Колдунья-вещунья• 11 декабря 2022

Сьогодні я ще більше зрозуміла що таке рідна мова

Сайт знайомств… я вільно володію англійською мовою… до мене тільки дійшло що… всі ці іноземці пишуть своєю мовою і чекають що з ними ти будеш спілкуватися їхньою мовою як їм зручно… і тут я вирішила не відповідати як завжди а як вони - писати тільки на українській. Подивіться реакцію… ми чомусь завжди поспішаємо спілкуватися як зручно іноземцям, а вони чомусь- ні… тому що мова для них святе,навіть біженцям присилають листи зі школи ( дітям) ,якусь інформацію тільки на німецькій, французській , англійській тощо… вони не заморочуюттся нам перекладати, а от нас змушують вчити їх мову. От я думаю, якщо б європейці були біженцями в нашій країні- ми б їм також надсилали листи тільки українською…?
Амели на мели• 11 декабря 2022
Ответ дляJhenya_Sh
Ну и как они поедут на рашку? Через линию фронта? Поэтому то, куда едут беженцы, не показатель
Так як і інші виїхали.
Jhenya_Sh• 11 декабря 2022
Ответ дляКолдунья-вещунья
Так… я була цілком права… зараз подивилася ще раз наше листування… він навіть не спробував перекласти… пішов далі з кимось листуватися… але то таке… він мені зовнішньо не сподобався, але… ці іноземці тільки своїми мовами … є чому повчитися нам!
Они просто не хотят терять комфорт. Зачем ломать язык и голову, если тебя и так поймут? Мы все хоть как-то понимаем английский, вот они на нем и говорят. Они тоже его хоть немного, но знают.
menina• 11 декабря 2022
Ответ дляШиворот Навыворот
Себе посочувствуйте, у вас комплекс меньшовартости обострился)
в мене якраз все гаразд, зайшла перевірити чи не змінилось щось на порадниці
ні, не змінилось
читайте книги замість форумів, може, і у вас щось налагодиться
Шиворот Навыворот• 11 декабря 2022
Ответ дляmenina
так, а ще не зобов´язана бути такою отруйною по відношенню до земляків
Для меня во главе угла стоят личные качества того или иного конкретного человека, а не нация, вероисповедание, язык и прочее. И если человек несет чушь, мне все равно земляк он мне или мимо проходил.
Tammy21• 11 декабря 2022
Ответ дляШиворот Навыворот
Очень актуально в условиях войны (нет).
Шиворот Навыворот• 11 декабря 2022
Ответ дляTammy21
Очень актуально в условиях войны (нет).
Ну вам виднее, я подстраиваться не буду.
Tammy21• 11 декабря 2022
Ответ дляШиворот Навыворот
Конечно, кто ж подстроится когда ’все не так однозначно’.
Шиворот Навыворот• 11 декабря 2022
Ответ дляTammy21
Не надо свои глупые клише напяливать на других, поскольку в своем отстутсвии критического мышления вы ничем не отличаетесь от тех, кому ’не все так однозначно’
КрестьянинДиор• 11 декабря 2022
Кстати, последние новости:
Украинский язык стал трендом года на Duolingo, — ежегодный отчет языкового сервиса

Согласно отчету, в знак солидарности 1,3 миллиона человек начали учить украинский язык. Заинтересованность языком достигла пика в конце марта 2022 года и остается стабильной до конца 2022 года.

