Кима_кепка• 12 декабря 2022

Вигнала чоловіка на роботу, а тепер совість мучає.

Чоловік не працює майже 3 роки. 2 з яких допомогає мені в декреті, +-9 місяців робив ремонт квартири до народження дитини.
Спочатку все було чудово, в вот останні місяця 3 почав зриватися, міг нагрубити. Я минулого тижня псіханула і сказала, щоб "Валив на роботу, бо розслабив булки і нагліє".
Ясне діло, що хорошу роботу зараз найти важко, тому домовився автослесарем, де займаються ремонтом і розборками пригнаних авто.
На вихідних ми всі похворіли, думала виздоровіє і піде.. А вот проснулись з дитиною, а йоно нема, виходить пішов хворий, з кашлем, соплями і температурою.
Совість мучить сторашено.
автор Кима_кепка • 12 декабря 2022
Ответ дляПопа как у Кардашьян
І за ці гроші ви ще й ремонт робили?
Жирно.....
Це було в 2019 році, і так робили. Но у нас ремоеи обої переклеїти, ламінат поміняти, це з дешевого сегменту або по акції середнього.
Кухню наприклад купили в Епіценті за 3000 грн.

Лепешечка• 12 декабря 2022
Месяцами не работающий мужчина - это просто позорище. В любые времена.
Пусть работает, а то наступит момент, когда уже не выгнать. Погрузится в рефлексии, начнёт философствовать о суетности бытия))
У моей знакомой муж потерял работу вскоре после 14-го года и вместо поисков другой работы погрузился в .. изучение библии. А жена пахала.
Вот сколько лет прошло, а уже вошло в привычку, что хозяйство на нем, а она пашет. Ну не находит мужик достойной работы, когда есть кому его кормить
Курочка-чубаточка• 12 декабря 2022
Ответ дляКима_кепка
З чого ви взяли, зо він бездільник?
Він мені у всьому допомогає. Наприклад, я за 2 роки ні разу не купала дитину, не стригла її нігтики, і міняла памперс максимум раз 10. В биту такоє все робить без нагадувань. Бачить нема що їсти-приготовив, бачить не прибрано-прибирає.
Не для всіх гроші в головіку головне.
Для мене важливо взаємодопомога, піклування, ариємне часопроведення.
Хахахах
Ваш муж не выполняет своих прямых обязанностей и благодаря вам он превратился в няньку.
Лучше б он на няню заработал, тогда б вы тоже меняли памперс от силы раз 10.
Но нет.
Конечно, зачем ему вообще напрягаться, если его осиновая работа мыть ребёнку жопу.
Просто болталка• 12 декабря 2022
Ответ дляКима_кепка
Ваше право. Я онлайн заробляю тисяч 20, ми живемо в своїй квартирі, завжди не шикували. Ну і на всяк випадок є заначка, но ми її ще тьфу тьфу не чіпали.
Тобто Вам за одну годину платять 4000. Прикольно. Єдине питання, а чому Ви не працюєте по одній годині, але кожного дня? Було б вже 120 тисяч. Ви робота дуже важка?
Кондуктор маршрутки• 12 декабря 2022
Ответ дляКима_кепка
А що не так?
Чоловік прекрасна людина, за 10 років показав себе і в норі і радості. У всім допомогає, підтримує, а тут перещолкнуло.. Зі всіма буває.
...і йому таки потрібна робота!
Наше ’хворий’ часто дуже перебільшене. До температури 38 йому б і лікарняний не дали в Європі. Соплі-кашлі не причина не йти в школу чи на роботу
автор Кима_кепка • 12 декабря 2022
Ответ дляЛамборджини
Як ви розподіляєте цих 20тис? Просто цікаво. Бо комуналка, дитина, їжа - це вже більше 20. А ще й заначка є)
Занаска є, яку зробиди тоді коли обидва працювали. І не онлайн, а повноцінно, тоді відкладали біля 500 доларів в місяць.
На прикладі листопада трати такі
Комуналка 2200
Паиперси 1500
Харчуввння 8000
Остальне, то на олх з розпродажу одяг куплю дитині, то іграшки.
Ми люди дорослі, сидимо дома, з одягу купуємо рідко, так як є з те що носили раніше, так як купляли якісне.
Кондуктор маршрутки• 12 декабря 2022
Ответ дляКима_кепка
При чому тут секс і подвиг?
Проблема з моєю совістю, що так обідила своїми ’ВАЛИ’, що пішов хворий.
То похваліть його, коли прийде.
Гороховая• 12 декабря 2022
Автор, никого не слушайте, хороший у вас муж.
Курочка-чубаточка• 12 декабря 2022
Ответ дляГороховая
Лучший!!! 🤣🤣🤣

