язззззь!!!• 17 декабря 2022
Як не здуріти? Спілкування з мамою
Кожного разу наше спілкування закінчується конфліктом. Вона починає нав´язувати свою " експертну " думку і мене це виводить. Якщо не телефоную чи не берк трубку - ображається. Але нормально спілкуватися не можу.
З останніх. Мама дуже сильний прихильник вакцин. Вона коле все і від всього. І мене переконує. Схилила мене до вакцинації від ковіда. Ну добре. Ось дізнаюсь, що Файзер визнав неефективність своєї вакцини. Ну ок. Декілька місяців тому вона вколола вакцину від сезонного грипу. Телефонує і каже, що нас всіх записала і прививки купить тільки щоб ми вкололися. Кожного року беремо, але в цьому році я працюю віддалено, діти на дистанційному і я вирішила не роботи. Тепер захворів малий. І почалось..." А я говорила. Та тобі пофігу. Ти не думаєш про дітей, ні про себе. Ти догроєшся...".
Аааа ( кричу).
Та_все_ок_будет• 17 декабря 2022
Що значить схилила вас до вакцинації? Ви перекладаєте відповідальність за свій вчинок на маму? Дитсадочок.
Дорослішайте, і все буде добре.
Уси Пуси• 17 декабря 2022
У меня идентичная ситуация с мамой,споры правда по другим вопросам,но я стараюсь все же договориться,при этом не реагирую на провокации
Скорая помощь• 17 декабря 2022
Це її тіло, це ваше тіло. Але батьки можуть виїсти мозок, це 100%
язззззь!!!
• 17 декабря 2022
Ответ дляТа_все_ок_будет
Дорослішайте, і все буде добре.
Розумію. Але постійні розмови, переконання, залякування. Мабуть, Ви праві - потрібно вже допослішати.
жар-птица Нюра• 17 декабря 2022
Улыбаемся и машем - говорите что уже сделали вакцину в следующий раз, как она узнает? Ну это такой простой пример.... По возможности делайте вид что согласны, раз не в состоянии отстаивать свое мнение
язззззь!!!
• 17 декабря 2022
Ответ дляУси Пуси
Це до прикладу. В нас ціле асорті різних ситуацій... Все не так, а має бути тільки як мама сказала. От брат її слухає, а я тільки огризаюся і потім мучусь.
язззззь!!!
• 17 декабря 2022
Ответ дляжар-птица Нюра
В інших ситуаціях саме так і роблю, але тут лікар у нас спільний. Вона з ним спілкується і знає все)
Та_все_ок_будет• 17 декабря 2022
Ответ дляязззззь!!!
Ну то її життя, її характер. Як ви бачите свою задачу: змінити її поведінку? Підтвердити свою правоту? Навчитися правильно на неї реагувати?
Я розумію ваше роздратування, але що після емоцій?
фан L.O.S.T.• 17 декабря 2022
Ответ дляязззззь!!!
Четко скажите-у вас другое мнение и на эту тему вы больше не разговариваете.
Злюка-закусюка• 17 декабря 2022
Моя мама теж вакцинувалась від ковід вже чотири рази, але мене так і не схилила. І то ще треба знати мою маму, вона дуууууже авторитарна. Автор, щось Вам треба міняти в собі.
Та_все_ок_будет• 17 декабря 2022
Ответ дляязззззь!!!
Лікар не має права розголошувати інформацію про інших пацієнтів. Нагадайте своєму.
Teacher Dary• 17 декабря 2022
Ваша ситуация ещё цветочки это у меня пзд полный с мамой... Требует чтоб я её содержала иначе она покончит с собой иначе нет смысла терпеть это существование у неё мол ноги болеют...это человеку только 47. А мне 24. И уже года 3 как содержу маму. Но сейчас отказалась. Так что я бы с удовольствием послушала о вакцинах
Злюка-закусюка• 17 декабря 2022
Ответ дляTeacher Dary
Це капець
. Правильно, що відмовились.
язззззь!!!
• 17 декабря 2022
Ответ дляТа_все_ок_будет
Її характер та поведінку нічого не змінить. Вона впевнена, що завжди права. Якщо явно вона помилялася, то ні в якому разі не визнає це. Зробить всіх дурними, але не визнає. Людина дуже важка. Вона все життя працює на керівній посаді і звикла до авторитаризму. Якщо раніше це було ще не так помітно, то з віком це загострилося просто нереально.
Не спілкуватися - це не вихід. Я розумію, що вона хоче як краще. Переконати - нереально. Вихід - погодитися і зробити по своєму.
