Вподобайден• Изменено 15 сентября 2025
Фильм Антарктида Птушкина. В 7 лет рано детей брать?
Кто ходил с детьми? с какого возраста лучше? Спасибо!
Аноним_1858• 15 сентября 2025
Ответ дляМаю натхнення
А що там такого покажуть? Як пінгвіни сексяться?
Знудяться, дитячу увагу треба постійно зацікавлювати, а це документалка.
мегамоСГ• 15 сентября 2025
В інтернеті пишуть, що повна фігня.
Нудно, скучно.
Нічого не показав.
Сценарій 0.
До Комарова як до неба, на жаль.
Антончіку пора в його 40+ не з дівчатами 18 років секситися, а мозок і фантазію включати.
Часто бачу його в Чорноморці з різними сосками.
Кожного разу нова
.
Але всім 18-20 максимум)
Йому 41, раптом що
Нудно, скучно.
Нічого не показав.
Сценарій 0.
До Комарова як до неба, на жаль.
Кожного разу нова
. Але всім 18-20 максимум)
Йому 41, раптом що
Маю натхнення• 15 сентября 2025
Ответ дляАноним_1858
Ну всі діти різні, мої з 3х років на балеті сиділи :)))) і там класні зйомки. Деяким дітям 7 років буде цікаво.
Маю натхнення• 15 сентября 2025
Ответ длямегамоСГ
В інтернеті пишуть, що повна фігня.
Нудно, скучно.
Нічого не показав.
Сценарій 0.
До Комарова як до неба, на жаль.
Кожного разу нова
.
Але всім 18-20 максимум)
Йому 41, раптом що
Нудно, скучно.
Нічого не показав.
Сценарій 0.
До Комарова як до неба, на жаль.
Кожного разу нова
. Але всім 18-20 максимум)
Йому 41, раптом що
Навпаки всі пишуть, що повний захват. Я завтра йду .
Маргарита и Мастер• 15 сентября 2025
Ответ дляМаю натхнення
гарний фільм. цікава подача матеріалу .
кураГАЛЯ• 15 сентября 2025
Ответ длямегамоСГ
В інтернеті пишуть, що повна фігня.
Нудно, скучно.
Нічого не показав.
Сценарій 0.
До Комарова як до неба, на жаль.
Кожного разу нова
.
Але всім 18-20 максимум)
Йому 41, раптом що
Нудно, скучно.
Нічого не показав.
Сценарій 0.
До Комарова як до неба, на жаль.
Кожного разу нова
. Але всім 18-20 максимум)
Йому 41, раптом що
Як раз такі в неті всі відгуки схвальні. Але ми ходили вчора з чоловіком і донькою і не зрозуміли, що там такого вау. Подивитися на ютубі під вечерю нормально, як для кінотеатру, то не дотягує. Хоча це суто наша думка
кураГАЛЯ• 15 сентября 2025
Ответ дляМаю натхнення
Відпишіться після, як вам. Бо я вже думаю, може це ми якісь не такі. Хоча всі виходили з залу без запалу. Якщо класний фільм, то люди виходять і обговорюють з ентузіазмом, вчора цього після сеансу не побачила. Пару людей вийшло на хвилин 20 раніше кінця. Коротше, не погано, але не вау. На ютубі передивилися всі випуски Птушкіна і всі випуски класні. І якби Антарктиду дивилися на ютубі, то думаю, що сподобалося би. Але для кінотеатру має бути вище рівень, а його не побачили
Аноним_1858• 15 сентября 2025
Ответ длякураГАЛЯ
Я не ходила, але ходила донька-десятикласниця разом з класом. Птушкіна знає та ’любить’, але сказала що теж не зрозуміла для чого таке відео дивитися в кінотеатрі, це формат ютуба.
Маю натхнення• 16 сентября 2025
Ответ длякураГАЛЯ
Подивилася, в принципі сподобався, бо я йшла дивитися на гарні краєвиди - цього там вдосталь.
Фільм документальний, але не претендував бути науковим, тому мені трохи незрозумілі деякі претензії вище. Знято в неформальній манері тревел-блога. Я таке не дивлюся, тому перенасичення немає, тому й сподобалося все окрім ... жахливої мови автора. На такі випадки однозначно слід було наймати коректора-філолога і озвучувати як слід без помилок.
Ні, ну я сама зі сходу і з не тою щелепою що треба, але контінєнт, медвідь та бриля замість брила - це вже занадто.
Але візуальне задоволення 10/10.
В залі була дитина 5 років, їй було цікаво, правда, активно коментувала:))))
Але візуальне задоволення 10/10.
Луноликая Вика• 04 октября 2025
Ответ длямегамоСГ
В інтернеті пишуть, що повна фігня.
Нудно, скучно.
Нічого не показав.
Сценарій 0.
До Комарова як до неба, на жаль.
Кожного разу нова
.
Але всім 18-20 максимум)
Йому 41, раптом що
Нудно, скучно.
Нічого не показав.
Сценарій 0.
До Комарова як до неба, на жаль.
Кожного разу нова
. Але всім 18-20 максимум)
Йому 41, раптом що
Ходили з підлітком - не фігня, цікаво