У меня сейчас муж на учениях (призвали по повестке) скоро отправят на фронт. Такое впечатление что им в еду что-то подсыпают по типу "По...уин". Как будто уже ничего и не боится, не скучает за домом. Раньше было не так. Было ли у вас так? Может кто что знает?!
Девочки не судите строго. Я и так себе места не нахожу, постоянно нервничаю и стрессы
Ответ дляYana_pl
Пийте магній, 300-400 мг в день, обов´язково з вітаміном В. І чоловіку купить. Бережіть його і себе від таких стресів.
Дякую вам дуже. Але не знаю коли вже його побачу
Massaraksh• 11 декабря 2022
Може то атмосфера та події так впливають, але чоловік подруги після навчання геть іншою людиною став. А після того як на Лиман з´їздив та повернувся - взагалі таке враження що я цю людину не знаю. Хоча йому зброя не сюрприз, він і в армії служив, та й лицензію мисливця має, їздить на полювання
Ляля Убийвовк• 11 декабря 2022
Ответ дляНа Краю
Вы прям злюка
Блин((
Стыдно мне, извините , не буду больше
Ответ дляYana_pl
Побачите. Купіть, хай дома стоїть, віддасте, як побачите. Витамин С 500 купіть обов´язково. Бо зима не морозна, вірус буде в такому слякотинні.
Все буде добре, хай вашого чоловіка Бог береже.
Дяку вам дуже)