Кумушка• 17 декабря 2022

Подарунок для тата

Допоможіть будь-ласка з ідеєю, що подарувати татові на день народження коли бюджет ну зовсім невеликий (
Гладиолус• 17 декабря 2022
Гарний ліхтар. Ось на наст.тижні в тата др. Замовила ліхтар через епіцентр. Там які хочеш.
Я замовила за 499 грн. Був 600 грн

Файна_зупка• 17 декабря 2022
Ответ дляГладиолус
Я замовила за 499 грн. Був 600 грн
А що ви за ліхтар замовили? Теж в тата дн, ще й 1.01))
автор Кумушка • 17 декабря 2022
Ответ дляФайна_зупка
В мого теж 01.01)
Файна_зупка• 17 декабря 2022
Ответ дляКумушка
В мого теж 01.01)
Прикольно))
Гладиолус• 17 декабря 2022
Ответ дляФайна_зупка
Прикольно))
В мого 23. Але в паспорті записаний 01.01))
Файна_зупка• 17 декабря 2022
У нас поки варіанти павербенк, ліхтар на голову (дуже зручно по вулиці ходити), лампочка на акумуляторі з епіцентру, сушилка для взуття.
Файна_зупка• 17 декабря 2022
Ответ дляГладиолус
Та як таке може бути?😅😅😅 Уже 3 в цій темі)) мого Володимир звати, якщо що
Файна_зупка• 17 декабря 2022
Продуктова корзина, в цьому році особливо актуальна, з усякими смаколиками, які він собі не купить.
Мультитул треба усім чоловікам.
с_переулочк­а• 17 декабря 2022
Подарите кожаный кошелек или кожаную сумку. Если дорого то как вариант ремень или кожаную обложку на паспорт. Я вот выбрала сумку, а на сл.праздникикошелек подарю.

Гладиолус• 17 декабря 2022
Ответ дляФайна_зупка
І мого Володимир.- Володимир Миколайович
А ми з вами часом не сестри??))) Я з Києва. А батько родом з Житом.області
Файна_зупка• 17 декабря 2022
Ответ дляГладиолус
У мене Михайлович😅 хух
Файна_зупка• 17 декабря 2022
Ответ дляГладиолус
Я з Білої Церкви))
Батько родом з Нікополя
автор Кумушка • 17 декабря 2022
Ответ дляФайна_зупка
Мого Сергій , народився 28.12 , записали 01.01 ...дивні часи були)))
Файна_зупка• 17 декабря 2022
Ответ дляКумушка
Щоб в армію пізніше йшли, на рік меншими писали хлопчиків. Якось так)
Файна_зупка• 17 декабря 2022
І так, дівчата, тату 67.
Давайте разом думати, що дарувати пенсіонерам 😅
автор Кумушка • 17 декабря 2022
Ответ дляФайна_зупка
І так, дівчата, тату 67.
Моєму 55, ліхтарів повно)))
Обижулька• 17 декабря 2022
У моїх ДР літом, але з тих варіантів, що розглядаю для них на новорічні свята: термобілизна, флісовий домашній одяг, аккумуляторна настільна лампа на прищепці (ліхтарі є, але це щоб можна було читати), потужний павер. Усе на злобу дня, але це й не погано, обирати потрібні речі, які трохи спростять ці нелегкі часи.