Отмотала своё• 19 декабря 2022
Що зробити з обличчям?
Ці носогубки мене вибішують
Кажуть, при моєму типі старіння філери не можна. Схудла, обличчя впало. Набирати вагу не хочу.
всегдаДаДа• 19 декабря 2022
Ответ дляФедорино Горе
Так интересно, когда аноним говорит, не слушайте никого, слушайте меня только. Смешно.
PS против массажа ничего не имею, он не может не помочь.
а для чого мені розкриватися? і що вам дасть мій профіль? фоток там немає.як автору дуже треба,я перейду в лічку. нічого нікому доводити не буду,легше всього нічого не робити,скиглити,або бігти колотися. краса- це щоденна праця. особливо,коли тобі 40. і далеко не кожна в 40 років може похвалитися свіжим обличчям і не опущеним контуром. само таке буває рідко. собою треба займатися. я можу собі дозволити ходити БЕЗ тоналки.
Федорино Горе• 19 декабря 2022
Ответ длявсегдаДаДа
Дело не в том , просто формулировка интересная, противоречащая
Блoшка-матрешка• 19 декабря 2022
сейчас вам не хватает пріческі (сделайте форму - поіграйтесь с челкой, вам нужен стіліст)
ви красівая
сейчас надо только подчеркнуть
ви красівая
сейчас надо только подчеркнуть
Федорино Горе• 19 декабря 2022
Ответ длявсегдаДаДа
Со всем остальным совершенно согласна.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 19 декабря 2022
Ответ длявсегдаДаДа
робити масаж. підніме носогубку. у вас птозний тип старіння. включайте ютуб,шукайте масаж від Каті Медушкіної і ін.і щодня масаж,як отче наш,за місяць побачите. мені всі казали,що я зробила підтяжку.
купуєте гідрофільне масло і щоранку не лінуватися робити масаж.
специалиста сначала учат на гипсовой голове, ставят руки, учат анатомию, физиологию кожи а через полгода допускают к живому человеку. Вы же учитесь по ютубу. Это пинзец.
всегдаДаДа• 19 декабря 2022
Ответ дляОтмотала своё
в 40 років можна краще виглядати. чесно. займіться масажем.
Аноним ФЕЯ• 19 декабря 2022
Подпишусь. Мне тоже 40. Может какие-то нужные советы прочитаю. А вам, автор, возможно для начала стоит попробовать микротоки или РФ лифтинг. Биоревитализацию ещё плюс ботокс в лоб. Но на РФ лифтинг проходите и ботокс вколите в лоб и будет вам счастье. Я тоже пойду, важно рабо у не потерять. У меня аж горит уже
ТАЗератти• 19 декабря 2022
Ответ длявсегдаДаДа
не пишіть дурниць. масаж - це класна штука. просто у нас дуже ліниві жінки. шукають крем,аби щось допомогло. крем - це важливо,але птозний тип старіння покращує масаж і я це побачила після курсу проф масажу. потім навчилася сама.
мені 42 роки. в мене жодної зморшки немає. ні на лорбі ,ніде. а вже між бровами намічалася і почало опускатися обличчя. все поставила на місця. красиве обличчя - це не тільки косметолог,це щоденна праця,а не лінощі.
а ще коли я прийшла після місяця масажу на роботу,то чоловік 5 запитало,що я зробила з обличчям.підтяжку??? у автора,мені здається,жира шкіра,груба..для таких птоз характерний. масаж- це як фіз-ра. тримати м*язи обличчя в тонусі. ніякий крем не замінить масажу. перше,що підтягнулося- підборіддя,ніякого натяку на 2 підборіддя.
а ще плюс - немає малярних мішків і мішків під очима,бо ти щоранку розганяєш лімфу. супер просто.завжди свіже обличчя.
