Кубик Рубика• 11 декабря 2022
Шукаю досвідченного психолога/психотерапевта онлайн
Останні 2 роки, багато сімейних проблем з чоловіком. Я не бачу нашого майбутнього разом, але як останній шанс, хочу проговорити наші проблеми зі спеціалістом. Бажано чоловіком так як з початком війни він різко став маминим синком. Хочу проф.погляд/рекомендації зі сторони. Бажано не за всі гроші світу. І тільки з вашого досвіду.
Дама с заначкой• 11 декабря 2022
Ну, і шанс ви даєте не йому, а собі .В будь-якому разі психолог-чоловік завжди буде на боці чоловіка .Я не розумію одного - якщо вам погано - навіщо такі стосунки.Ваш чоловік вже давно вибрав іншу жінку - свою маму і ви, на жаль, це не зміните.
буреЛОМКА• 11 декабря 2022
Ответ дляДама с заначкой
Нет. Моей подруге мужчина психолог сказал ,что он нарц и принимает наркотики .
Так и оказалось .
Кубик Рубика
• 11 декабря 2022
Грибной_Дождик• 11 декабря 2022
Навіщо саме чоловік психолог?
Чоловіч чи жінка не буде вам давати поради виходячи з гендерної ознаки.
Психолог взагалі не має давати вам поради.
Іти до психолога,щоб пожалітись на чоловіка і почути від психолога козел він чи ні , такий собі план.
Я психолог)
Потім такі клієнти виходять з установкою сесії нічого не дають.
Я психолог)
Бабка в тапках• 11 декабря 2022
Ответ дляГрибной_Дождик
Навіщо саме чоловік психолог?
Я психолог)
а шо робить психолог тоді, якщо не дає поради?
Кубик Рубика
• 11 декабря 2022
Ответ дляГрибной_Дождик
Навіщо саме чоловік психолог?
Я психолог)
Добре, потрібен досвідченний психолог (стать не має значення). Чому я була зацівлена в психологу чоловічої статі, бо мій чоловік постійно каже мені на всі його помилки/дії, що це моя винна, що я в усьому винна і його провокую і взагалі не люблю його маму.
Грибной_Дождик• 11 декабря 2022
Ответ дляБабка в тапках
Він допомагає людині прийти САМОСТІЙНО до рішення проблени. Вся цінність в тому, що психолог відкриває очі на ті моменти, які вам здавались несуттєвими і тд.
Порада це перекладання відповідальность. Потім порада не спрацює і буде поганий психолог,а не я.
А розбираючі всі аспекти ситуації з спеціалістом ви самі приходите до розуміння чи хочу я залишатись з цією людиною і тд.
І це буде єдине правильне рішення, тому що ваше!
Грибной_Дождик• 11 декабря 2022
Ответ дляКубик Рубика
І як психолог чоловік в цьому допоможе?
Ідеально йти в терапію вдвох.
Якщо чоловік відмовляється, аналізуйте свою роль у стосунках і вирішуйте залишатись чи ні.
Ідеально йти в терапію вдвох.
Совбез• 16 декабря 2022
Сколько это ’не за все гроші світу’? Частные психологи денег стоят, все остальные - ну я пока не встречала такого.... Можете попробовать попасть на групповые занятия statusdetox - у них сейчас по субботам в Киеве проходят встречи с психологом. Это бесплатно. Можно лично попасть на прием к врачу от этого медцентра, но это уже платная услуга.