Дую на вітер• сегодня в 08:38
Орденоносиця Злата Некрасова і Володимир Ссанич
Впізнаєте? Це кавалер ордена Княгині Ольги (вручав особисто Володимир Санич), екс заступник голови Запорізької ОДА, вона ж фігурант кримінальної справи про розкрадання гуманітарної допомоги на мільярди гривень Злата Некрасова.
Зробила карколомну кар´єру, коли прибилася до "Слуг народу" – від юрисконсульта маленького санаторію у 2019 році до заступника голови області у 2021 році.
Народилася та навчалася у Росії.
Втекла з України 2023 року.
Проживає свої найкращі роки на найдорожчих курортах світу!
Права рука Ірини Верещук. Та ліва рука Ірини Верещук. Чомусь, правда в пабліках пані Ірини підчистила всі згадки, але Президентську нагороду за поданням та погодження тоді віці прем´єрки з реінтеграції не сховати.
За даними слідства та публічних заяв, перевірялася інформація про зникнення колосальних обсягів допомоги, що призначалася для біженців та військових:
𝟐𝟐 морські контейнери;
𝟑𝟖𝟗 залізничних вагонів;
𝟐𝟐𝟎 вантажних автомобілів.
Перевірки КРУ показали, що із 𝟐𝟒𝟎 тисяч продовольчих наборів, що надійшли до Запорізької ОВВ, офіційні документи про передачу населенню було оформлено лише на 𝟐𝟓 тисяч. Збитки лише за цією позицією оцінювалися у понад 𝟑𝟐𝟐 млн гривень. Вилучені матеріали вказували на те, що гумдопомога могла перепродуватись через місцеві торговельні мережі.
Злата Некрасова безпосередньо керувала гуманітарним штабом області.
Сергей Евгеньевич Погребецкий
Народилася та навчалася у Росії.
Втекла з України 2023 року.
𝟐𝟐 морські контейнери;
𝟑𝟖𝟗 залізничних вагонів;
𝟐𝟐𝟎 вантажних автомобілів.
Сергей Евгеньевич Погребецкий
Дую на вітер
• сегодня в 08:47
Ответ дляДама_с_караваем
Простите. Я не могу другое слово написать. Это пиз**ц.
Коли згадуєш людей, яким би стала в нагоді та гуманітарна допомога то до Ваших слів ще багато таких самих хочеться дописати.
Ро30BbIu_CJIoHuK• сегодня в 08:51
Через девочку перекинули товар, отмыли деньги, девочка поехала жить свою жизнь
Народ пусть не отвлекается, работает, воюет, рожает новых налогоплательщиков
Кошка Мурка• сегодня в 08:57
А попереджали в 2019 , але ні - наклейки ліпили на авто і саджати весною збиралися
Наивная Хо• сегодня в 09:06
Ответ дляКошка Мурка
Тепер ті самі з наклейками з авто клянуться, що його не обирали) Я пам´ятаю теми у 2019, тут буквально пару людей намагалися пояснити чому не потрібно голосувати за Зе. Їх гнобили всі порадниці, кричали ’аби не Петя’ і ’хуже нє будєт, хоч паржом’.
Курочка-чубаточка• сегодня в 09:09
Ответ дляЗасомневаю
Вот же блядина уродливая
Шо там про бумеранги наивные люди говорят ?
Курочка-чубаточка• сегодня в 09:11
Ответ дляНаивная Хо
Ага, кого не спитаєш: Ви , что , я нє голосовал.
Дама_с_караваем• сегодня в 09:17
Ответ дляДую на вітер
Я сама из города, которого и нет почти. И оттуда столько знакомых, знаю как они выезжали и что было потом. И я так много людей знаю, которым это все было бы очень нужно. Но даже орден забрать не спромоглися!!! А эта тварь живет свою лакшери жизнь и в ус не дует
Наивная Хо• сегодня в 09:17
Ответ дляКурочка-чубаточка
Ой, це ви наївна, якщо думаєте, що це відбувається ’ррраз і прилетіло’. Прилітає болюче, дуже болюче. Але часто дітям, онукам, правнукам...Кажу як член такої сім´ї, де почало прилітати з дітей, онуків і поки на правнуках зупинилося. Але ж ще праправнуки підростають. Це дуже страшно насправді.
