Обнемашечка• 07 декабря 2022

Знову я зі своїми поробками у школу.

Дівчата, допоможіть порадою, будь-ласка.
Сьогодні вчитель написала, що завтра і післязавтра здати поробку.
По перше як здати за два дні, коли у нас графік відключань : 2 години є, 5 годин нема. Я щось не знаю як батьки мають з тим допомагати, головне - коли?
Ми зробили заздалегідь, але також накладка. Немає хвойних гілок, шишок і блискіток, які мали бути в кошику. Хотіла на вихідні в епіцентр з‘їздити, а то в п‘ятницю здавати. Що наліпити біля зайця щоб завтра здати його? І те, дитина ше хворіє, сама не понесе.
А переможця у нас ніколи не вибирають, лише виставка типу і все.
Выручалка• 07 декабря 2022
Ответ дляОбнемашечка
На «чердаку» (забула слово)
Драбину треба нести, а чоловік не хоче.
Світло є 2 години, там темно.
Накладно трохи.
Якби дали запас часу.. а то так
Горище))
Вам выше куча вариантов закончить образ. Не думайте голову. И так шикарный вариант вышел

{СоJIнТсЕ}• 07 декабря 2022
Ответ дляОбнемашечка
Нещодавно моя дитина намалювала конкурсний малюнок, і в фейсбук його навіть не виклалм, лише ті де мами допомагали.
А минулого року мама принесла на конкурс професійний пряничний будиночок і всі її зазвалили що це найкраша робота.
А ми з дитиною робили удвох, тому віддам у школу
Я тоже такого не понимаю. Во-первых сразу видно где мамы делали. Во-вторых это демотивирует детей которые работали самостоятельно. Ну зачем так поступать....
Выручалка• 07 декабря 2022
Ответ дляОбнемашечка
Іграшки на горищі. Шишок нема, хотіла в епіцентрі купити.
Пару веточек елочки, атб рчдом? Или канцтовары? Там блесточки есть. Притрусили. Зайчику на шею шарф. И готово. Морковку можно положить
мимАпроходила• 07 декабря 2022
Ответ дляТворческий типаж
Автор, ви - майстриня, але я б надавала по дупі і вам, і вашій вчительці. Навіщо конкурс дорослих робіт у 2 класі? І як почуваються діти, які своїми руками без батьків роблять ті поробки, які ніколи не зможуть зрівнятися з роботами чужої мами?
Ну от нащо то все? Хай би зробила дитина що змогла сама і все.
П.С. заяць класний. Маю сумнів, що ваша вчитель сама такого зробить. Залиште його вдома як декор.
Помню в первом классе нам задали перерисовать картину , помню дети бегут по берегу, река, ледоход , льдины на реке, бы ли кто то на льдине не помню.
Я в первом классе сами понимаете, что нарисовала бы))Родители посмотрели и позвали соседку.
Она художник, хороши рисовала.))) Села, очень красиво карандашами перерисовала, у меня прямо дух занялся.!) Так красиво и похоже.
Принесла в школу - учительница по ней видно было тоже впечатлилась очень - но ничего не сказала.
Вообще.
До сих пор помню.
Больше нам почему то не задавали перерисовывать картины.)))

Да, хорошо когда на уроке только сели сделали дети из принесенных материалов.))
Чеширская кошечка• 07 декабря 2022
Заєць супер. Сніжки з вати
Чеширская кошечка• 07 декабря 2022
Наша вчителька каже, що програма нуш розрахована на взаємодію дитини і дорослого. Тому благословляє спільну діяльність, дорослі роботи.
автор Обнемашечка • 07 декабря 2022
Ответ дляЧеширская кошечка
Може й так)