Без QR коду• 10 декабря 2022
Талія. Зайдіть.
Дівчатка, дайте рецептиків тонкої талії, бо це нереально для мене, якккк??? Як добитись тонкої талії? Суттєві методи, дякую
Сарафанное радио• 10 декабря 2022
Крутить круг. Але у мене талія 65, стегна 110, навіть якщо не кручу. Думаю тип фігури. Але крутити дієво, тільки багатенько до 1год в день і з насадками.
Борец за справедливость• 10 декабря 2022
Щоразу як гортаю стрічку, думаю, що ви шукаєте Талію (як жіноче ім´я)
Кофр для ноги• 10 декабря 2022
Якщо генетика не передбачила товсті стегна (без них тонкої талії не буває), то тільки видаляти ребра або нарощувати попу Кардаш‘ян
Мама Карло• 10 декабря 2022
Ответ дляБорец за справедливость
Талия самая красивая женщина мира....эх. люблю ее
Продавец овец• 10 декабря 2022
Зменшувати жирову прослойку, талія стане вужчою.
Якшо ви худа, то ніяк. Це генетика
Шиворот Навыворот• 10 декабря 2022
Правильно выше сказали, худеть. А если вы и так худая, то у вас тип фигуры такой и ничего не сделаешь
Пэрисхилтонша• 10 декабря 2022
Ответ дляСарафанное радио
Так вы груша, наверное. У меня тоже такие пропорции.
Сарафанное радио• 10 декабря 2022
Ответ дляПэрисхилтонша
Так
Админко• 10 декабря 2022
Уменьшение процента жира в организме, вакуум, упражнения для поперечной мышцы живота