Кінець літа, дитині в школу 16 серпня, чекаю пособія, щоб одягу і зошитів купити. Приходить останній день місяця, я вже запланувала, чого куплю, отримую я кошти - а їх вдвічі менше.
Я в печалі, перебираю в умі сто причин, за що раптом така немилість, вже готуюся класти зуби на полицю.
А, ще й дитині окуляри замовила, вже нагадують з оптики, що час забирати, ціна питання 220 євро.
Очікувала я отримати 800 євро на життя нам з сином на двох і 120 євро дитині на канцтовари, двічі на рік їх платять.
А отримую 400 євро на життя і 40 на канцтовари (цифри округляю для наглядності).
У нас є щомісячні обов´язкові платежі, які навіть призупинити не можна, пеня буде.
Отже, з мого рахунку одразу списується 200 євро (електрика, Інтернет, проїзний, мобільний, фітнес-клуб). Зайшла в супермаркет щось з продуктів купила і залишилося 200 євро. На двох на місяць. При цьому окуляри треба забрати. І в школу одягу і зошитів купити. Що хочеш, те й роби.
Йду я запечалена у Джоб-центр, хоч причину дізнатися, чим це я не вгодила, на терміни ходила, коуча знайшла, все ж було добре.
Виявляється, я весь рік дуже економно витрачала опалення, і мені зробили перерахунок.
Щомісяця за опалення 100 євро, за рік 1200 євро планово, а по факту вийшло кілокалорій всього на 700 євро.
І тому мені Джоб-центр споловинив пособіє, бо колись фермітер (власник житла) поверне мені переплату 500 євро. А коли це буде, неясно, всі у відпустках, і як я викручуся, нікого не гребе.
А от якби я не економила опалення і по лічильниками було кілокалорій на 1200 євро, то я б отримала пособіє цього місяця у повному обсязі і на канцтовари у повному обсязі.
Моя логіка зламалася, сенс було економити? Просто сміх і гріх, коли перевитрати, я доплачую, а коли економія, також з мене ж вираховують. Дурдом Веселка, одним словом.
Сама купляю квіти• 1 час назад
Ответ дляБорисфенка
Я вам ілюструю німецьку логіку. Їжи у мене вдосталь.
і вільного часу писати тут казки
12 галюцинаций• 1 час назад
Ответ дляСанька-4b93
Не будет, скорее всего. Думаю с ее желанием работать, там стажу - х..р целых, ноль десятых лет. Будем читать темы о несправедливости уже в Украине, женщина жизнь потратила на патриотизм, в соцсетях 20 лет воевала, а ей социальную пенсию 2000 грн.
Ой, та ви сама персонаж цього форуму пряскравіше борисфенки. Просто у неї один акк і вона обрала соромитися без аноніму до кінця. Уж ми то знаємо ху із ху
Санька-4b93• 1 час назад
Ответ дляАль де Барановна
Вот и знаменитая знаменитость, знакомьтесь)) узнали?
Она это фото сама сюда выкладывала, в одной из политически - горячих тем
Не, первый раз вижу, у меня не настолько крепкие нервы, чтоб участвовать в политических темах.
В принципе обычная женщина, выглядит на свой возраст нормально, но почему то возомнила, что Украина держится благодаря ей. Вывод : безделие - зло, всякая хня в голову лезет.
Голубая фишка• 1 час назад
Ответ дляБорисфенка
Та я охреніла від реалій і в Україні, і ще й в Німеччині цирки.
І тимчасовий захист подовжили до 2028 року і вже відкрито заговорили про подовження до 2030-го.
Той випадок, коли плакати вже пізно, сміюся.
вони вам нічого не винні, дякуйте, що дають хоть 400 і не гонять на роботу, бо тягти вас на горбу роками то таке собі задоволення
Продавчиня кіз• 1 час назад
Ответ дляБорисфенка
Я вірю. Але, бляха, жити за щось треба, окуляри за 220 євро забрати і дитя в школу зібрати.
А Джоб-центр, сцуко, чарівний ’Ну колись повернуть’
Так Киндергельд же еще скоро зайдет. Как раз на очки хватит )
Перловая Кашка• 1 час назад
Ответ дляСанька-4b93
Я не очень знакома с системой выплат в Германии, но все мои знакомые давно работают, кроме пенсионеров и реальных инвалидов, конечно. Как можно 5 лет ничего не делать?
