Тримаю свічку• 12 декабря 2022

        Подарунок дівчинці 10 років
Дочка раніше мріяала про гідроскутер,але зараз це не актуально.Що даруєте донькам в такому віці?
Пупуговка• 12 декабря 2022

		Ми на 10 років купляли фломастери по номерам, любить малювати. Зараз хоче навушники, робакси щоб я купила🤪

Платье Длинное бальное• 12 декабря 2022

		В том году 10 было - книги, инструменты для рисования, мерч любимый и тогда ещё лол.

Укр_жіночка• 12 декабря 2022

                        Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ

                        Моя просит на подарок нос проколоть  10 лет
 10 лет

		Действительно

                    Вытворунка• 12 декабря 2022

		В моєї є все мабуть, з такого більш ґрунтовного. Тому зараз просить алмазні картини, набори для плетення з бісеру, скетч буків багато не буває. Пропонувала їй свіжий айфон, не хоче, в неї зараз 12 про макс, каже що влаштовує, еірподси є, ноту є, графічний планшет є. До одягу байдужа. Навіть немає ідей.

			Тримаю свічку
		• 12 декабря 2022

                        Ответ дляПупуговка

		О і робакси також просить ,я думала це тільки моя грає в роблокс

			Тримаю свічку
		• 12 декабря 2022

                        Ответ дляВытворунка

		Який у Вас графічний планшет ?

Вытворунка• 12 декабря 2022

                        Ответ дляТримаю свічку

                        Який у Вас графічний планшет ?

		Який саме зараз не подивлюсь. Його в любому випадку треба підключати до комп’ютера. Вона його всеодно з часом закинула і малює в прокріейті на айпаді.

			Тримаю свічку
		• 12 декабря 2022

                        Ответ дляВытворунка

		а до ноута ж також можна?

Танцепесенная• 12 декабря 2022

                        Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ

 10 лет

		Нос, ого.
Моя только уши хочет проколоть, но она хочет по два прокола делать, а у нее мочка мелкая, по одному несогласна
Ревнивая жена• 12 декабря 2022

		Моя просить телефон...для мене ну і щоб їй мій дістався. Хитра))) просе косметику, але хоче вже дорослу, і чорний спортивний костюм
 ну і щоб їй мій дістався. Хитра))) просе косметику, але хоче вже дорослу, і чорний спортивний костюм