Колдунья-вещунья• 11 декабря 2022

Сьогодні я ще більше зрозуміла що таке рідна мова

Сайт знайомств… я вільно володію англійською мовою… до мене тільки дійшло що… всі ці іноземці пишуть своєю мовою і чекають що з ними ти будеш спілкуватися їхньою мовою як їм зручно… і тут я вирішила не відповідати як завжди а як вони - писати тільки на українській. Подивіться реакцію… ми чомусь завжди поспішаємо спілкуватися як зручно іноземцям, а вони чомусь- ні… тому що мова для них святе,навіть біженцям присилають листи зі школи ( дітям) ,якусь інформацію тільки на німецькій, французській , англійській тощо… вони не заморочуюттся нам перекладати, а от нас змушують вчити їх мову. От я думаю, якщо б європейці були біженцями в нашій країні- ми б їм також надсилали листи тільки українською…?
Шиворот Навыворот• 11 декабря 2022
Ответ дляПодтяжка
А яка різниця тоді, як це взагалі можна зрозуміти, хто українець, хто зросійщений, а хто розіянин?
Іноземці точно в цьому лайні гребти не будуть. Все просто розійська- розіянин.
Допустимо є відро яблук(рузькогаварящі), в відрі є кілька гнилих(реально хворі проросійські покидьки), є яблука нормальні. І тут в відро кинули лопату лайна (рузький мір), і перемішали. Всі яблука стануть смердючими, нормальна людина не буде шукати там ціле, і роздивлятися.
В 17 поступила в Київ, звісно там зросійшували як могли, ок, до 30 була рузькогаварящою. Потім поїхала до чоловіка на Донбас, єдине що мене тримало на плаву це усвідомлення того що я не така, я українка, перейшла на мову. Але нічого проти рузькогаварящих не мала, ну зросійщені, ну то й що. Правда на язик ніколи не переходила. Після 24 лютого все розійське стало просто огидним. Не розумію тії хто вважає себе українцем і не пробує відмежуватися від всього гнилого кацапського
Бьют обычно по морде, а не по паспорту.
И совсем не важно, какая национальность у дерьма, или может хотите сказать, что все украинцы априори святые в связи с национальностью?
Кракадэ• 11 декабря 2022
Індія - це давно не колонія (описка вище).
Почемучечка• 11 декабря 2022
Ответ дляТелефон Рубика
’От я думаю, якщо б європейці були біженцями в нашій країні- ми б їм також надсилали листи тільки українською…?’
А хіба в нас не було біженців з Афганістану або Сирії? Мабуть не арабською та не пуштунською з ними листувалися.
Работаю на госслужбе, переписка с иностранцами очень интенсивная. Пишем исключительно на украинском, они когда приходят - приводят переводчика. То человек что-то нафантазировал
Почемучечка• 11 декабря 2022
Ответ дляПодтяжка
Так по паспорту определить можно росиянин или нет
Робот Вертер• 11 декабря 2022
Ответ дляБутылка с банками
В смысле наглость?
Я жила себе спокойно в своей стране, я работала и платила налоги, мои дети спокойно ходили в садик и в школу. Отмечали праздники, ходили на концерты итд.
Почему пришли папуасы, разрушили мою страну, я вынуждена все это бросить, и скитаться по миру, уча чей-то язык потому что мне за это сто баксов заплатят.
В чем наглость? Оно мне надо было?
А ИМ вы надо? Они вас приглашали? Что вы там вынуждены- исключительно ваши проблемы, не их точно. Понаехали в роли попрошаек ещё и быдловатостью позорят себя и страну, права качать пытаются. Вон как автор. Мелкая великая путинша . Приехала попрошайничать, ещё и подстраивайтесь под неё.
Ласковая_львица• 11 декабря 2022
Ответ дляПодтяжка
Какаяразніца...чомусь з 15 жінок що ходять на курси німецької лише я одна україномовна, не переходжу на роззійську, ніколи. Англійська вільна, але й німецька примітивна є.
