, але відтоді ноги моєї там не буде і продукту їх не буде у моєму домі.
Зараз нафоткаю вам кави, яку можу рекомендувати.
Не підтримуйте старбакс! Це ж махрові ’да какая разніца’
А що за чобіт?
Я не знаю таких нюансів і в кафе їх майже не ходжу. Я п´ю їх каву, яку сама заварюю, заміну знайти поки не змогла.
Парасюха• 06 декабря 2022
Ответ дляКатастрофа
А що за чобіт?
Американська мережа забігайлівок Starbucks, яка збирається ощасливити українців своєю появою в нашій країні, вирішила вести свою фейсбук-сторінку російською мовою, оскільки ’большинство наших подписчиков - русскоязычные.’ Також місцеві холуї-старбаксівці додають що ’Мы ни в коем случае не хотим таким образом обидеть украиноязычных поклонников бренда или спровоцировать этим конфликт. Высказываться на стене вы можете хоть на суахили. Starbucks - международная компания, мы понимаем любой язык.’
MacOS-ница
• 06 декабря 2022
Ответ дляПарасюха
Ахаха, серйозно?
Катастрофа• 07 декабря 2022
Ответ дляПарасюха
Де ви це взяли?)))
Я не знаходжу таку сторінку в Фейсбук.
А в гуглі знаходиться пост з вашими фразами про ’суахили’ на ЖЖ датований 2011 роком.
Я не знаходжу таку сторінку в Фейсбук.
Парасюха• 07 декабря 2022
Ответ дляКатастрофа
Де ви це взяли?)))
Я не знаходжу таку сторінку в Фейсбук.
Я ж написала, що цей скандал був пару років тому і з того часу я закрила для себе Старбакс.
Катастрофа• 07 декабря 2022
Ответ дляПарасюха
11 років тому... І писали це ж на сторіночці не американці, а наші 100% ’українці’.
Парасюха• 07 декабря 2022
Ответ дляКатастрофа
Кожен робить свій вибір. Є багато чудоих альтернатив, тому я не підтримуватиму шовіністів, 11 років тому чи зараз. Особливо зважаючи на війну.
Я була щиро здивована, тому й написала
Катастрофа• 07 декабря 2022
Ответ дляПарасюха
Я була щиро здивована, тому й написала
А я впевнена, що ту сторінку в 2011 вів або росіянин, або наш ватнік. Тому і таке було написано. Зважаючи, що інтернет-маркетинг лиш почав розвиватися, а Старбаксу в Україні взагалі не було, то ж хто зна чи це була офіційна сторінка бренду, чи це дилер наш собі замутив типу оф. сторіночку.)))) Подумайте, яка сторінка може бути у бренду, що не вийшов на ринок країни, нашо йому це?
Тому не зважаю на таку фігню, і Старбакс люблю. Але кожному своє, дійсно.
Парасюха• 07 декабря 2022
Ответ дляКатастрофа
це не єдина згадка, але дійсно гуглиться погано, час летить, я думала це відбулося максимум у 18-му
це справжня ситуація і справжня відповідь офіційного представника. Зрозуміло, що лаптеногого, але суть не в цьому
Для мене подібне не фігня
Катастрофа• 07 декабря 2022
Ответ дляПарасюха
Ви до кінця почитали?
’Мережа кав´ярень Starbucks запевняє, що останні події в соціальних мережах, в які втягнутий бренд Starbucks, не мають жодного відношення до планів та намірів компанії, – повідомляють в Starbucks Ukraine, – Так, створення сторінки бренду у мережі Facebook, висловлювання на якій зачепили почуття україномовних читачів, не було погоджено з власниками бренду. Топ-менеджмент компанії висловлює жаль з цього приводу й просить вибачення у всіх, чиї почуття були ображені’.
За словами менеджменту, українські партнери Starbucks залучили до промоції компанії в Україні агенції, професійний рівень яких не відповідає амбіціям та цінностям бренду. Таким чином, ’непрофесійні дії підрядників спровокували цілком зрозумілу реакцію українських шанувальників Starbucks’.
Тобто це УКРАЇНЦІ залучили росіян чи ватніків до наповнення сторінки, а винна саме американська кав´ярня?
Парасюха• 07 декабря 2022
Ответ дляКатастрофа
Ви до кінця почитали?
Звісно дочитала
Я знаю як пишуться відгуки на негатив і не бачу суперечностей
А зважаючи на Компанія відмовилася від неякісних PR та промо-послуг, пошуки професійних партнерів тривають’, – відзначають в Starbucks.
Все вони знали і свідомо обирали конячку, на яку зробити ставку.
Кав´ярня винна, оскільки це не було разово, це відбувалося систематично до певного часу, незважаючи на реакції та обурення. Я особисто писала звернення в американську компанію, оскільки уже певний час проживала у США
Мені важко уявити українця, який після цього залишився б прихильником бренду.
Божий одуванчик• 26 декабря 2022
Ответ длянаКоблучках
Удивили, один из худших кофе, которые пила. Где-то валяется пачка без двух ложек, рука выбросить не поднимается
Тоже не понимаю восторга. Всем говорю, что это гадость, а они считают лучшим кофе в своей жизни
Ещё и предлагают вместо лаваццы оно.
Божий одуванчик• 26 декабря 2022
Ответ дляГореотума
А шо там арабіка чи робуста? Не дуже засмажена, горілим не воняє?
Там пересмажениц сурогат,який какою назвати важно, навіть смак не кави. Але кожному своє.
Божий одуванчик• 26 декабря 2022
Ответ дляГореотума
Тоді не ризикну. Купила дві упаковки лаваци россо, допиваю и купляю львівську чорну, Кава зі Львова преміум, або віденьська. Вона мені краща ніж лаваца. На іншу каву коштів немає зараз(((
Краще лавацца оро. Россо мені також не подобається.
Божий одуванчик• 26 декабря 2022
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Якобс ужасный кофе, хуже не пила.
Из натурального неплохое Чибо, бюджетное.
Согласна полностью
Божий одуванчик• 26 декабря 2022
Ответ дляПацан к успеху шел
я купила після теми тут ,ну жахлива просто як землі заварила .Фасовку 100 грам колись брала ,то та була як долмаєр чи лавацца
От і я не розумію, ну купуєш ти говеяну каву, радій собі сама. Мені реально жалко, що хтось піде і витратить гроші на оце сміття. Або треба одразу писати, що в каві не розуміюсь, розчинна мені також супер.