Смурфик• 18 декабря 2022
Вы верите в Бога?
Не нужно ссорится или кому-то доказывать свою точку зрения, все люди разные и у каждого есть выбор во что верить или не верить.
Не нужно убеждать и доказывать, спорить или злиться, мне просто интересно верите или нет
Результат:
вже голосів:
105 (70%)
Да
45 (30%)
Нет
Ежик Хрюха• 18 декабря 2022
Ні. Не вірю і не вірила. З дитинства задавала такі питання, що мені ніхто на них не міг відповісти. А зараз церква то бізнес. Ще й який. А віра то для тих людей які не можуть нести відповідальність за своє життя і вчинки самостійно, а віддають все на волю божу...
Казки для дорослих..
КонхфЭдкаТузик• 18 декабря 2022
Ответ дляПослушная
Осуджувать - это выносить приговор. Вы не знали? Бог всем судья. А назвать блудника - блудником, вора - вором, это не суд, это констатация факта. И ещё ничего не ясно, что бы кого то кем то назвать.
Меня удивляют просто люди, которые говорят,я исполняю законы Библии, при этом ее даже не читали. Вам самим не смешно?
как удобно. Верующие всегда найдут лазейку для оправданиясвоих поступков
Послушная• 18 декабря 2022
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Главное, что у неверующих нет ни лазеек, ни оправданий)
КонхфЭдкаТузик• 18 декабря 2022
Ответ дляПослушная
Так мы не верим ни во что и живем как хотим. Какие оправдания и лазейки?
Послушная• 18 декабря 2022
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Рашисты тоже живут как хотят. И раньше жили. Их расстреляли всех потом, остальных сгноили в ГУЛАГах. Живите, кто ж вам запрещает
Телочка• 18 декабря 2022
Я знаю, что есть некие энергии, нами неизученные, непонятные, как сейчас модно называть «паранормальное».
Умные люди придумывают богов и Сказкин религиозную тематику, недалекие верят во все без раздумий, им так проще, да и большинство нуждается в какойто психозависимости. Религии помогают упорядочить и управлять биомассой… ничего против не имею, сама к ней отношусь и на праздники пеку вкусняшки и дарю детям подарки. Но сказки рассказываю не религиозные, а астрономические))) сейчас на носу рождество - это после зимнего солнцестояние рождается новое Солнце.
БезобидныйКрокодильчик• 18 декабря 2022
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
церков - то люди понапридумували. І ходять туди, а як виходять - то таке роблять, що на голову не налазить. Наука багато чого не можже пояснити. І майже всі великі науковці не вірять в бога. Чим бідніше країна тим більш розвинена релігія. Цікаво чому (це питання філософське). Я от дивилася передачу про мурах. Вони так само воюють, так само завоювують, беруть рабів, знищують один одногою Бувають знищенні цілі колонії. І ми навіть нічого не знаємо про це. Про допомогу їмвзагалі мовчу. Так що ми такі самі мурахи. Тільки побільше. Сам на сам з життям.
Ви помітили, як тільки десь з´являється якийсь зашкварний ідіот, він обов´язково віруючий? От не зустрічала я розумних людей, які б прикривали і виправдовували свої вчинки релігією. І з нас теж хочуть зробити овечок, які до церкви ходять на поклін за дозою. Вже навіть в школі ввели християнську етику, щоб дітям мізки з дитинства промивати, хоч по закону релігія відділена від церкви.
ВишніВишні• 18 декабря 2022
Кто в Любви, тот в Боге и Бог в нём, ибо Бог и есть Любовь
в іншому випадку людина із сатаною, якщо ти в ненависті, злі тощо, то ти не з Богом, ти з сатаною і дії твої не Божі в цьому світі, а диявольські
всі війни, страждання провокують люди своїм вибором з ким бути (Бог чи сатана)... хіба може людина в справжній Любові йти вбивати - ніколи, де у нас вчать справжній Любові..... навіть, у церквах благословляють на війну звичайні люди без Бога в Душі...... бо якби були з Богом, то землю б їли, щоб зупинити, навіть, думки про вбивство інших людей
але дуже зручно у всьому звинувачувати когось, самі хз робимо, а до Бога претензії
для мене взагалі неймовірна дикість, як жінка, яка народила дитину, може бажати чиєїсь смерті, дозволяти своїй дитині йти вбивати когось.... та й, навіть, чоловік, у якого є вже діти, йти на вбивство чужої дитини, бо якомусь хворому на голову уроду цього хочеться
мені здається, що ми вже досягли повного дна у своєму соціумумі, якщо найголовніший приорітет - це самознищення
ВишніВишні• 18 декабря 2022
Ответ дляПослушная
А що видбуваеться? Кроме Бога есть ещё и дьявол. Люди знать не хотят законы Божьи и с удовольствием живут по законам дьявола. Та же ненависть. А дьявол имеет право придти туда, где ему служат, где исполняют его законы, блуд, прелюбодейство, воровство, гадания, магия, пришел забрать свое.
А Бог гадать например, запрещает. Это же дьявольское занятие.
