мегамоСГ• 12 декабря 2022
Хто вже отримував субсидію - сума більша, ніж стоїть на сайті за жовтень?
По логіці - минулого місяця повинні були дати за половину жовтня, а в цьому місяці - вже повну суму..
Так виходить?
Solnze-b87b• 12 декабря 2022
Назначили субсидию еще в октябре,уже декабрь,а выплат нет.когда первый раз приходит субсидия,никогда с таким не сталкивались,а тут повезло,назначили.как выплачивается?