Кима_кепка• 12 декабря 2022

Вигнала чоловіка на роботу, а тепер совість мучає.

Чоловік не працює майже 3 роки. 2 з яких допомогає мені в декреті, +-9 місяців робив ремонт квартири до народження дитини.
Спочатку все було чудово, в вот останні місяця 3 почав зриватися, міг нагрубити. Я минулого тижня псіханула і сказала, щоб "Валив на роботу, бо розслабив булки і нагліє".
Ясне діло, що хорошу роботу зараз найти важко, тому домовився автослесарем, де займаються ремонтом і розборками пригнаних авто.
На вихідних ми всі похворіли, думала виздоровіє і піде.. А вот проснулись з дитиною, а йоно нема, виходить пішов хворий, з кашлем, соплями і температурою.
Совість мучить сторашено.
Корсет_на_шурупах• 12 декабря 2022
Ответ дляКима_кепка
При чому тут секс і подвиг?
Проблема з моєю совістю, що так обідила своїми ’ВАЛИ’, що пішов хворий.
Проблема в тому, що з чоловіками, які не працюють і не забезпечують свою сім’ю, сексом займатись не хочеться.
Не сприймаєш його як чоловіка, якась домогосподарка.
Автор, то чоловіка Вашого совість мучити повинна, що у дружини на шиї сидів.

Корсет_на_шурупах• 12 декабря 2022
Ответ дляКима_кепка
Ваше право. Я онлайн заробляю тисяч 20, ми живемо в своїй квартирі, завжди не шикували. Ну і на всяк випадок є заначка, но ми її ще тьфу тьфу не чіпали.
Автор, ну фууу, а не чоловік у Вас.
Можна пару місяців вдома посидіти роботу пошукати, але ж не пару років.
Дон Пэдро• 12 декабря 2022
Ответ дляКурочка-чубаточка
Есть люди, которые в 40 начинают учить язык и менять профессию и добиваются в сфере многого, опять же таки за счет этой самой мотивации.
Отсутствие мотивации у мужчины при наличии семьи это «заслуга» именно жены(исключение, если она изначально понимала, кого встретила).
В данном случае женщина «явсесама» встретила может даже нормального мужчину, но из-за того, что травмирована сама, сама стала все тянуть(по ее словам самореализоваться) мужчина был лишен мотивации, ее придушили в корне.
Поэтому мужчина медленно превратился в амебу, что очень радует женщину, потому что муж под каблуком.
Все б ничего, так живет много семей.
Но такую модель отношений человек считает нормой. В такой семье растут дети, которые тоже будут считать нормой, что мужчина это тот, у кого пенис.
Удалено администрацией...
Курочка-чубаточка• 12 декабря 2022
Ответ дляДон Пэдро
Удалено администрацией...
Я буду делать то, что считаю нужным. Я говорю то, о чем думает ваше окружение. Но если вас все устраивает, то к чему эти вопли?
Н@Диете• 12 декабря 2022
Ответ дляКротоТо
Если 5 часов в месяц, даже не знаю, вэб-кам?
Она написала, что работает финансовым аналитиком и плюс помогает бухгалтеру. Но это должно быть намного больше з/п. Хотя, учитывая что часто руководители сильно экономят на з/п то может быть.
Н@Диете• 12 декабря 2022
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Автор, ну фууу, а не чоловік у Вас.
Почему сразу так напали все на мужчину. Ему же не 5 лет, может и с температурой на работу сходить. А с ребенком помочь так этого и его прямой долг, девочки. Главное, что он ребенка любит и заботится.
автор Кима_кепка • 12 декабря 2022
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Автор, ну фууу, а не чоловік у Вас.
Це спільне рішення.
Я Вам скажу більше, я була дуже рада, що він дома, нам приємно проводити час разом, вдвох до декрета, а зараз втрьох.
Ламборджини• 12 декабря 2022
Ответ дляКондуктор маршрутки
А я думаю, багатьох жінок би це влаштувало: на ньому тупа хатня робота, а жінка розвивається і заробляє гроші.
А місячні в чоловіка ще не пішли від тупої ролі домогосподарки?
Миззери• 12 декабря 2022
Ответ дляКима_кепка
Для допомоги. Шкода, що іншим приходиться це пряснувати. Невже у Впс чоловіки лише працюють і гроші приносять?
Мій мені у всьому допомогає, для мене декрет кайф і приємне часопроведення. Я не загнана кобилка.. Я і каву зранку горячу пю, і ввечері з книжкою в ванній лежу..
Ну якщо вибір допомога по господарству чи приносить гроші то нехай приносить гроші для мене

Ламборджини• 12 декабря 2022
Ответ дляМиззери
І наймає помічницю і няню)
Свезло так свезло• 13 декабря 2022
Ответ дляБЦАшка
Хм, а что женщина может предложить кроме писечки?)
Вот меня так коробит когда пытаются продвинуть эту гнилую повестку типа женщинам секс нужен настолько же как мужчинам. Конда, как в Японии, будут продавать поношенные мужские труселя и бабы будут покупать чтобы нюхать, вот тогда и поговорим. Средняя женщина 4-6 месяцев спокойно без секса, средний мужик если не дрочит каждый день то уже бесится.
БЦАшка• 13 декабря 2022
Ответ дляСвезло так свезло
Обычной женщине секс нужен не меньше чем мужчине, здоровой женщине и за 4-6 месяцев без секса она станет ’ мегерой’) и мужчина не дрочит каждый день без секса, какое то странное у вас окружение🤷

Поношенное белье покупают немного специфические люди и женщины не меньше мужчин этим занимаются, только они обычно футболки покупают)
автор Кима_кепка • 13 декабря 2022
Ответ дляПросто болталка
Тобто Вам за одну годину платять 4000. Прикольно. Єдине питання, а чому Ви не працюєте по одній годині, але кожного дня? Було б вже 120 тисяч. Ви робота дуже важка?
Погано рахуєте. В місяці 4 тижні. Тому 2000грн за 20 годин. А за годину 1000. Дуже не багато.
автор Кима_кепка • 13 декабря 2022
Ответ дляБЦАшка
Да не бывает такого в обычных семьях, к огромному сожалению работа приносящая много денег отнимает много времени

У автора классная модель семьи, лично я очень рада была бы так жить
Вот не розуміює більшість, що на ці 20000, які я заробляла будучи зайнятою один вечір в тиждень, а весь час мт разом займалися побутом, дитиною і більшу часу приємним часопроведенням, тепер мій чоловік буде працювати по 10 годин в день з 1 вихідним. На ці ж 20000, бо він не Не кар´єрист, а простий автослесар.
Він звичайно буде після роботи допомогати. Но за день він буде змучений від роботи, а я від дитини і побуту. Часу на приємне часопроведення уже буде меньше.
Я 20000 зароблю за 20 годин, а він ці 20000 за 250 годин. Я втрачаю допомогу в вигляді 230 годин..