Sunbeam1• 12 декабря 2022

куди в Польщу поїхати

В яке місто варто їхати в Польщі, щоб не було проблеми із садочками?
знаю, в маленьких містах і селах ок, бо людей мало.
а у великах важко прилаштувати.
робота онлайн, тому не прив´язана до необхідності великого міста.
S-lana• 12 декабря 2022
Выбирайте самі місцевість, по інтернету вже зараз робіть запроси на наявність місць в садочках і які документи потрібні

S-lana• 12 декабря 2022
Ну, і головне не садочок, а де будете жити.Є вже місце проживання ?
nata.ant• 12 декабря 2022
З садочками проблем будут скрізь,тільки з приватними не буде
автор Sunbeam1 • 12 декабря 2022
Ответ дляnata.ant
в селах нема проблем чи дуже маленьких містах
nata.ant• 12 декабря 2022
Ответ дляSunbeam1
В селі буде один садочок) а не десять.А в справжньому селі буде тільки один магазин,про садочки і мови не буде.Я живу з населенням 10 000 тут два дитсадка,один государствениий ,інший частний.Ви думаєте туди легко потрапити.І це містечко,а не село
автор Sunbeam1 • 12 декабря 2022
Ответ дляnata.ant
моя знайома в селі, але в селі є гміна.
то там є поліклініка, школа, садок, аптека, господарчий магазин, 1 продуктовий магазин по розміру як наші Фори (який працює з 6 ранку до 21 весь тиждень крім неділі) і 1 міні-магазин.
Але кажуть, що в більших містах проблема з садками....
nata.ant• 12 декабря 2022
Ответ дляSunbeam1
моя знайома в селі, але в селі є гміна.
Проблема буде скрізь, скільки років дитині?

автор Sunbeam1 • 12 декабря 2022
Ответ дляnata.ant
цей рік - зерувка, як кажуть в Польщі.
з вересня наступного року уже школа
nata.ant• 12 декабря 2022
Ответ дляSunbeam1
цей рік - зерувка, як кажуть в Польщі.
з вересня наступного року уже школа
То на що ви питаете про садок? Зерувка є і в школі
автор Sunbeam1 • 12 декабря 2022
Ответ дляnata.ant
ну мені сказали, що зерувка це садок
nata.ant• 12 декабря 2022
Ответ дляSunbeam1
ну мені сказали, що зерувка це садок
Зерувка є при школі,і при садках.При школі легше попасти,чим при садку.
автор Sunbeam1 • 12 декабря 2022
Ответ дляnata.ant
а де краще?
автор Sunbeam1 • 12 декабря 2022
Ответ дляnata.ant
мабуть в садку повний день, а в школі до обіду..
nata.ant• 12 декабря 2022
Ответ дляSunbeam1
Ні що в садку,що в школі беспалатно до 13.00 ,а потім за гроші,кожну годину ,там 2 чи три 3 злотих.Де краще не скажу,у мене дитина ходила і при садку,і при школі.Це вже зависит от вчителів.
KSENK@• 13 декабря 2022
Ответ дляSunbeam1
Ні, в школі також може бути цілий день.
Ми були в зерувці при школі. То у дитини не було страху школи, після року в зерувці. І вчитель, що був у нас у зерувці, то і був наш перший вчитель( тобто 0-3класси).
Це щось середнє між 1им классом та садком.
Наша школа працювала з 6:30 до 17:00, а зерувка з 7:00. Навчання будо десь до 13, а потім, за згодою батьків(дають папери на згоду до підпису), діти йшли до світлиці(продлёнка) і до 17:00. Все бескоштовно. Платили тільки за обід і окремо купували 1 раз зошити друковані.
ZhukOlena• 13 декабря 2022
Сильно на садочок не розраховуйте. Тут дітей з соплями водять. В результаті постійно діти хворіють. Моя за листопад тільки 9 днів була, у грудні 2 дні і зараз лікування до кінця місяця