Гжегож Бженчишчикевич• Изменено 16 декабря 2022
Вишита сорочка. Курси
Привіт. Мене почала дуже сильно цікавити традицийна українська вишивка. Хотілося б в перспективі вишити сорочку з нуля, а може ще не тільки собі)). Є купа якихось знань, відео на ютюб про вишиті сорочки, техніки вишивки, але отак щоб від початку до кінця - не знайшла. Може хтось проходив саме курси і можете порадити? Хотілося б саме систематизувати те все.
Утка_в_тапках• 16 декабря 2022
Гляньте ’майстерня Магди Дзвін’ в фейсбуці. Там є і онлайн майстер клас з 32 відео як зшити сорочку від а до я. Якщо ви у Львові, вони проводять оффлайн курси. В Києві теж є курси, які провдить Ірина Зайцева, в фейсбуці є її група ’вихиляси з вишивасами від бабці Ірці’.
Гжегож Бженчишчикевич
• 16 декабря 2022
Ответ дляУтка_в_тапках
Дуже дякую за єдину відповідь у темі!
Утка_в_тапках• 16 декабря 2022
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Дуже дякую за єдину відповідь у темі!
Нема за що. Хай вам вдасться ваша сорочка :)
Янка-угомонись• 16 декабря 2022
У Ірини Зайцевої також можливо купити он-лайн записи уроків. Здається називається енциклопедія з вишивки.