Наизнанку• 19 декабря 2022

Миколайчик дитини - якось забагато подарунків вийшло

Джинси
Костюм спорт
Піжама
Канцтовари на 600 грн
Фрося_Бурлакова• 19 декабря 2022
Ответ дляCrazy_lady
Всі пишуть про солодощі, і ніхто не написав , що Миколай ще книжки приносить))
Моя отримає солодощі і цікаву книжку ⛄
Всі лише хейтять автора, і майже ніхто не написав про те, що дарують своїм дітям. Одна написала, правда, що хотіла брелок і альбом з наліпками.
Корсет_на_шурупах• 19 декабря 2022
Ответ дляНаизнанку
Та ну
Солодощі в нас кожен день забитий шкаф
Цим дитину не здивуєш
А штанами здивуеш ?
Люблю кетчуп• 19 декабря 2022
Ответ дляMs. Откровенность
Але автор купує одних тільки канцтоварів на 600 грн., так що тут не у війні справа
І собі посудомийку.
No problems• 19 декабря 2022
Це не подарунки)
Фрекен бок• 19 декабря 2022
Ответ дляВапщета
Сейчас вам напишут что как это у ребенка в жизни нет книг ?))))
Книги сейчас не раскупишься тоже , так что за подарок как раз норм.
Моя получит огромную шоколадку и настолку
Краля-Галя• 19 декабря 2022
Нормально, если позволяет возможность почему бы и нет.
Но у нас правило с самого начала. По одному подарку от Николая и Деда мороза.
Лагшмивара• 19 декабря 2022
Ответ дляВапщета
Если практичный, то скажет, что в электронном виде пусть читает))
Люблю кетчуп• 19 декабря 2022
Ответ дляНаизнанку
Ой я таке дарувала
Але лежить без діла… в підвал знесла
В неї всього купа
Смисл купувати знову ті браслети, вона їх не носить
Троль.На початку писала, що на зайве грошей нема. А тут і солодощами забито, і в дитини купа всього, і посудомийка. Брехні одна на одній.
Единорог помог• 19 декабря 2022
Ответ дляРесничный червь
Это не подарки. И при чем тут война, тут много одежды и канцтовары, значит не последний кусок хлеба доедают.
Вы тоже в качестве подарков детям дарите то, что и так должны покупать? Мешок картошки, десяток яиц, кило гречки
О, напомнили .
У нас с сестрой д.р в ноябре , у меня в начале у нее в конце, всегда на д.р покупалась одежда и обувь на зиму , очень бесило, как подросли стали высказывать а без д.р вы б нам ,что не купили ? И по дрходам у родителей относительно не плохо было . Не знаю чего так.
автор Наизнанку • 19 декабря 2022
Ответ дляСама не знаю
Канцтоварами и пижамой удивить решили ?
Вона це сама попросила в листі до Миколая) хоч гроші є але не балую, вона знає що тих слаймів, лего в підвалі повно.. тому і не замовляє таке
Телепузик• 19 декабря 2022
Ответ дляНаизнанку
Ну ми просто люди практичні
Даруємо тільки те що потрібно
Бо зайвих грошей еа єрунду нема(
Подарите ему тогда таблицу умножения😂
Кили и Манджаро• 19 декабря 2022
Ответ дляНаизнанку
Та ну
Солодощі в нас кожен день забитий шкаф
Цим дитину не здивуєш
А джинсами і ручками?
Ну ви їй Богу, хоч щось би подарували не з ’ практичного’.
Я не кажу про ті випадки, коли з грошима швах
Идущаяповолнам• 19 декабря 2022
Ответ дляФрося_Бурлакова
Бо дарують те, що діти очікують.
У мене троє. Так привчили, що лист пишуть. Коли писати не вміли, то малювали або просили старшого написати. От і всі секрети.
Бюст Березуцкого• 19 декабря 2022
Ответ дляНаизнанку
А що таке подарунки? Наприклад
10 р
Зараз вам напишуть лего або плейстейшен
Фрекен бок• 19 декабря 2022
Ответ дляНаизнанку
Не ну если это что-то желанное...
Например моя крутую худи хотела на какой-то праздник когда-то
Фрося_Бурлакова• 19 декабря 2022
Ответ длядамаБезСобачки
Ну подарите ей набор кастрюль, вырастит - пригодится🙄
Шкода, що вам і лайкершам не дарували книжки
Полиэтиленовый привет• 19 декабря 2022
Ответ дляРожки-да-ножки
Николай приносит сладости. А из вашего списка ничего от Николая нет.
Миколай приносить, те, що батьки куплять.
Идущаяповолнам• 19 декабря 2022
Ответ дляТелепузик
Подарите ему тогда таблицу умножения😂
І Менделєєва. Скоро у школі вчити прийдеться
Vera83• 19 декабря 2022
Автор, а Вам чоловік на др та 8 березня теж дарує практичні подарунки? Сковороду там, пилосос чи швабру?
Вумна вутка• 19 декабря 2022
Ответ дляКраля-Галя
Деда мороза ПВО сбило, не слышали?!😁😁😁
No problems• 19 декабря 2022
Ответ дляФрося_Бурлакова
Книг на 1000 грн. Мольберт Ікеа, набір олівців , фарб Crayola з амазон, набір бісеру, lol, шапка жабка і Мандарини.
Фрося_Бурлакова• 19 декабря 2022
Ответ дляИдущаяповолнам
Бо дарують те, що діти очікують.
Так, що просили?
Лагшмивара• 19 декабря 2022
Ответ дляБюст Березуцкого
Зараз вам напишуть лего або плейстейшен
Нет, я своему плейстейшн подарила после окончания 9 класса. Он ДПА хорошо сдал))
Угги_в_горошек• 19 декабря 2022
Ответ дляНаизнанку
Ручки гумки олівці фломастери
А які фломастери? Двусторонні, з пензликом? Бо є круті японські. Там ціна на них височенька. Простий олівець 120 грн. Для скретч буку.
Баба_Воля• 19 декабря 2022
Ответ дляНаизнанку
Ну ми просто люди практичні
Даруємо тільки те що потрібно
Бо зайвих грошей еа єрунду нема(
Ну, практичність це чудово, але Миколай це про маленькі дива і солодощі, а не про джинси і канцтовари.
Слепок стопы• 19 декабря 2022
Ответ дляША все! я пришла
В этом году я плохая мама.
И ребенок как -то резко повзрослел и перестал верить в чудеса. Так и говорит ’Что ты мне подаришь на Новый год ?’ 8 лет.
в мене все питала, чи точно Св.Миколай існує і сьогодні все-таки написала листа
автор Наизнанку • 19 декабря 2022
Ответ дляVera83
Та так) я собі купую і від нього дарую) він гроші дає
Він може тортик принести з квітами і гроші.
Краля-Галя• 19 декабря 2022
Ответ дляВумна вутка
Деда мороза ПВО сбило, не слышали?!😁😁😁
Оо ну ладно, САНТА
Шиворот Навыворот• 19 декабря 2022
Моей 10. Одежды полный шкаф, при этом просит шоппинг в качестве подарка.
Насмотрелись новых коллекций Зара/НМ и всего ей хочется. Не вижу ничего плохого в одежде в качестве подарка. Если это вещь, которую ребенок очень хочет.
Топтунша• 19 декабря 2022
Автор Сковорідки не вистачає.Чи то Вам напевно чоловік такого миколайчика приготовував.