Invictusgirl• 09 декабря 2022

У кого ещё сегодня отключили в 8 и включат в 16?

Это дурдом какой-то
Свет есть от силы пару часов в день и пару часов ночью
Дубарь в квартире жуткий
Nathalie27• 09 декабря 2022
Ответ дляMassaraksh
Знайома у фейсбуці пише з приводу Оболоні, що навіть знає розцінки, скільки коштує підключити дім до лініі критичної інфраструктури. Всі нормальні керівники ОСББ цією послугою вже скористалися...
Скільки?
Через хабарництво кількість «екстрених» відключень буде рости((

Ирина 789• 09 декабря 2022
Автор, вы наверное моя соседка.
У нас тоже выключили в начале девятого. ДТЕК пишет отключения до 16. А там неизвестно
alenka3108• 09 декабря 2022
8 годин не було світла, ось дали на 1,50 години і все. Підозрюю, що до 16 не зустрінемось зі світлом(
Businka_05• 09 декабря 2022
Ответ дляInvictusgirl
Да, они ещё и переносят постоянно
Но это первый раз , чтоб в 8 отключили и сразу время пишут на 16
У нас перенесли время. ((( Было 13.00