Курочка-чубаточка• сегодня в 09:19
Ответ дляНаивная Хо
А що ваш дід зробив ?
Чому вважаєте, що це бумеранг ?
Наивная Хо• сегодня в 09:25
Ответ дляКурочка-чубаточка
А що ваш дід зробив ?
Чому вважаєте, що це бумеранг ?
Я не хочу це обговорювати. Це прабаба була. Дуже погані речі.
Скажімо так, є речі які не можна ’притягнути за вуха’ чи двояко трактувати. Це не просто ’здається’, а події, які вже сталися, тобто об´єктивна оцінка. Насправді це все страшно. Єдине бажання - щоб це зупинилося на правнуках і не пішло далі.
Дую на вітер
• сегодня в 09:33
Ответ дляКошка Мурка
Так посадили. В Монако.
Дую на вітер
• сегодня в 09:34
Ответ дляничевока
Субота, ранок, а воно строчить. На відпустку не вистачає?
Воно це про Вас. Йдіть поцілуйте портрет вождя.
Дама_с_караваем• сегодня в 09:47
Ответ дляНаивная Хо
Очень несправедливо, когда бумеранг пришел кому-то потом, человек может же быть нормальным. Получать ответку должен тот, кто натворил. Но справедливости нет. Наши политики яркий пример
Курочка-чубаточка• сегодня в 09:54
Ответ дляНаивная Хо
В мене по татовій лінії була велика родина .
Залишилися одиниці .
І долі у моїх бабусі і дідуся такі, що ворогу не прбажаєш.
Але знаю, що вони нікого не ображали, щоб так сталося з родиною.
Тому не вірю , що це бумеранг.
А от в зурочення вірю.
Залишилися одиниці .
Тому не вірю , що це бумеранг.
А от в зурочення вірю.
Наивная Хо• сегодня в 09:59
Ответ дляКурочка-чубаточка
Залишилися одиниці .
Тому не вірю , що це бумеранг.
А от в зурочення вірю.
Залишилися одиниці .
Тому не вірю , що це бумеранг.
А от в зурочення вірю.
Ви можете не знати як насправді жили ваші прабабусі і прадідусі. Вам могли далеко не все розказувати. Скажімо, не розказати про певний епізод. І ви будете певні, що ваші родичі були золотими, а у цей же час може бути і інша думка від інших людей. Нічого у цьому житті не трапляється просто так...
Курочка-чубаточка• сегодня в 10:01
Ответ дляНаивная Хо
Знаю.
До речі , при чому думка інших людей ?
Чи бумеранг може бути від думки інших людей на ваше переконання ?
До речі , при чому думка інших людей ?
Наивная Хо• сегодня в 10:13
Ответ дляКурочка-чубаточка
Знаю.
До речі , при чому думка інших людей ?
Я мала на увазі, що інші люди, які знають ваших родичів, можуть мати про них протилежну вашій думку. Бо по відношенню до вас родичі не робили нічого поганого, а по відношенню до інших людей могли робити страшні речі.
Приклад з сучасного життя (до вас не має відношення, а просто як зрозуміла у сучасних реаліях ілюстрація): жінка есвеошника, приймаючи ’трофейний холодильник’ щиро вважає, що її ванька ’защітнік і добитчік, хароший муж і атєц’, одним словом, ’херой’. А по факту цей ванька є гвалтівником, вбивцею і мародером.
Дякую_аж_підскакую• сегодня в 10:48
А що це за цікавий напис на футболці ссанича? UA 30?
Тобто воюємо до 2030 року?
Курочка-чубаточка• сегодня в 15:45
Ответ дляНаивная Хо
Вибачте, але всеодно неможливо приховати внутрішній бруд.
Хоч як дивися.
Думаю, що близьким просто є власний зиск, тому закривають очі.
Хоч як дивися.