Кондуктор маршрутки• 12 декабря 2022
Ответ дляКима_кепка
З чого ви взяли, зо він бездільник?
Не для всіх гроші в головіку головне.
У вас ідеальний чоловік. Але засижування в декреті йому не на користь (як і жінкам)
автор Кима_кепка • 12 декабря 2022
Ответ дляЛамборджини
А чоловік вдома для прикраси?
Для допомоги. Шкода, що іншим приходиться це пряснувати. Невже у Впс чоловіки лише працюють і гроші приносять?
Мій мені у всьому допомогає, для мене декрет кайф і приємне часопроведення. Я не загнана кобилка.. Я і каву зранку горячу пю, і ввечері з книжкою в ванній лежу..
Шумелка Мышь• 12 декабря 2022
Ответ дляКима_кепка
А ким працюєте)
Що ви онлайн робите

Може. Вам працювати по 2 години на день, а не по одній і буде 40.
Або по 6 і буде 80

І чоловіку ходити простуженмм на роботу не треба буде
автор Кима_кепка • 12 декабря 2022
Ответ дляГороховая
Дякую. Я в шоці, що більшість оцінює мвого чоловіка лише як голову, яка приносить гроші.
Кондуктор маршрутки• 12 декабря 2022
Ответ дляЛепешечка
А я думаю, багатьох жінок би це влаштувало: на ньому тупа хатня робота, а жінка розвивається і заробляє гроші.
Вечный двигатель• 12 декабря 2022
Ответ дляКима_кепка
Згідна, тому і створила тему, щоб допомогли соаість заспокоїти
жесть какая то схема , как по схеме дурова -дрессировка котиков
нет у вас совести, если вы так с людьми и близкими
ЮлияА91• 12 декабря 2022
Если сидел дома-значит есть возможность не работать! Значит есть деньги! Может их родители обеспечивали например!
У каждого свои понятия..Начинают здесь писать..бездельник..Зато у самих мужики сутками на работе за копейки
Леди_на_драндулете• 12 декабря 2022
Аххаааахпаааааааа оце троляка видала
Робить 5 годин и хватає ахаапп
ЮлияА91• 12 декабря 2022
Зато они проводили время вместе! Это редкость такие отношения в наше время
Вечный двигатель• 12 декабря 2022
Ответ дляКима_кепка
З чого ви взяли, зо він бездільник?
Не для всіх гроші в головіку головне.
убрать от мужа самореализацию для стрижки ногтей .
бытове рабство

Самохвалова• 12 декабря 2022
хай працює, не такий вєе і хворий. чи ви не знаєте як хворіють чоловіки?
автор Кима_кепка • 12 декабря 2022
Ответ дляЛепешечка
І в чому проблема якщо бит на ньому, а вона заробляє?
Про пахати звісно Вона зря, на роботу треба ходити спокійно і з задоволенням.
Я кайфую коли сідаю попрацювати, так як люблю свою роботу і завдяки тому, що чоловік був дома і допомогав, я могла займатися улюбленою справою і в придачу не втрачати навики в ній. За 3 роки я би починала все чуть лі не заново.
Значит надо• 12 декабря 2022
Ответ дляКима_кепка
А все остальные холодный кофе пьют по утрам ? Разочарую вас , но нет . Все пьют горячий кофе .
Н@Диете• 12 декабря 2022
Я вот думаю. Наверное у автора проблемы с лишним весом. Она очень немелкая неповороткая еле идёт от того мужу ребенка жаль и чтоб долго в грязном памперсы не лежал он меняет памперс и еду делает бо она делает неповоротко и доооолго ну можно умереть от голода всем и автору тоже.
Вечный двигатель• 12 декабря 2022
Ответ дляКима_кепка
вообще то и то и то, в быту так как и я
на 20 тыс....такой себе релакс .
Намакушка• 12 декабря 2022
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Аххаааахпаааааааа оце троляка видала
Робить 5 годин и хватає ахаапп
Может он пи*ку показывает на камеру)
Вечный двигатель• 12 декабря 2022
Ответ дляКима_кепка
так ви не заробляэте. це якась мінімалка не даєте.
Якщо б ці доходи жіночі гороші одне, а не утримання
So_so• 12 декабря 2022
Обычно это бывает при традиционном распределении ролей в семье. Женщина ’помогает’ в декрете, чтобы мужчина мог работать, вкладывать в свою квалификацию, не иметь перерыва в стаже, вызывающего вопросы у работодателя, берет на себя бытовые вопросы (в Вашем случае ремонт), а через какое-то время слышит от партнёра, что она ’расслабила булки и пусть валит на работу’.

Если Вы желаете мужу добра, теперь сделайте приоритетом его проф рост и интересы.
Лепешечка• 12 декабря 2022
Ответ дляКима_кепка
В том, что она устаёт и уже несколько лет не досыпает. Она репетитор, есть дочь старшеклассница, квартиру снимают. Днём ученики, ночью подготовка к занятиям и переводы. Здоровье ухудшается.
Курочка-чубаточка• 12 декабря 2022
Ответ дляКима_кепка
Так это потому, что ваш муж безработный
Вине потому что он вам помогает, неужели вы не видите разницу?
годовасик• 12 декабря 2022
Ответ дляЛепешечка
Полностью согласна, мой муж 3 месяца сидит за свой счёт, скорее на эту работу уже и не выйдет, а новую не рассматривает, говорю ему, что дальше, а он, что ты от меня хочешь. Всё, разговор окончен, посмотрю как вы рулит ситуацию