Найогидніша одна жіночка з Одеси, з мамою своєю вона говорить українською, з своїми дітьми і всіма іншими лише па-рузькі. От як це зрозуміти. Для мене однозначно те що вона не бачить себе і своїх дітей українцям - вони розіяни, майбутнього з мовою свого народу вона не розглядає навіть для своїх дітей.
Сумно.
Як банально б не звучало, але що таке народ ? Мова, традиції, культура. З особистої статистики 90% -какаяразніца. Але чому їдуть вони в Європу та західні області , а не на рашку.
Живу окремо з дитиною. Є гуртожиток в якому близько 100 людей з України. Так дівчата кажуть навіть ті хто був україномовним за ці 8 місяців проживання з зросійшеними все весь гуртожиток роззійський, навіть діти.
Де ви взагалі в що яли цю статистику про 90%? І чому українці мають їхати до рашки, якщо вони в своїй країні і мають право на вільне переміщення по ній. Ви вже від чоловіка з Донбасу відмовилися?
Бутылка с банками• 11 декабря 2022
Ответ дляРобот Вертер
Я никуда не уезжала.
Шиворот Навыворот• 11 декабря 2022
Ответ дляБутылка с банками
Я никуда не уезжала.
Так к чему истерика? Чисто теоретически, абы повыть?
Бутылка с банками• 11 декабря 2022
Ответ дляШиворот Навыворот
Потому что на практике очень многие люди сидят под обстрелами, не уезжая только потому что ехать по сути некуда. И не за что. Быть рабом в чужой стране никто не хочет.
Ласковая_львица• 11 декабря 2022
Ответ дляПодтяжка
Сумно.
А чому ви наразі у Європі, а не відбудовує свою країну? Ви засуджуєте людей, які тікаючи від війни залишаються в Україні, не вважаєте їх українцями, а ви тоді хто?
klux• 11 декабря 2022
Автор, подстраивается под язык собеседника тот, кому это нужнее ))) Мужчине это явно не нужно ))
А у вас есть выбор - переходить на английский или искать украинца
Миледи• 11 декабря 2022
Ответ дляКолдунья-вещунья
Удалено администрацией...
Дитина....простирадло...

Соловьина.... рука-лицо)))
Робот Вертер• 11 декабря 2022
Автор, снимайте корону, немного на мозг она вам давит. Место своё не забывайте, в каком качестве и роли вы там находитесь. Напомню, вы там третий сорт, просите защиту и денег, то есть попрошайничаете. Подстраиваться никто под вас не будет. Приземляйтесь. Хватит считать себя великой)
Почемучечка• 11 декабря 2022
Ответ дляБутылка с банками
В смысле наглость?
В чем наглость? Оно мне надо было?
А страны ЕС тут при чём? Они вам что-то должны? А если не надо - сидите дома, вас же не насильно вывезли
Ласковая_львица• 11 декабря 2022
Ответ дляБутылка с банками
В смысле наглость?
В чем наглость? Оно мне надо было?
Так Європа вам нічого і не повинна. Залишайтеся в Україні, працюйте на її відновлення, будуйте бізнес.
Шиворот Навыворот• 11 декабря 2022
Ответ дляБутылка с банками
Сидят под обстрелами из-за своей нерешительности и страха перед неизвестностью (если что я про тех кто может уехать). И вообще, приведите мне хоть один пример в истории, когда бежать от войны было легко? Но нужно решаться или не решаться...
Бутылка с банками• 11 декабря 2022
Ответ дляШиворот Навыворот
Какой нерешительности? У людей есть обстоятельства. Это могут быть лежачие родители которым 80 лет. Куда она побежит с этими родителями? В Европу учить язык? Серьезно?
В Европу можно ехать если ты молодой специалист, который свободен от всего, от быта, от обстоятельств, исть цель и время на развитие.