Мне тоже интересно. Но мой сосед как я говорила тоже не работает, хотя ему можно уже и он в джобе состоит
Не вмію заміряти• 1 час назад
Ответ дляПерловая Кашка
Я сейчас работаю на складе Амазон это жесть, и то я рада, что не на пособии, курсы б1 закончила, сдала на б1. Но нет какого-то ном образования для Германии. Херячю тут уже год. Дай бог пойду на аусбилдинг когда-то. Но язык без практики еще хуже стал. И это я еще искала сколько работу. Не нашла, пришлось идти на Амазон. Но возвращаться н в джоб не хочу ни за что. Денег не хватало вообще, да и как-то не было к себе уважения сидеть на пособии. Мой сосед сверху афганец, ему 27 лет. Тоже на пособии давно давно, даже не пытается работать, музыка сутками и травка и норм ему). На работу его не гонят, хотя он состоит в джоб центре )
Мои знакомые в Германии, которым 50+, все работают.
Перловая Кашка• 1 час назад
Ответ дляНе вмію заміряти
Мне 30 было в этом году. Надеюсь смогу найти лучшую работу. Но на пособие только в страшном сне
Коко Шанель• 1 час назад
Ответ дляхутряна володарка
А как должны себя чувствовать немцы, на налоги которых сидят 4 года беженцы?
Понятно что не говорят вслух. Но внутри явно ’любят’
Пофиг как они себя чувствуют, за 2 мировую будут долго откупаться.
Перловая Кашка• 1 час назад
Ответ дляхутряна володарка
Ну они привыкли. У них арабы и афганцы и их огромные семьи давно на пособии уже сидят. Еще дольше. Наверное им ок
Ко ко Шарік• 1 час назад
Ответ дляНевгамовна Бу
Борисфенко, розкажіть, а що в Німеччині зараз- який настрій по відношенню німців до українців, читала на деяких ресурсах що також є багато хейту і навіть злочині скоєні на тлі ненависті до українців, чи спостерігали ви щось таке? В новинах чи німецькому інтернет просторі
Я наразі в Польщі і тут в інтернеті багато роздувається російськими ботафермами ненависті і політичні маніпуляції дуже великі на українській темі, чекаємо на вибори. Основна ідея - бандерівці які вбивали поляків втягують нас в війну з росією, і поляки ведуться деякі
Ну вот, а я все ждала, когда же пойдет речь о росботофермах
Много удаленных сообщений, это все их происки, да?
Или все же это удалили ’ комплименты’ авторице?
Ответ дляНевгамовна Бу
Нормальні настрої, німці допомогають всім, чим можуть. Ніяких конфліктів власне з німцями нема, вони дуже стримані. Араби буйнуваті, але українці їм байдуже, буває і між собою б´ються.
Трохи гарчать москалі, які по 30 років живуть в Європі і все сссру тут хочуть.
І в Польщі те саме, чудове ставлення, була багато разів, все доладу.
Так, в інтернеті роздувають, це інформаційні війни.
Перловая Кашка• 1 час назад
Ответ дляБорисфенка
Яке лишнє? Я їм 500 євро зекономила на опаленні, а вони з мого пособія ці кошти зняли.
Я тут стала така законослухняна, що аж самій страшно
За свет бы не сняли. А это да.
Ко ко Шарік• 1 час назад
Ответ дляБорисфенка
Для вас ’чудове ставлення’- это когда с ноги в лицо бьют и посылают ’курву додому в Украину’
Вот воистину , деньги не пахнут, хоть и какие-то жалкие 400 евро
Ответ дляКо ко Шарік
Ви в Польщі хоч раз були?
Ко ко Шарік• 1 час назад
Ответ дляБорисфенка
Ви в Польщі хоч раз були?
Удалено администрацией...
Ответ дляКо ко Шарік
Удалено администрацией...
Я вас спитала конкретно про Польщу і спілкування з поляками. Чомусь я всюди зустрічала чудових доброзичливих людей, а вас там били? За що?
