Дую на вітер• 1 час назад

Орденоносиця Злата Некрасова і Володимир Ссанич

Впізнаєте? Це кавалер ордена Княгині Ольги (вручав особисто Володимир Санич), екс заступник голови Запорізької ОДА, вона ж фігурант кримінальної справи про розкрадання гуманітарної допомоги на мільярди гривень Злата Некрасова.
Зробила карколомну кар´єру, коли прибилася до "Слуг народу" – від юрисконсульта маленького санаторію у 2019 році до заступника голови області у 2021 році.
Народилася та навчалася у Росії.
Втекла з України 2023 року.
Проживає свої найкращі роки на найдорожчих курортах світу!
Права рука Ірини Верещук. Та ліва рука Ірини Верещук. Чомусь, правда в пабліках пані Ірини підчистила всі згадки, але Президентську нагороду за поданням та погодження тоді віці прем´єрки з реінтеграції не сховати.
За даними слідства та публічних заяв, перевірялася інформація про зникнення колосальних обсягів допомоги, що призначалася для біженців та військових:
𝟐𝟐 морські контейнери;
𝟑𝟖𝟗 залізничних вагонів;
𝟐𝟐𝟎 вантажних автомобілів.
Перевірки КРУ показали, що із 𝟐𝟒𝟎 тисяч продовольчих наборів, що надійшли до Запорізької ОВВ, офіційні документи про передачу населенню було оформлено лише на 𝟐𝟓 тисяч. Збитки лише за цією позицією оцінювалися у понад 𝟑𝟐𝟐 млн гривень. Вилучені матеріали вказували на те, що гумдопомога могла перепродуватись через місцеві торговельні мережі.
Злата Некрасова безпосередньо керувала гуманітарним штабом області.
Сергей Евгеньевич Погребецкий
AtomicX• 1 час назад
На первом фото похожа на транса

Шеллар• 1 час назад
Корабельній сосні вручили орден - за заслуги.
Дама_с_караваем• 1 час назад
Простите. Я не могу другое слово написать. Это пиз**ц.
автор Дую на вітер • 1 час назад
Ответ дляДама_с_караваем
Коли згадуєш людей, яким би стала в нагоді та гуманітарна допомога то до Ваших слів ще багато таких самих хочеться дописати.
Засомневаю• 1 час назад
Вот же блядина уродливая
Ро30BbIu_CJIoHuK• 1 час назад
Через девочку перекинули товар, отмыли деньги, девочка поехала жить свою жизнь

Народ пусть не отвлекается, работает, воюет, рожает новых налогоплательщиков
Кошка Мурка• 57 минут назад
А попереджали в 2019 , але ні - наклейки ліпили на авто і саджати весною збиралися
Наивная Хо• 47 минут назад
Ответ дляКошка Мурка
Тепер ті самі з наклейками з авто клянуться, що його не обирали) Я пам´ятаю теми у 2019, тут буквально пару людей намагалися пояснити чому не потрібно голосувати за Зе. Їх гнобили всі порадниці, кричали ’аби не Петя’ і ’хуже нє будєт, хоч паржом’.
ничевока• 46 минут назад
Субота, ранок, а воно строчить. На відпустку не вистачає?

Курочка-чубаточка• 45 минут назад
Ответ дляЗасомневаю
Вот же блядина уродливая
Шо там про бумеранги наивные люди говорят ?
Курочка-чубаточка• 42 минуты назад
Ответ дляНаивная Хо
Ага, кого не спитаєш: Ви , что , я нє голосовал.
Дама_с_караваем• 36 минут назад
Ответ дляДую на вітер
Я сама из города, которого и нет почти. И оттуда столько знакомых, знаю как они выезжали и что было потом. И я так много людей знаю, которым это все было бы очень нужно. Но даже орден забрать не спромоглися!!! А эта тварь живет свою лакшери жизнь и в ус не дует
Наивная Хо• 36 минут назад
Ответ дляКурочка-чубаточка
Ой, це ви наївна, якщо думаєте, що це відбувається ’ррраз і прилетіло’. Прилітає болюче, дуже болюче. Але часто дітям, онукам, правнукам...Кажу як член такої сім´ї, де почало прилітати з дітей, онуків і поки на правнуках зупинилося. Але ж ще праправнуки підростають. Це дуже страшно насправді.
Курочка-чубаточка• 34 минуты назад
Ответ дляНаивная Хо
А що ваш дід зробив ?
Чому вважаєте, що це бумеранг ?
Наивная Хо• 28 минут назад
Ответ дляКурочка-чубаточка
А що ваш дід зробив ?
Чому вважаєте, що це бумеранг ?
Я не хочу це обговорювати. Це прабаба була. Дуже погані речі.
Скажімо так, є речі які не можна ’притягнути за вуха’ чи двояко трактувати. Це не просто ’здається’, а події, які вже сталися, тобто об´єктивна оцінка. Насправді це все страшно. Єдине бажання - щоб це зупинилося на правнуках і не пішло далі.
автор Дую на вітер • 21 минуту назад
Ответ дляКошка Мурка
Так посадили. В Монако.
автор Дую на вітер • 20 минут назад
Ответ дляничевока
Воно це про Вас. Йдіть поцілуйте портрет вождя.
Дама_с_караваем• 6 минут назад
Ответ дляНаивная Хо
Очень несправедливо, когда бумеранг пришел кому-то потом, человек может же быть нормальным. Получать ответку должен тот, кто натворил. Но справедливости нет. Наши политики яркий пример
Курочка-чубаточка• только что
Ответ дляНаивная Хо
В мене по татовій лінії була велика родина .
Залишилися одиниці .
І долі у моїх бабусі і дідуся такі, що ворогу не прбажаєш.
Але знаю, що вони нікого не ображали, щоб так сталося з родиною.
Тому не вірю , що це бумеранг.
А от в зурочення вірю.