Обнемашечка• 07 декабря 2022

Знову я зі своїми поробками у школу.

Дівчата, допоможіть порадою, будь-ласка.
Сьогодні вчитель написала, що завтра і післязавтра здати поробку.
По перше як здати за два дні, коли у нас графік відключань : 2 години є, 5 годин нема. Я щось не знаю як батьки мають з тим допомагати, головне - коли?
Ми зробили заздалегідь, але також накладка. Немає хвойних гілок, шишок і блискіток, які мали бути в кошику. Хотіла на вихідні в епіцентр з‘їздити, а то в п‘ятницю здавати. Що наліпити біля зайця щоб завтра здати його? І те, дитина ше хворіє, сама не понесе.
А переможця у нас ніколи не вибирають, лише виставка типу і все.
мадамГрицацуева• 07 декабря 2022
якщо біля вас є ялинки, наріжте гілочок, та прикасьте їх, можна малесеньки іграшки зробіти з колорового паеіру..

Творческий типаж• 07 декабря 2022
Ответ дляОбнемашечка
Нещодавно моя дитина намалювала конкурсний малюнок, і в фейсбук його навіть не виклалм, лише ті де мами допомагали.
А минулого року мама принесла на конкурс професійний пряничний будиночок і всі її зазвалили що це найкраша робота.
А ми з дитиною робили удвох, тому віддам у школу
Можу сказати лише одне: у вас ненормальний вчитель, який з дитинства привчає дітей, що вони самі ні на що не здатні і що їх самостійна робота то лайно.
Сумно. Як мама я вас розумію. Я б підняла те питання серед батьків, щоб припинити всім разом допомагати дітям з професійними поробками. Хай воно буде косе-криве, але дитина радітиме своїм успіхам, а не зробленому мамою.
З вчителем би серйозно поговорила на предмет оцінювання дорослих робіт і заниження самооцінки самих дітей. Вона робить як їй краще - типу вона так ’навчила’, що у неї прям ательє майстрів, а не діти. А по факту - діти зі знищеною самооцінкою, які не вірять у себе.
Карусель-весель• 07 декабря 2022
Ви дивна жінка. Дитина хворіє, в школу не піде, то що це ви собі мізки парите щоб ще й самій без дитини віднести поробку? Вам нема чим зайнятися?
ХдеЯсь?• 07 декабря 2022
Ответ дляОбнемашечка
Ми раніше робили, до відключень)
Як було натхнення))
Зараз би не робила
А що ліхтарів, свічок вдома нема?

Блискітки (блестки) продаются уже везде, в АТБ, в канцтоварах, в магазинах типа ’Все по 10’ и т.д.
Да от старых украшений дома отрежьте! Такие длинные пушистые (не помню, как называются) наверняка с прошлого года остались.

Подруга говорила: любое платье, обшитое дождиком, становится новогодним :)
автор Обнемашечка • 07 декабря 2022
Ответ дляЧорнобаївка
поруч із домом нема де зрізати ялинкову гілочку? Не вірю. Вати або білого паперу теж нема? Зайцю червону шапочку зі шкарпетки або пов’язку, на неї наліпити паперові сніжинки - от і вся ’поробка’ (де Ви слово взагалі таке вимацали?’
Вчителька так каже 😂
До того і не яула таке.
Гілка ялинки через забор висить скоро до землі. Там приватне, закинуте 10 років будівництво.
Можу нарізати
автор Обнемашечка • 07 декабря 2022
Ответ дляТворческий типаж
Вчитель всіх хвалить.
Але тому пряничному будиночку охали і ахали всі. Діти були зачаровані.
Самі діти вибрали як найкращу роботу
ХдеЯсь?• 07 декабря 2022
Ответ дляОбнемашечка
З колючок)
Реально супер! Я думала, это пряжа такая пушистая, а заяц типа вязаный...
Я на ФБ подписана на одну группу, там таких животных вяжут - просто прелесть. Но я только свитера и шапки вязать умею.
Кстати, да, свяжите зайцу шарфик. Или вырежьте из флиса.
Выручалка• 07 декабря 2022
Ответ дляДомовенок Зюзя
Ви свята жінка. Я б за таких умов, як у вас, плюнула б на ті пробки з високої вежі.
Можна напхати туди вати, синтепону типу сніг
И притрусить снег хоть косметическим чем-то, чтоб блеск был.
Выручалка• 07 декабря 2022
Ответ дляОбнемашечка
Новорічна поробка (поделка)
А вы зайчика сами делали??