И что не так? Вызывают дьявола магией, а потом - ой. А гда Бог? Почему он нас не защитил?
+ 10000%
БезобидныйКрокодильчик• 18 декабря 2022
Ответ дляПослушная
Рашисти зараз прикриваються релігією. Що вини богоугодне діло роблять і священну війну ведуть проти зла. Влада завжди використовувала релігію для керування масами. Адже за допомогою релігії легше перекрутити реальність, як тобі заманеться.
Послушная• 18 декабря 2022
Ответ дляБезобидныйКрокодильчик
Это вы путлера имеете ввиду? Да,сатанисты всегда прикидываются верующими,чтобы свалить на них всю вину. Это не новость, ещё с крестовых походов было.
Но верующие не те, кто себя называет так, а сам ярый сатанист. И со злобой в глазах кидается на людей, что у них юбка не той длинны.
Верующие - это исполняющие законы Бога. Это любовь, мир, спокойствие, с таким человеком рядом уютно
Послушная• 18 декабря 2022
Ответ дляБезобидныйКрокодильчик
И у них это получается. Потому что огромная масса людей не знает законы Бога. Они их просто не читали и не интересовались. Им легко навешать лапшу, что угодно и сказать - иди убивай.
И никто не виноват людям,что они в этом вопросе безграмотные.
Вся в кредитах• 18 декабря 2022
не верю, нет его, это просто красивая легенда, где этот бог сейчас?
парень мой так вообще люто ненавидит всё, что с церковью связанно
БезобидныйКрокодильчик• 18 декабря 2022
Ответ дляПослушная
По цій причині я вважаю людей із совістю більш віруючими, ніж тих, хто ходять до церкви, чіпляються за не ту довжину спідниці чи джинси, за відсутність хустинки і прикривають свої огидні вчинки Богом і т.п. Ще помітила таку закономірність, що багато хто вірить в Бога, заодно не цурається ходити по гадалках та бабках, хоча християнство вважає це все не від Бога.
Послушная• 18 декабря 2022
Ответ дляБезобидныйКрокодильчик
Это все описано в Библии. Что сатанисты будут изображать из себя верующих, чтобы соблазнять и отвращать людей от веры. И сам дьявол будет притворяться ангелом света на чтобы погубить верующих и избранных.
Но смотреть всегда надо на дела, на плоды. А не на рассказы. И держаться подальше от сатанистов и бесноватых. А их везде полно и в церквях тоже
Выступаю Я.• 18 декабря 2022
Могу только говорить - О Господи, но чтобы верить, нет не верю.
И в то, что человек произошёл от обезьяны, тоже не верю, странно, правда?
Думаю что люди в далёкие времена, сами создали себе веру, чтобы было к кому обращаться, когда на душе плохо или благодарить высшее силы, за то что всё хорошо. Если бы люди не создали веру которая необходима им, для умиротворения души, то наверное развитие было бы абсолютно другим у людей, так как необходимо во что-то верить, чтобы не сойти поголовно с ума.
КонхфЭдкаТузик• 18 декабря 2022
Ответ дляПослушная
Який зв’язок між невіруючою мною і рашистами?
А ви знаєте, що іспанці знищили індейцав маяйа? А ви знаєте що американці знишили індейців і брали рабів авфорамериканців які гинули в них тисячами? А ви пам’ятаєте фашистів? А татаро монгольске іго? Ну і так далі.
Я не виправдовую рашистів. Зовсім ні. Просто в людей сутність така прибацана. І так було завжди. До речі, саме більше війн було роз’язано на релегійній почві. Пам’ятаєте Варфоломіївську ніч?
КонхфЭдкаТузик• 18 декабря 2022
Ответ дляБезобидныйКрокодильчик
Агресивне нав’язування. Так, є таке. Точно це божественний прояв
КонхфЭдкаТузик• 18 декабря 2022
Ответ дляПослушная
а де їх пеочитати? Саме бога а не то що люди понаписували.
КонхфЭдкаТузик• 18 декабря 2022
Ответ дляВся в кредитах
бо церков і бог то несумісні поняття
Послушная• 18 декабря 2022
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Конечно все помню. Это сатанисты и убийцы всегда прикрываются верой и сваливают свою вину на других ’вы сами себя бомбите’ их старая песня
Послушная• 18 декабря 2022
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
В Библии. Она осталась неизменной с времён своего написания. Достаточно поинтересоваться этим вопросом
БезобидныйКрокодильчик• 18 декабря 2022
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
В школі так викладають ту християнську етику (заставляють вчити вірші, писати твори про Бога, розказують, які неуки раз не знаєш колядок-щедрівок), що відбили останню віру в Бога
і налаштовують проти релігії. То ж з такої точки зору, я не проти християнської етики в школі
КонхфЭдкаТузик• 18 декабря 2022
Ответ дляБезобидныйКрокодильчик
а що таке християнство? Це зтирили ідею християнства митріантства. Де був бог Митра і 12 його апостолів. Навіть придумати самі не змогли нічого.
Радостина• 18 декабря 2022
у суспільстві існує одне золоте правило:
політику та релігію не обговорюють