Отмотала своё• 19 декабря 2022
Що зробити з обличчям?
Ці носогубки мене вибішують
Кажуть, при моєму типі старіння філери не можна. Схудла, обличчя впало. Набирати вагу не хочу.
ТАЗератти• 19 декабря 2022
Ответ дляОтмотала своё
Зробити брови?
Своя густота є. Фарбуйте і все )
Отмотала своё
• 19 декабря 2022
Ответ дляРассказница
Зачем вес набирать. Чтобы что
Можливо, обличчя не таке обвисше юуде
Отмотала своё
• 19 декабря 2022
Ответ дляБывшая блондинка
А яка вага у вас ?
54, зріст 169
Рассказница• 19 декабря 2022
Ответ дляОтмотала своё
Можливо, обличчя не таке обвисше юуде
У женщин с весом тоже лицо вниз уходит. Как по мне, это ещё хуже выглядит
Отмотала своё
• 19 декабря 2022
Ответ длявсегдаДаДа
робити масаж. підніме носогубку. у вас птозний тип старіння. включайте ютуб,шукайте масаж від Каті Медушкіної і ін.і щодня масаж,як отче наш,за місяць побачите. мені всі казали,що я зробила підтяжку.
купуєте гідрофільне масло і щоранку не лінуватися робити масаж.
Дякую. Може,є якісь вправи хороші
ТАЗератти• 19 декабря 2022
Ответ дляРассказница
Що значить обличчя вниз?
всегдаДаДа• 19 декабря 2022
у вас не только носогубка,но и брыли появляются. массаж немного исправит. поднимет лицо. еще посмотрите Айгерим Жумадилову. других можно
Ответ дляОтмотала своё
Ви виглядаєте просто втомленою. Думаю справа не у схудненні, а в стресі. У всіх є свої проблемні місця, у вас носогубки, у мене кола під очима, до яких зараз ще й мішки додалися, у когось овал. Але немає у вас там нічого страшного. Просто ви як і ми всі різко через весь цей стрес постаріли. Колись відіспимося, відпочинком, видихнемо і знову будемо нормальні
ТАЗератти• 19 декабря 2022
Ответ длявсегдаДаДа
То ваше самонавіювання спрацювало )
Незнакомлюся• 19 декабря 2022
Ответ дляТАЗератти
Що значить обличчя вниз?
Щеки опускаются вниз. Из-за этого и носогубка.
всегдаДаДа• 19 декабря 2022
Ответ дляОтмотала своё
Дякую. Може,є якісь вправи хороші
на ютубі є все. просто повторюєте за блогером. з коротких відео створюєте собі свій комплекс вправ. підбираєте для носогубки,лоба,брилів. за вас це ніхто не зробить. в Айгерим Жумаділової є комплекс на 20 хв. але то вона так робить довго ,бо повільно показує,розказує. я наловчилася за 10 разом за 7 -8 хв робити масаж обличчя. головне - щодня.
ТАЗератти• 19 декабря 2022
Ответ дляРазведка Маша
Не придумуйте нічого. Ви дуже красива жінка.😊
Некрасива))) треба барбі з інстаграма
Отмотала своё
• 19 декабря 2022
Ответ длявсегдаДаДа
Так, бачу. Це мене також дуже хвилює
Кукарикуууууу• 19 декабря 2022
Ответ дляНе танцую- но пою
Вы какая-то замученная, вам надо отоспаться и в отпуск.
И волосы объёмные делать, стрижку не хотите, удлинённое каре и объём надо лбом?
Я если сплю меньше 8 часов, то тоже ’замученная’. Просто человек без тоналки.
ТАЗератти• 19 декабря 2022
Ответ дляГуру троллинга
Длинные ровные волосы исключить. Либо завивайте, либо стрижка. Два ровные вертикальные линии вдоль лица тянут овал вниз.
Так, треба пишніше волосся 🤔
Густота є, буде супер
Отмотала своё
• 19 декабря 2022
Ответ дляНе танцую- но пою
То ятак виглядаю,хоч сплю хоч ні. Хочу об´єм,але в мене з ним ніколи не виходить.
всегдаДаДа• 19 декабря 2022
Ответ дляТАЗератти
То ваше самонавіювання спрацювало )
не пишіть дурниць. масаж - це класна штука. просто у нас дуже ліниві жінки. шукають крем,аби щось допомогло. крем - це важливо,але птозний тип старіння покращує масаж і я це побачила після курсу проф масажу. потім навчилася сама.
мені 42 роки. в мене жодної зморшки немає. ні на лорбі ,ніде. а вже між бровами намічалася і почало опускатися обличчя. все поставила на місця. красиве обличчя - це не тільки косметолог,це щоденна праця,а не лінощі.
а ще коли я прийшла після місяця масажу на роботу,то чоловік 5 запитало,що я зробила з обличчям.підтяжку??? у автора,мені здається,жира шкіра,груба..для таких птоз характерний. масаж- це як фіз-ра. тримати м*язи обличчя в тонусі. ніякий крем не замінить масажу. перше,що підтягнулося- підборіддя,ніякого натяку на 2 підборіддя.
а ще плюс - немає малярних мішків і мішків під очима,бо ти щоранку розганяєш лімфу. супер просто.завжди свіже обличчя.
Отмотала своё
• 19 декабря 2022
Ответ дляAnnaOst
Якби ж так було.
всегдаДаДа• 19 декабря 2022
Ответ дляОтмотала своё
Так, бачу. Це мене також дуже хвилює
нікого не слухайте. масаж- це сила. перевірено на собі. вже 2 рік роблю. все суперово.
Отмотала своё
• 19 декабря 2022
Ответ дляКукарикуууууу
Не користуюся тоналкою. Можливо, потрібно?
Кукарикуууууу• 19 декабря 2022
Я с такой кожей как у вас и кругами под глазами пользуюсь, иначе все спрашивают а всё ли у меня нормально
всегдаДаДа• 19 декабря 2022
Ответ дляОтмотала своё
Так, бачу. Це мене також дуже хвилює
вчіться з нею. супер. там є для всього. ще додайте пару вправ Катерини Медушкіною від брилів. саме з її вправами в мене розгладилася міжбрівка
Федорино Горе• 19 декабря 2022
Ответ длявсегдаДаДа
Так интересно, когда аноним говорит, не слушайте никого, слушайте меня только. Смешно.
PS против массажа ничего не имею, он не может не помочь.
Ответ дляОтмотала своё
Якби ж так було.
Просто сто разів подумайте перш ніж робити якісь радикальні процедури. Зараз всі ми більш вразливі на фізичному рівні. У мене подруга пішла родимки видалила і ті ранки не заливають вже місяць. Хоча раніше не було таких проблем. Друга чистку зубів зробила і запалення ясен місяць було. Пішло сваритися зі стоматологом, а він каже ви задовбали, у кожного другого то стоматит, то запалення після найменшого втручання. Імунітет у всіх впав сильно
Апрель Ивановна• 19 декабря 2022
Ответ дляОтмотала своё
От правду кажуть, що після 35 треба або обличчя або фігура, і треба робити вибір на користь фігури
Але я так не хочу набирати вагу. Мені так класно з моєю вагою, але обличчя(((
У меня наоборот - когда набираю хоть пару лишних кг, увеличиваются щеки и носогубка становится выраженнее. Уходит вес, лицо тоже лучше выглядит.