Украинский язык изучали как в странах-соседях, так и в более отдаленных, таких как Аргентина, Япония и Вьетнам.
Кракадэ• 11 декабря 2022
Ответ дляМошеЙница
Але ж намагається!
Ну, якщо людина- носій німецької, то це якийсь безграмотний носій взагалі.
Я не такая• 11 декабря 2022
в такой ситуации как у автора меня выбешивает другое. какого лешего иностранец пишет девушке, не поинтересовавшись из какой она страны и на каком языке говорит? а потом еще делает ’рука-лицо’. его вообще кто то звал в переписку!?
Амели на мели• 11 декабря 2022
Ответ дляШиворот Навыворот
Нічого собі.
Миззери• 11 декабря 2022
Не все, я с парой подписчиками на украинском переписываюсь , да, переводят через Гугл
Миззери• 11 декабря 2022
Ответ дляКолдунья-вещунья
А чому ви вважаєте що українці повинні знати англійську? Чому наприклад іноземці не повинні знати українську? Їм чому не соромно???
Я общалась на анг потом написала в шутку -кстати украинский сейчас модно учить
На анг меньше общаюсь , мне переводить лень честно говоря , на украинский тоже сначала часто переводила так как многие слова не могла быстро вспомнить сейчас очень редко и какие-то не распространённые слова
ivareka• 11 декабря 2022
мовний тріль
ЖивунаБагамах• 11 декабря 2022
Ответ дляКолдунья-вещунья
А ви точно англійською володієте? Мабуть ще й історію та економіку колись вивчали.
Рекомендую повторити курс, бо здається неуважні були на уроках
Аноним Первый• 11 декабря 2022
Мне наоборот пишут на украинском или по-русски.
ЖивунаБагамах• 11 декабря 2022
Ответ дляникогда такого не было
Якщо українська не рідна, то і ви не українка? Навіть, якщо це так, ви зобов´язані використовувати усюди українську мову, крім своєї родини чи друзів вашої національності, звичайно. Як у всіх цивілізованих країнах!
Вірю, що скоро так і буде.
У мене теж російська рідна та я етнічна українка та громадянка України. Ніхто нікому нічого не винен, це вимога лише до держслужбовців.
До речі, ви в курсі, якою мовою в Австрії спілкуються? То вони не австрійці, а німці за вашою логікою
Железный коготь• 11 декабря 2022
Ответ дляЖивунаБагамах
А по вашей Аргентина и Мексика - это Испания?
ЖивунаБагамах• 11 декабря 2022
Ответ дляЖелезный коготь
Страна не определяется языком
Болтушка Му• 11 декабря 2022
Ответ дляБла бла бла
Тобто - ми?
Жоден француз чи німець не буде з тобою спілкуватись англійською. В додному аеропорту Парижу жоднго вказівника англійською як і в місті в цілому, в Берліні теж.
Це тільки наші унікуми вимагали в префектурах в мого чоловіка щоб він їм з французької на мацкальській переводіль бо українську они не панімают ім тязєльо
В Берлине все говорят на английском. Кроме госслужащих. В любом ресторане тебя спокойной обслужат на англ
Железный коготь• 11 декабря 2022
Ответ дляЖивунаБагамах
Страна не определяется языком
Я знаю, но пример странный в таком случае. Я вообще забила на все эти мовные вопросы. Мне есть чем заняться, чтоб еще думать на каком языке.
Бутылка с банками• 11 декабря 2022
Ответ дляШиворот Навыворот
А вы принципиально не читаете текст, тот, что в скобках? Иначе бы про родителей умирающих не получилось патетично ввернуть, да?
Ну так я Вам и написала о тех кто может уехать и кто не может уехать. Перекручиваете Вы, а не я. Пытаясь вывести на эмоции. Не выйдет. Свободные люди (молодежь) - это одно. А люди у которых есть обстоятельства по которым не могут выехать (и их большинство) - это другое.
Не забудьте прочесть то, что написано в скобках.
Железный коготь• 11 декабря 2022
Ответ дляБолтушка Му
Более того, со мной в 2018 в аэропорту Дюссельдорфа на русском говорили ))
Dianichka• 11 декабря 2022
Ответ дляБлондинка в Законе
Ви цим питанням ще більше показуєте свою тупість
Вибачте, а Ви, називаючі співвітчизницю ’тупою’, показали зайвий раз свою бидлячність. Якось так...
Feel good• 11 декабря 2022
Людина пише Вам англійською.
Це інтернаціональна мова для спілкування.
Цією мовою спілкуються дуже часто люди, у яких різна мова інша.

Я не розумію Вашої реакції.
Ви мовне питання тичете, куди варто і куди не варто.
Для мене це обмеженість в поглядах.
Це і є одна з ознак націоналізму, який Ви з піною біля рота кажете, що його у нас немає.
Але таке є у всіх країнах.

Педиатор_я• 11 декабря 2022
Дело не в любви, а в том, что это мы им в рот заглядываем, а не они к нам ...
Вот поэтому подстраивается мы, а не они.
Блондинка в Законе• 11 декабря 2022
Ответ дляРостки жимолости
Почему на советчице постоянно попрекают ошибками в украинском языке, но не в русском? Хотя на русском здесь многие пишут так, что кровь из глаз. Чего только одни окончания и предлоги стоят.
Мені начхати на російську. Якщо людина з таким рвінням кричить, щоб іноземці розмовляли з нею українською, то нехай для початку вивчить її сама.
Feel good• 11 декабря 2022
Ответ дляКолдунья-вещунья
Я б теж не тратила час на людину, яка мені при першому погляді здалася б не цілком адекватною або дещо обмеженою.
Навіщо ця морока?
Feel good• 11 декабря 2022
Ответ дляЖивунаБагамах
Страна не определяется языком
100%