Гербалайф и Ко• 07 декабря 2022
Ті, хто посварився з батьками, ви їздили на похорон?
Ситуація класична. Є дві дитини. Одна улюблена, друга - ні. Одній все, іншій гівна купу. І так все життя. І звісно, з часом, той кого не любили припинив спілкування повністю. І от мати захворіла. Дуже сильно. Лікарі сказали, що прогнози погані. В лікарню, звісно, можна з´їздити. А на похорон навіть не знаю.
Гомосноб• 07 декабря 2022
Брат приезжал. Он чего-то всю жизнь думал, что мне чего-то больше досталось.
Гопница-Советчица• 07 декабря 2022
Если приехать на похорон начнут приставать все, долбить мозг и жизни учить. Лучше потом...
тогдалия• 07 декабря 2022
Я в этой ситуации ещё и организовывала и оплачивала все. Ну с братом после похорон не виделась, нафиг мне это надо. Откупилась, перевернула страницу и живу дальше.
Фантазерша• 07 декабря 2022
А Ви хочете попрощатися? Тоді їдьте. Не хочете - не треба.
Все лише від вашого бажання залежить. Вам з цим далі жити.
Складно радити, бо це пережили тільки Ви конкретно з цією людиною. Тому мусите самі прийняти рішення. А так чи ні - радити складно конкретно)
Якщо вагаєтеся, то, може, хочете навідатися?
Любящая болтать• 07 декабря 2022
Я бы поехала. Простила,попрощалась в последний раз и отпустила.
Гербалайф и Ко
• 07 декабря 2022
Ответ дляФантазерша
В лікарню б з´їздила. Хоча маю великий сумнів. На похорон - точно не хочу.
Каркуша Клара• 07 декабря 2022
Как чувствуете, так и делайте, без оглядки на людей. Вы это проживали и только вам решать. Любое решение будет правильным.
Гербалайф и Ко
• 07 декабря 2022
Ответ дляЛюбящая болтать
Ні для мене то буде важко. Я ізгой в сім´ї, розумієте?
Невидимка Майя• 07 декабря 2022
Ответ дляЛюбящая болтать
Так, найкраща порада, як на мене.
Фантазерша• 07 декабря 2022
Ответ дляГербалайф и Ко
Якщо не хочете на похорон - не їдьте. Тут ви без вагань свою думку сказали.
А в плані лікарні - подумайте, чи потім не шкодуватимете.
Та й все. Ну, бо в дійсності вам з цим жити і я не думаю, що ви потім хочете картати себе за щось.
Ця зустріч в лікарні може бути цілком нормальною, а може й ні і ви просто переконаєтеся у тому, що все зробити правильно.
Головне, аби потім не довелося ще у психолога лікувати душевні рани)
Гербалайф и Ко
• 07 декабря 2022
Ответ дляНевидимка Майя
Так, найкраща порада, як на мене.
Я не хочу нікого бачити. Мати б може і побачила. Хоча нашого мені це? Останній погляд, повний бездушності? Людина мене використовувала все життя і ненавиділа. Дзвонила якщо щось потрібно.
Каркуша Клара• 07 декабря 2022
Ответ дляЛюбящая болтать
Для прощения ехать не обязательно. Также как и визит не гарантирует прощение. Это совсем иной процесс, он не зависит от усилий и желаний. Этот процесс гораздо глубже. Просто сказать прощаю - так не работает
Фантазерша• 07 декабря 2022
Ответ дляКаркуша Клара
+
можна собі сказати ’пробачаю’, але по факту так і не вибачити.
Невидимка Майя• 07 декабря 2022
Ответ дляГербалайф и Ко
Але це ваша мама. Не хочете, не їдьте. Але раз ви тут питаєте, значить вам не всерівно
Трынди-брынди• 07 декабря 2022
Ответ дляГербалайф и Ко
По моим наблюдениям, обиды на родителей - это такая, довольно естественная часть процесса взросления и отделения. Чем обоснованнее эти обиды, тем сложнее пройти этот этап.
Но ’застревание’ на нем может быть длительным и болезненным. Потому что это не столько про отношения с родителями, сколько про отношения с собой.
Вы создали эту тему, Вам не безразлична Ваша мама.
Гербалайф и Ко
• 07 декабря 2022
Ответ дляНевидимка Майя
Не всеодно. Це точно. Але тут моє бажання вчинити правильно. А як правильно - я не знаю.
Каркуша Клара• 07 декабря 2022
Ответ дляГербалайф и Ко
Любое ваше решение - правильно. Думайте о себе, делайте так как вам лучше и легче.
Гербалайф и Ко
• 07 декабря 2022
Ответ дляТрынди-брынди
Звичайно. Я все життя хотіла побачити любов тих очах. А там мінімум - бездушність, максимум - ненависть. Я її помилка. Від першого чоловіка, на якого дуже схожа. То на все життя.
Зарядка для хачапури• 07 декабря 2022
Я даже не представляю, что могла вам сделать ваша мама, что вы думаете . Неужели вам даже для себя не хочется снять с души этот груз обид?
Невидимка Майя• 07 декабря 2022
Ответ дляГербалайф и Ко
Як ви вирішите, так і правильно буде. Нащо слухати порад віртуальних людей, яким абсолютно всерівно що написати. Ніхто не знає вашої ситуації, ваших почуттів
Гербалайф и Ко
• 07 декабря 2022
Ответ дляЗарядка для хачапури
Мама народила мене від першого чоловіка. Виявилося що він негідник в вона принцеса. Розійшлися. Вийшла вдруге - нове життя нова дитина. Як я можу це зняти з себе?
вареный_look• 07 декабря 2022
Приехать в больницу и на похороны,отпустить тяжёлый груз обиды и боли,чтобы не думать об этом потом всю жизнь.
Зарядка для хачапури• 07 декабря 2022
Ответ дляГербалайф и Ко
Но вы же уже взрослая и понимаете, что в жизни не всегда все складывается как хочется, что детей любят по-разному ( даже от одного мужчины). Нужно уметь прощать, особенно близких людей.
Любящая болтать• 07 декабря 2022
Ответ дляГербалайф и Ко
Вирішуйте ви. Хочете ви побачити останній раз мати,або ні. Скільки ви років з нею не спілкуєтесь?
Я зрозуміла,що вона ще жива і в лікарні, може хоч туди з’їздите? Знаєте, ви не така як ваші рідні ,це вони погані,а не ви, тому якщо тягне, поїдьте хоть до мами. Тим паче мама при смерті, можливо тільки зараз вона все зрозуміє, і пожалкує що такою була з вами все життя, а може й ні..
Це таке складне питання, тому що людина помирає і більше ви її не побачите.
А взагалі не знаю, можливо вас ображали дуже сильно, ненавиділи, били, тому ви не хочете їхати. Але я б на останок запитала, чому так? Чому вона так відносилась до вас. Та і краще отпустити цю родину і жити собі далі.
Неугомонная• 07 декабря 2022
Боже, який жах, не простити людину в останній путь
Куди котиться цей світ