Тогда Европа для тебя открыта. Согласна 100 процентов.
Остальным куда деваться?
Человеку к примеру 60 лет, он всю жизнь прожил на своей земле. Здесь построил дом, работал итд..
Все разрешено. Он поедет в Европу учить язык? Серьезно?
Шиворот Навыворот• 11 декабря 2022
Ответ дляБутылка с банками
И да, есть люди, которые всегда ищут ’почему не...’, а есть те, кто руководствуется ’а почему бы и да...’ ,- и у них у всех есть примеры из реальной жизни в подтверждение своей позиции
КвартираЧья• 11 декабря 2022
Ответ дляБлондинка в Законе
Ви дивна, чесно. Англійська -це найбільш розмовна мова світу, так би мовити міжнародна мова. А ви своєю поведінкою лише показуєте свою зарозумілість і дикість. Через таких, потім і думають, що українці неномальні.
Не правда. Найбільш розмовна, то китайська
культУра• 11 декабря 2022
Ответ дляTammy21
Дело в том, что переводчики существуют и удобны/доступны для перевода онлайн. Если человек заинтересован и не глуп, он способен сделать пару телодвижений, правда.
Чим можна так з ходу зацікавити на сз? Щоб прям ’зацікавлений’)
Шиворот Навыворот• 11 декабря 2022
Ответ дляБутылка с банками
Остальным куда деваться?
А вы принципиально не читаете текст, тот, что в скобках? Иначе бы про родителей умирающих не получилось патетично ввернуть, да?
Помеха справа• 11 декабря 2022
Ответ дляРостки жимолости
Вам повезло, потому что английский они знают, но разговаривают очень неохотно. Как и в Бельгии.
В Бельгии только в Валлонии не хотят говорить на английском, во Фландрии английский от мала до велика знают и говорят.
КрестьянинДиор• 11 декабря 2022
Ответ дляКолдунья-вещунья
Сер‘йозно?
с такими вашими словами иностранцам и гугл-переводчик не поможет
Миледи• 11 декабря 2022
Ответ дляЛасковая_львица
А Україна має значний економічний вплив на весь світ, щоб усі мали вчити українську?🙈
А попрошайничать тогда как?
Нехай вчать соловьину!!!
Помеха справа• 11 декабря 2022
Ответ дляКолдунья-вещунья
Так… я була цілком права… зараз подивилася ще раз наше листування… він навіть не спробував перекласти… пішов далі з кимось листуватися… але то таке… він мені зовнішньо не сподобався, але… ці іноземці тільки своїми мовами … є чому повчитися нам!
Зачем вы ставите так много многоточий? Вы точно филфак окончили? Меня терзают смутные сомнения, судя по вашему слогу.
МошеЙница• 11 декабря 2022
Ответ дляКолдунья-вещунья
Я не шукаю… самі пишуть день і ніч… просто стало цікаво чому це я повинна переходити на їхню мову… вони ж спілкуються на своїй… а я буду на українській… нехай перекладають як хочуть знайомства
Почему на своей? Он же немец и перешёл на английский чтоб общаться.
Ms. Доброта• 11 декабря 2022
А со мной иностранцы всегда переходили на украинский или на русский. С переводчиком, но все равно. У меня другой опыт общения
Шиворот Навыворот• 11 декабря 2022
Ответ дляКолдунья-вещунья
Автор, он побоялся, что вы необразованная и темная, раз до сих пор не знаете, что изобретено такое чудо, как Гугл транслейт
неДоЖиру• 11 декабря 2022
Удалено администрацией...
МошеЙница• 11 декабря 2022
Ответ дляКолдунья-вещунья
А чому ви вважаєте що українці повинні знати англійську? Чому наприклад іноземці не повинні знати українську? Їм чому не соромно???
А чому цей німець знає англійську і намагається з вами спілкуватися не німецькою, а англійською?