MacOS-ница• 06 декабря 2022

Хочу порекомендувати каву, точно знаю що не дорога, українська фасовка

Я не в Україні, ось дістала останню пачку кави, були різні, ось ця пам‘ятаю що купувала не дорого, смачна. Прийшлось аж піти вам пачку сфоткати після того як спробувала.
Отчебучкина• 06 декабря 2022
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Удалено администрацией...
От і вам тепер ізвестно) Львівський шоколад розрахований на туристів, ходіть в нормальні Львівські заклади і будете добру каву пити.
Юпитерная• 06 декабря 2022
Ответ дляMacOS-ница
Та я не звертаю. Вона мені реально в 1000 краща любого старбакса, лавацци тут майже немає. Ось п‘ю нашу. А зі старбаксу можу рекомендувати какао, реально дуже смачне
Кстати, и мне кофе старбакс не зашло.
Какао возьму на заметку
Отчебучкина• 06 декабря 2022
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Удалено администрацией...
А чим вони були цінні?
Кудесница_с_пургеном• 06 декабря 2022
Ответ дляОтчебучкина
Удалено администрацией...
Отчебучкина• 06 декабря 2022
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Удалено администрацией...
?
автор MacOS-ница • 06 декабря 2022
Ответ дляЮпитерная
Как я вас понимаю)
Пили хванчкару.. потом Киндзмараули,.. теперь алазанку..
Еще и кофе я этот атбшный беру)))

Как жить?…. Да просто и весело! Как еще.
Слухайте……. Я взагалі дила у Франції, тепер в США ( якщо шось я не хвалюсь, навпаки)
Ну от я люблю вино. У Франції з цим не особо заморочувалась. Пила його багато і різного вино від 2€ це вже був шедевр як з‘ясувалось тепер. Американські вина по 25-30$ це треш повний.Фє
Мало того, я й забула що бувають солодкі вина. Набрала пару пляшок в маркеті не дивлячись на етикетку, думала випробувати різні, а воно все солодке….фу
Ну от тепер ж не виливати то добро
Кудесница_с_пургеном• 06 декабря 2022
Ответ дляОтчебучкина
А чим вони були цінні?
Удалено администрацией...
Юпитерная• 06 декабря 2022
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Удалено администрацией...
Конечно, не выращивают.
Там её добывают!!! В копальне
автор MacOS-ница • 06 декабря 2022
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Удалено администрацией...
Слухайте, випийте вже таблетку і вийдіть з теми. От реально, доя чого ви тут? Вам схоже в теми про вібратори. Кава вам ні до чого ви і так надто збуджена
Отчебучкина• 06 декабря 2022
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Удалено администрацией...
Те, що ви стали жертвою маркетингу, це якби ваші проблеми))
Юпитерная• 06 декабря 2022
Ответ дляMacOS-ница
Ну от тепер ж не виливати то добро
Глинтвейн может?
Или в мясо добавлять при готовке.
Если белое- в ризотто.

Вот теперь еще одна причина, почему не хочу в Америку- вино))) точнее отсутствие
Отчебучкина• 06 декабря 2022
Ответ дляЮпитерная
Конечно, не выращивают.
Там её добывают!!! В копальне
Туристи, вони там кілометрові черги відстоюють)
автор MacOS-ница • 06 декабря 2022
Ответ дляЮпитерная
Глинтвейн может?
Или в мясо добавлять при готовке.
Если белое- в ризотто.

Я сюди і не хотіла ніколи. Але об‘єктивно тим хто про неї мріє, тут буде добре.
Та да, воно і піде все в готовку
Фея_3уровень• 06 декабря 2022
Мне когда-то родственники привезли, я подумала это ж надо меня так не любить чтобы привезти мне такое г#вно, а я им заваривала свой нормальный кофе, если бы знала то давала этот
Катастрофа• 06 декабря 2022
Ответ дляMacOS-ница
Ну не знаю, я львів‘янка, вдома звикла трішки до іншої кави, але ось тут на батьківщині Старбаксу мені ця зайшла більше всього
Я теж львів´янка, і на батьківщині Старбаксу п´ю лише Старбакс. Пила його і вдома, і тут п´ю, іншу не можу, мені вся інша кава заслабка.
А блек кофі ’Starbucks House’ моя любов надовго.
автор MacOS-ница • 06 декабря 2022
Ответ дляЮпитерная
Глинтвейн может?
Или в мясо добавлять при готовке.
Если белое- в ризотто.

І ще, може вам потрібно - африканські вина дуже класні
Отчебучкина• 06 декабря 2022
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Удалено администрацией...
Я знаю де у Львові є добра кава, а туристи нехай далі в шоколад і копальню гроші носять.
автор MacOS-ница • 06 декабря 2022
Ответ дляКатастрофа
А я не люблю ніяке
Я_з_Франека• 06 декабря 2022
Мне понравилась
автор MacOS-ница • 06 декабря 2022
Ответ дляОтчебучкина
От це 100000% теж сміюсь з черг в копальню
Юпитерная• 06 декабря 2022
О, вопрос! Давно мучает.
тоже про этот кофе.
Беру молотый, как у автора на фото.
А есть еще арабика такая, по 500г.

Кто пробовал оба- что скажете, это разные?
Фамильная фондюшница• 06 декабря 2022
Ответ дляГореотума
Тоді не ризикну. Купила дві упаковки лаваци россо, допиваю и купляю львівську чорну, Кава зі Львова преміум, або віденьська. Вона мені краща ніж лаваца. На іншу каву коштів немає зараз(((
Аде ви берете каву зі львова? Я теж тільки її беру, але в метро вона вже по 180 грн, то занадто
автор MacOS-ница • 06 декабря 2022
Ответ дляФамильная фондюшница
А на ринку? У Львові є на ринках оптові точки, там значно дешевше ніж в супермаркетах
Парасюха• 06 декабря 2022
Дівчата-львів´янки. Як ви можете у той старбакс ходити, який так чоботом пройшовся по українській мові?
У мене вже кілька років як відняло. Я і раніше не особливо у захопленні була, але відтоді ноги моєї там не буде і продукту їх не буде у моєму домі.
Зараз нафоткаю вам кави, яку можу рекомендувати.
Не підтримуйте старбакс! Це ж махрові ’да какая разніца’
Фамильная фондюшница• 06 декабря 2022
Ответ дляMacOS-ница
А по чому, конкретно?
автор MacOS-ница • 06 декабря 2022
Ответ дляФамильная фондюшница
А по чому, конкретно?
Без поняття, я вже давно не у Львові, завжди купувала на 30% дешевше
20-30%
_Helenn_• 06 декабря 2022
Для мене вона надто гірка.
Фамильная фондюшница• 06 декабря 2022
Ответ дляMacOS-ница
20-30%
В метро всегда было дешевле рынка, а главное- без подделок, я по сути и не у вас спросила,а у советчицы, кот. Ее покупает
Парасюха• 06 декабря 2022
Пацан к успеху шел• 06 декабря 2022
я купила після теми тут ,ну жахлива просто як землі заварила .Фасовку 100 грам колись брала ,то та була як долмаєр чи лавацца