автор Обнемашечка • 07 декабря 2022
Ответ дляТворческий типаж
І моя вчитель не веде фейсбук, вона передала всі роботи. Але хто їх відбирає, я не знаю
Пластилин_Колец• 07 декабря 2022
Ответ дляОбнемашечка
Вчитель всіх хвалить.
Самі діти вибрали як найкращу роботу
Конкурс для мам в общем
Выручалка• 07 декабря 2022
Ответ дляОбнемашечка
Цукерки полосаті- це ідея. А живі гілки ялинки не класти?
Так вам же за ними ехать. Что есть дома у вас? Давайте список. Соберём образ. Может, из игрушек на ёлку что-то можно взять сюда
автор Обнемашечка • 07 декабря 2022
Ответ дляПластилин_Колец
Конкурс для мам в общем
А що робити, коли інші допомагають?
Ось так моя дитина робить абсолютно сама без допомоги
Творческий типаж• 07 декабря 2022
Ответ дляОбнемашечка
Вчитель всіх хвалить.
Самі діти вибрали як найкращу роботу
Якби вчитель хвалила всіх, ви б зараз не сиділи з тою поробкою)
Як можна вибрати найкращу ’дитячу’ роботу із роботи професійного майстра? Як вчитель це допустила? Вона ж розуміє, що робота зроблена мамою? То як вона каже: ’Привітаємо маму Софійки, її робота найкраща’? Чи розуміючи, що робота мамина, нахвалює Софійку: ’ Яка молодець наша Софійка, яка майстриня’.
Кращого способу демотивувати будь-що робити просто не існує. Сенс робити самому, як мама умовної Софійки чи Артема все одно зробить краще. Я не знаю як дорослі люди (батьки) того не розуміють і досі не припинили ту ’ярмарку тщеславия’.
Пластилин_Колец• 07 декабря 2022
Ответ дляОбнемашечка
А що робити, коли інші допомагають?
Замечательная поделка
Выручалка• 07 декабря 2022
Ответ дляОбнемашечка
З колючок)
Автор, снимаю шляпу! Вы молодец. Я вообще людей с руками уважаю очень сильно
Xue• 07 декабря 2022
У вас і так поробки оверкваліфайд.
автор Обнемашечка • 07 декабря 2022
Ответ дляВыручалка
На «чердаку» (забула слово)
Драбину треба нести, а чоловік не хоче.
Світло є 2 години, там темно.
Накладно трохи.
Якби дали запас часу.. а то так
Выручалка• 07 декабря 2022
Ответ дляОбнемашечка
Так, цікаво вийшло)
Я не сама додумалася, побачила готову ідею
У вас нет елочных игрушек шишек? Или конфет?

Выручалка• 07 декабря 2022
Ответ дляТворческий типаж
Автор, ви - майстриня, але я б надавала по дупі і вам, і вашій вчительці. Навіщо конкурс дорослих робіт у 2 класі? І як почуваються діти, які своїми руками без батьків роблять ті поробки, які ніколи не зможуть зрівнятися з роботами чужої мами?
Ну от нащо то все? Хай би зробила дитина що змогла сама і все.
П.С. заяць класний. Маю сумнів, що ваша вчитель сама такого зробить. Залиште його вдома як декор.
Согласна с вами. Мой ребенок был в такой ситуации в 1 классе. Когда она сама на конкурс рисовала. А дети принесли творчество родителей. После этого отбилась вся охота. И когда эти конкурсы были в обязаловку, то делала уже кто? Мама!
автор Обнемашечка • 07 декабря 2022
Ответ дляВыручалка
Іграшки на горищі. Шишок нема, хотіла в епіцентрі купити.
Творческий типаж• 07 декабря 2022
Ответ дляОбнемашечка
А що робити, коли інші допомагають?
Чудова робота для дитини 7 років! Чому не можна здати її? Щоб дитина почула, яка ВОНА молодчинка! Хоча думаю у вас хлопчик, тваринка хлопчача.
Але ж погодьтеся, що різниця з зайчиком і левенятком суттєва. І навряд чи дитинка сама того зайця збере. То навіщо це?
Обнимашкина• 07 декабря 2022
Ответ дляОбнемашечка
На «чердаку» (забула слово)
Драбину треба нести, а чоловік не хоче.
Світло є 2 години, там темно.
Накладно трохи.
Якби дали запас часу.. а то так
На горищі)
автор Обнемашечка • 07 декабря 2022
Ответ дляВыручалка
Я вже дала її до вчителя малювання. В третьому класі вже сама робитиме
Выручалка• 07 декабря 2022
Ответ дляОбнемашечка
Вчителька так каже 😂
До того і не яула таке.
Можу нарізати
Вот можно пару веточек. Можно дождиком разбавить. Не надо вам тот эпик. Подручные средства есть и так
автор Обнемашечка • 07 декабря 2022
Ответ дляОбнимашкина
На горищі)
Так, дякую
Выручалка• 07 декабря 2022
Ответ дляПластилин_Колец
Конкурс для мам в общем
Как обычно. Увы
Сижу на стуле• 07 декабря 2022
Ответ дляОбнемашечка
З колючок)
я думала то з фетру пошитий, м´ яка іграшка
Выручалка• 07 декабря 2022
Ответ дляОбнемашечка
А що робити, коли інші допомагають?
Мне нравится. Из этого тоже можно НГ образ сделать)
автор Обнемашечка • 07 декабря 2022
Ответ дляТворческий типаж
Сама ні, а зі мною так. Робила і зайця і кошик.
Після таких поробок разом, вона дуже гарно потім робить і сама