язззззь!!!
• 17 декабря 2022
Ответ дляЗлюка-закусюка
Все треба міняти. Бо я така тютя, що таких ще пошукати потрібно.
Да будет так• 17 декабря 2022
Я просто говорю в таких случаях - ’ты хочешь, чтобы мы поссорились и перестали общаться? Зачем ты продолжаешь эту тему, если знаешь, что у нас разные мнения’. Повторить несколько раз.
язззззь!!!
• 17 декабря 2022
Ответ дляTeacher Dary
Кошмар...
Дійсно, все пізнається в порівнянні. І виявляється, що будь-яка проблема це зовсім не проблема.
Співчуваю Вам.
язззззь!!!
• 17 декабря 2022
От я нутром відчуваю, що вона чекає тої ситуації, щоб я спіткнулася, а вона сказала ’ Я ж тобі говорила’.
ГугелП@лАмался• 17 декабря 2022
Ответ дляязззззь!!!
Ну так сделайте уже логичный вывод, что все что она говорит это не для того, чтобы Вам сделать лучше, а для того чтобы самоутвердиться на Вашем фоне. Многим мамам, к сожалению, хочется чувствовать себя во всем лучше дочери.
Цыбулька• 17 декабря 2022
Ответ дляязззззь!!!
у меня такая мама. Я научилась жестко отстаивать свою позицию. Да, ругаемся(( Но, автор, вы уже тоже МАМА. Пора перестать быть ребенком, а стать взрослой женщиной, ради своего же ребенка. Просто четкое НЕТ и все. И почему у вас чувство вины??? Вот брат ее слушается, пусть ему мозг и промывает. Мне сложнее, я одна в семье и мама много лет без мужа живет
Та_все_ок_будет• 17 декабря 2022
Ответ дляязззззь!!!
Ну так все ви чудово розумієте
Цыбулька• 17 декабря 2022
Ответ дляязззззь!!!
поэтому вы и вспыхиваете. А вы должны себя настроить, что пофик, что она там говорила.. Ну скажет и скажет. Это просто слова. Себя перенастройте.
жар-птица Нюра• 17 декабря 2022
Ответ дляязззззь!!!
Тут не позавидуешь
Юпитерная• 17 декабря 2022
Ответ дляязззззь!!!
У мене така сама. Колись довела мене до того,що я не спілкувалась з нею 3 місяці. Тоді вона сама побзвонила в істериці ’тебе плевать на родную мать’. Це,як завжди,маніпуляція. Я відстояла свою позицію,прямо сказала,що я давно виросла і маніпуляції більше не діють. На якийсь час її попустило.
А потім була евакуація і ми жили разом 4 місяці. Як результат,вона поїхала додому і ми не спілкуємось. Її авторитаризм і комплекси не дозволяють їй нормально спілкуватись з оточуючими,бо всі навкруги ’дебіли,живуть не правильно,а вот я жизнь прожила,я все знаю’.
Вона взагалі не розуміє,що треба находити компроміси,що у оточуючих є своя думка і своє ставлення до життя. Через свою ж впертість і ’принциповість’ вона втратила чоловіка,сестру,подруг,доньку. Скоро втратить онука і зятя,який допомагає їй,але ледве витримує
Коко Шанель• 17 декабря 2022
Ответ дляTeacher Dary
Вы и не должны, а если покончит с собой быстрее жильё унаследуете.
Коко Шанель• 17 декабря 2022
Ответ дляязззззь!!!
Так і є
Пацаааааааан• 17 декабря 2022
У меня с точностью наоборот
Мама противник вакцин
Вынос мозга такой же
Мама противник вакцин
Вынос мозга такой же
Жена миллионера• 17 декабря 2022
Ответ дляязззззь!!!
Если я против,меня никто никуда не схилить, ни мама, ни директор, ни хихиканье бухгалтера. Вам надо четко для себя определится, что пока ваши дети маленькие - вы несёт за них ответственность и принимаете решение тоже вы и муж ваш. Никто больше.
И с мамой можно вообще не спорить и не трепать себе нервы. Что мама сделала прививку, ни о чем не говорит, она так же может заболеть. Поэтому, можно на все соглашаться, кивать и говорить - я сама запишусь, я сама решу. И переводить разговоры на другую тему, политика например. Или цены на гречку
Хочу в БАНю• 17 декабря 2022
Ответ дляДа будет так
Ага)) ’Це ти хочеш посваритися, це ти хочеш перестати спілкуватися з матірю, я лише хочу як краще’))