Белый Лосик• Изменено 08 декабря 2022
Відчуваю себе винною
В 10 дали світло, і я як на мітлі одразу з адреналіном все робити.
Головне вкластися в тих 2 години.
Дзвонить подруга спитати коли в мого сусіда похорон, бо її мама хоче піти. Я пообіцяла що подзвоню своій мамі і запитаю
А я.. забула подзвонити мамі. Вилетіло з голови. Була впевнена що мама як дізнається одращу сама мене повідомить, бо разом домовилися йти.
В 11.30 дзвонить подруга і питає чи я уточнила. Я побігла дзвонити мамі, а похорон якраз почався.
Її мама прийшла на кінець і вона і мама обіжені. Я винна, 100%
Так фігово себе почуваю. Нема з ким поговорити
Головне вкластися в тих 2 години.
Трахтибидох• 08 декабря 2022
Ответ дляБелый Лосик
Ну хоч помідорами покидайте..
Та всі ми люди і забуваємо. Вибачтесь і не переймайтеся.
Белый Лосик
• 08 декабря 2022
Ответ дляТрахтибидох
Вони працювали разом. Жінка через мою неуважність не встигла толком попрощатися. Прибігла на кінець. Я свиня..
Просто ці відключення вимотують і + поклалася на маму. Не думала що вона піде без мене якщо ми домовилися.
Трахтибидох• 08 декабря 2022
Ответ дляБелый Лосик
Так неприємно, але нічого страшного. Я б на місці подруги не образилась, сама забуваю часто.
Луноходик_Ик• 08 декабря 2022
Я, коли є світло, посилаю всіх в одне місце, бо я працюю. Хай сама б дзвонила і питала, свій час не витрачаю на теревені.
Царевна в уггах• 08 декабря 2022
Ответ дляБелый Лосик
Вы, наверное, не одна из ее окружения в курсе происходящего? Да, частично ваш косяк, частично - они могли бы и перестраховаться, ещё у кого-то узнать.
Я тоже думаю, что достаточно извиниться. А что вы ещё можете сделать? Если ничего, смысл себя изводить?
Белый Лосик
• 08 декабря 2022
Ответ дляЛЮБА
Ну блин может у вас связи не было или у мамы , все же может быть .кто хочет сам может узнать . На обиженных сами знаете что возят !
Дякую! Постараюся заспокоїтися
Дерево береза• 08 декабря 2022
Ви дуже відповідальна і сильно близько до серця берете.
Насправді, ви не робот, а звичайна людина ще й в умовах війни. Так, забулись, але нічого кримінального в цьому нема.
А подруга часто маніпулює вами?
Белый Лосик
• 08 декабря 2022
Ответ дляДерево береза
А подруга часто маніпулює вами?
Дякую!
Та ні, вперше мабуть за пару років