Atlantis_gate• 11 декабря 2022

У кого мужья на учениях/мобилизовали что им с едой дают?!

У меня сейчас муж на учениях (призвали по повестке) скоро отправят на фронт. Такое впечатление что им в еду что-то подсыпают по типу "По...уин". Как будто уже ничего и не боится, не скучает за домом. Раньше было не так. Было ли у вас так? Может кто что знает?!
Stiflers Mom• 11 декабря 2022
Шта? ))

ТриАна• 11 декабря 2022
Ага апельсини наколоті
Ви жартуєте сподіваюсь((
Татьяна@..• 11 декабря 2022
Что за ерунда. Другие же скучают.
Ляля Убийвовк• 11 декабря 2022
То вы его так допекли, что он рад вырваться)
автор Atlantis_gate • 11 декабря 2022
Девочки не судите строго. Я и так себе места не нахожу, постоянно нервничаю и стрессы
Yana_pl• 11 декабря 2022
Не пишіть єрунди)) В них звичайна їжа. Нічого їм не байдуже, готуються, тренуються бути спокійними, там не до істерик буде.
Yana_pl• 11 декабря 2022
Ответ дляAtlantis_gate
Пийте магній, 300-400 мг в день, обов´язково з вітаміном В. І чоловіку купить. Бережіть його і себе від таких стресів.
автор Atlantis_gate • 11 декабря 2022
Ответ дляYana_pl
Дякую вам дуже. Але не знаю коли вже його побачу
На Краю• 11 декабря 2022
Ответ дляЛяля Убийвовк
Вы прям злюка

Massaraksh• 11 декабря 2022
Може то атмосфера та події так впливають, але чоловік подруги після навчання геть іншою людиною став. А після того як на Лиман з´їздив та повернувся - взагалі таке враження що я цю людину не знаю. Хоча йому зброя не сюрприз, він і в армії служив, та й лицензію мисливця має, їздить на полювання
Ляля Убийвовк• 11 декабря 2022
Ответ дляНа Краю
Вы прям злюка
Блин((
Стыдно мне, извините , не буду больше
Nat-li• 11 декабря 2022
Они рашистов едят. Вы разве не слышали последние новости?
Yana_pl• 11 декабря 2022
Ответ дляAtlantis_gate
Побачите. Купіть, хай дома стоїть, віддасте, як побачите. Витамин С 500 купіть обов´язково. Бо зима не морозна, вірус буде в такому слякотинні.
Все буде добре, хай вашого чоловіка Бог береже.
автор Atlantis_gate • 11 декабря 2022
Ответ дляYana_pl
Дяку вам дуже)