Радикальная• 19 декабря 2022
Як ви непомітно кладете миколайчика під подушку?
Радикальная
• 19 декабря 2022
І в якій годині ви це робите
Мої діти вірять в казку
Хоч і чули що можуть баттки класти) але самі собі внушили шо є миколай
Мої діти вірять в казку
Интернет Бродилкин• 19 декабря 2022
У нас в Київській області традиційно кладуть в черевики або біля них. Під подушки навіть не знаю як класти об‘ємні речі.)
ЯяяКакаджамбо• 19 декабря 2022
Утром положу под кровать. Ребенку в садик, перед тем, как разбудить
Радикальная
• 19 декабря 2022
Ответ дляИнтернет Бродилкин
Ну це найлегше вам)) доречі частину подарунків так і покладу) хороша ідея
Сам себе Петросян• 19 декабря 2022
Подарки на комод, деньги в сапожок.
Под подушку никогда не клали, не влезает.
КонФФетОшка• 19 декабря 2022
Под ёлку планирую положить....и дорожку из конфет от кровати к ёлке.
Ответ дляИнтернет Бродилкин
Я сегодня крутилась вокруг его ботинка с подарком. Не влезает) положила на кровать и накрыла второй подушкой. Потому что на первой спит сын)
Мочалкин блюз• 19 декабря 2022
Моїм 20 і 10. Старшій біля ліжка положила, меншій в чобіток червоний один подарунок і під ліжко інші. Тільки тільки справилась)
Интернет Бродилкин• 19 декабря 2022
Ответ дляМамаБест
Вона ще собі таке придумала - залишати Миколаю печеньки всякі і чай або молоко. Треба піти то все поїсти без палива😋
Заникайте, зранку з чайком зхрумаєте. Зараз уже пізно жувати.)
ЗаведУющая• 19 декабря 2022
Моєму 8. Це перший рік, як взнав, що тепер в ролі Миколая я. Всі коди подарунків (Лего) були продиктовані ним ще на початку місяця, але все одно сказав: гарно упакуй і поклади під подушку (як робив щороку Миколай, типу сюрприз буде). Порозпихала всюди (коло черевиків, під ліжко).А одну коробку поклала збоку ліжка і приставила подушку.
Які вони класні,наші діти, в своїй вірі в чудо.
п.с.Автор, якщо у вас дитина менша, можна насипати муки чи соди і зробити сліди великими черевиками.Мій так тішився щороку тим слідам)
Спрошу_ка_я_у_мужа• 19 декабря 2022
Я цього року просто поклала кожному на край ліжка пакет з подарунками.
Все об´ємне і під подушку не влізе
Мочалкин блюз• 19 декабря 2022
Моя щойно в туалет встала.... Побачила, розпакувала. Підозрюю, що взагалі ще не спала і все чула(.
Бланкита31• 19 декабря 2022
Почитала косментарии, замечательная тема. Вспомнила свое детство и подарки от родителей
Найщасливіша• 19 декабря 2022
Ответ дляМамаБест
О і в нас таке , печиво і мандарини , я вже підкріпилася ))
Так точно!• 19 декабря 2022
Вранці, годин в пам´ять. Саме крепко спить. Або в черевики, точно не прокинеться
Акуна_Матата• 19 декабря 2022
Ответ дляЗаведУющая
Моєму 8. Вчора засумнівався, чи то не я кладу подарунки?)))
Чупокабра• 19 декабря 2022
ми кладемо як тільки діти поснули, бо і самім спатки хочеться.
це така ржака, в старшого ані під подушку не покладеш (потає чи не влізе), і під ліжко не вийде (там висувні шухляди). то ми приноровилися в шухляду класти, що під головою. так дитина переживала за молодшого, що як тобі Миколай щось класти буде? в твого ж ліжка шухляд немає!
ЗаведУющая• 19 декабря 2022
Ответ дляАкуна_Матата
Чесно, це я його підвела до думки, що малюками кладе Миколай і Санта, а старшим діткам - батьки) бо запити почались такі, які я не могла осилити, зі словами: «якщо в тебе нема грошей, я все Миколаю і Санті замовлятиму». Довелось викручуватись. Але сказати, що взагалі не існує не можу, я ж і сама трошки вірю в чудо)