Я_поехала• 11 декабря 2022
Старий телефон не тягне майнкрафт. Що можна зробити?
Син випросив на день народження купити гру. Телефон старенький асус. А його з неї викидає через кожні 5 хв і пише, що пристрій застарий. Що можна зробити? Перенести на ноут чи мій телефон? В нас 1 обліковий запис. Але як? Якщо заходжу в плей маркет, то пише, що я маю купити. Підкажіть, будь ласка, хто розуміє
Крутышка-Пышка• 11 декабря 2022
Мы купили дочке две недели назад телефон, который не тянет Майнкрафт и другие подобные игры. Неделю поныла и начала много рисовать, просто играть, делать новогодние поделки. Ребенок снова стал ребенком.
Я_поехала
• 11 декабря 2022
Ответ дляБрехушка
Поміняти телефон.
Немає зараз грошей на новий. І якщо на новому, він зайде з мого облікового запису, чому зараз зі свого телефону не можу зайти, не плативши знову?
Чижик Пижик• 11 декабря 2022
Якщо у Вас скрізь один обліковий запис і гра купувалась через плеймаркет, то достатньо її завантажити на іншому пристрої. У мене телефон мій і планшет спільний на одному обліковому записі, тому так і робили)
Я_поехала
• 11 декабря 2022
Ответ дляКрутышка-Пышка
Він написав на відмінно всі роботи! Це дитина, якою пишається школа. Він в телефоні може сісти і читати енциклопедію, бо йому це цікаво. Але всі діти в класі грають в майнкрафт і йому захотілося, ми вирішили подарувати. Він реально заслужив. Тут в мене взагалі до нього питань немає
Я_поехала
• 11 декабря 2022
Ответ дляЧижик Пижик
Так, і на моєму і на його телефоні 1 обліковий запис. Заходжу в плей маркет з свого, нема кнопки скачати, а є тільки купити
Чижик Пижик• 11 декабря 2022
Ответ дляЯ_поехала
Оце і дивно. Може, треба оновити на Вашому пристрої плеймаркет? До речі, син днями говорив, що після чергового оновлення є певні проблеми з грою.
Гопница-Советчица• 12 декабря 2022
Ответ дляЯ_поехала
Щось не віриться що він у вас такий розумний...
Моя донька сама знаходить способи встановлювати взломані ігри на телефон.
Той самий minecraft, roblox, toca-boca...
До тогож не варіант що ваш телефон потягне цю гру.
Не думаю що вам сподобається що ваш телефон постійно розряджений і в руках у вашої дитини.
На рахунок комп´ютера скажу вам одразу: якщо встановлювати емулятор андроїда і вже на нього minecraft або roblox то комп´ютер гуде як паровоз.
Це при тому що в мене і5 і 16 ГБ оперативки.
Дуже велике навантаження на графіку.
Завантаження процесора під час гри 100%.
Дуже велике навантаження на графіку.
Я_поехала
• 12 декабря 2022
Ответ дляГопница-Советчица
Дуже велике навантаження на графіку.
В нас теж були ці ігри взломані, але в них не все є. Просив тільки цю гру ліцензійну.