Ко ко Шарік• 1 час назад
Ответ дляБорисфенка
Били как раз вас и таких как лилу. Не скромничайте- это же ваш ’псевдопатриотизм’ разозлил поляков.
Усрались - отвечайте сами. Нас к этому приплетать не нужно! Мы нормальные!
Ответ дляКо ко Шарік
Ясно, ви живих поляків в очі не бачили.
Ко ко Шарік• 1 час назад
Ответ дляБорисфенка
Ясно, ви живих поляків в очі не бачили.
Удалено администрацией...
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Странно. У меня была экономия по отоплению, ее вернули, я сообщила Джобцентру и передала письмо от Еон о перерассчете . Так он еще требовал именно выписку с моего счета чтобы убедиться что деньги поступили
Так і мені повернуть, але коли то буде, невідомо - через три дні чи через три місяці.
Але з мене ці 500 євро зняли наперед. Економісти великі
Піди знай, що вони ще наступного разу придумають.
ничевока• 1 час назад
Желаю чтобы автора и им подобных, да и немцев самих с их пособиями поимели мароканцы с другими мусульманами, из-за ихнего сран..го евросоюза и нато и наших запроданцев сидим теперь под ракетами
Ответ дляничевока
Геніально. А москалі ні при чому вже?
Ответ дляЗалізна пані
Заодно спрошу, вы недавно писали, что приезжал мужчина 60+. Как он выехал, просто паспорт с возрастом или надо идти в тцк?
Вчора не побачила. Спокійно виїхав, паспорт з віком, але не знаю напевно, може й треба якісь папірці з ТЦК.
Можу у нього на днях уточнити, якщо вам це важливо.
JannyMoney• 56 минут назад
Ответ дляАнютины ласки
Навіщо ви коментуєте в темах, в яких ні бум-бум? Задовго до війни українки отримували аліменти з-за кордону за умови, що був відповідний договір між Україною і країною проживання батька дитини. Цим займався Мін´юст. Можете ще посміятися.
Кого ви там зібралися з собаками шукати - незрозуміло. Іноземні банки вже почали надавати в Україну відомості про рух коштів про рахункам громадян України. З України аналогічно надходять відомості про рух коштів в Україні. Вас за податковим номером знайти елементарно, один натиск кнопки. Тому чи можливо це технічно - так, елементарно. Чи буде Німеччина це робити? Побачимо.
omg мы обсуждаем конкретную ситуацию. Похоже что это вы в ней не разобрались.
Если семья живет раздельно, при этом у отца денег НЕТ и вместо него платит джоб никакой задолженности не возникает!!!
это раз.
И второе, чтобы взыскивать алименты, нужно чтобы мать обратилась. Джоб не бегает за должниками в другой стране и не выясняет, устроились ли они на работу или нет, такого процесса нет!
Так что вероятность что на мужа Борисфенки что-то навесят нулевая. Как я и говорила.
это раз.
Ко ко Шарік• 55 минут назад
Ответ дляничевока
Наивная Хо• 54 минуты назад
Ответ дляХома з пастою
Не поверите- на родине можно приобрести очечки в Кошике за 60 грн!
Пані таке не пасує!
Ко ко Шарік• 51 минуту назад
Ответ дляНаивная Хо
Пані таке не пасує!
Цю пані ще щось може прикрасити??
Негарна душа дає взнаки на зовнішнвість.
Тільки поспівчувати можна
Анютины ласки• 48 минут назад
Ответ дляJannyMoney
это раз.
Фінансовий експерД приєднався до чату. Вище ви там вже писали, що на сьогодні в принципі нема механізмів стягнути кошти з громадянина іншої країни за межами Німеччини. Тепер вже придумали, що для нарахування боргу чоловіку сама Борисфенка має звернутися. Насправді все інакше. Розпорядник і платник коштів - німецька установа. Вона має можливість стягнути ці кошти з того, за кого вони їх платили - з батька дитини. Чи скористається вона нею - ми не можемо знати. Абсолютно незрозуміло на чому грунтується ваше ’етава не можете бить, патаму ша бить нє может’.
З часом побачимо. Цілком може бути, що з´явиться нова тема від Борисфенки: ці сцуки німці хочуть, щоб мій чоловік повернув виплачені за нього кошти на дитину, нє, ну а чого він має платити, Німеччина ж нам винна!