Дякую. Надихнули. Уявляю, яка Ви красива з опису
очки_ннадо• 19 декабря 2022
А чего нельзя гиалуронку в носогубную? У меня похожая ситуация, хотела сделать
Отмотала своё
• 19 декабря 2022
Ответ длявсегдаДаДа
вчіться з нею. супер. там є для всього. ще додайте пару вправ Катерини Медушкіною від брилів. саме з її вправами в мене розгладилася міжбрівка
Дякую
всегдаДаДа• 19 декабря 2022
Ответ дляОтмотала своё
Дякую
Хочете, напишу в лічку і покажу себе. Результат є
всегдаДаДа• 19 декабря 2022
Ответ дляТАЗератти
42 на носі. Ось. Без тоналки.фільтри виключені.маю лише купероз на носі.але з дитинства вже.
Красива? Не знаю. Доглянута ..так. 41 ніхто не дає. Ніколи.жодна людина людина.
Невдеальна. Але номогубка була бвльша
ТАЗератти• 19 декабря 2022
Ответ длявсегдаДаДа
Невдеальна. Але номогубка була бвльша
😘😘😘
ТАЗератти• 19 декабря 2022
Ответ длявсегдаДаДа
Невдеальна. Але номогубка була бвльша
Дійсно супер виглядаєте
Альфред Шнитке• 19 декабря 2022
Ответ длявсегдаДаДа
Невдеальна. Але номогубка була бвльша
Самовпевненість - гарна якість для жінки. Без образ.
Автор, змінити зачіску. Очі гарні. Раджу сходити до косметолога, просто послухати, що порадить.
всегдаДаДа• 19 декабря 2022
Ответ дляТАЗератти
Дійсно супер виглядаєте
Я ж кажу. Мені більше 36-37 ніхто не дає. Масаж- велика сила. Дівчата, займайтеся собою. Жоден крем не допоможе так як масаж. Маєте грошв? Йдіть до спеціаліста. Я навчилася сама. Не так як спец зробить.але регулярність робить своє діло
Не танцую- но пою• 19 декабря 2022
Ответ длявсегдаДаДа
Невдеальна. Але номогубка була бвльша
Кожа лица, гладкость - все у вас супер!
Юпитерная• 19 декабря 2022
Ответ дляНе танцую- но пою
Вы какая-то замученная, вам надо отоспаться и в отпуск.
И волосы объёмные делать, стрижку не хотите, удлинённое каре и объём надо лбом?
В отпуск)))ви замучена)))
Украінці в нас війна,води,тепла немає.
Ви замучена Вам треба в отпуск)
Украінці в нас війна,води,тепла немає.
Ви замучена Вам треба в отпуск)
всегдаДаДа• 19 декабря 2022
Ответ дляАльфред Шнитке
Звичайно. До косметолога треба. І ще в нього зробити курс масажа. Якщо буде результат- значить вам масаж підходить. Коли я побачила результат на 4-5 похід до косметолога на масаж.то зрозуміла, що масаж - мій мастзев і мушу сама навчитися і робити щодня елементарні вправи.
Не танцую- но пою• 19 декабря 2022
Ответ дляЮпитерная
В отпуск)))ви замучена)))
Украінці в нас війна,води,тепла немає.
Ви замучена Вам треба в отпуск)
Украінці в нас війна,води,тепла немає.
Ви замучена Вам треба в отпуск)
Де ваша порада?
ПростоБелка• 19 декабря 2022
Большой нос и глубокие глаза. Вы красотка. После 45 у всех плывет лицо.
Гарачый Шыкалад• 19 декабря 2022
Як по мені вам зачіску змінити на більш об´ємну. І обличчя заграє новими фарбами
Отмотала своё
• 19 декабря 2022
Ответ дляЮпитерная
В отпуск)))ви замучена)))
Украінці в нас війна,води,тепла немає.
Ви замучена Вам треба в отпуск)
Украінці в нас війна,води,тепла немає.
Ви замучена Вам треба в отпуск)
Я з дітьми в Німеччині. Працюю, але в мене робота дуже хороша, не втомлююся. Отже, причина не в тому.
Отмотала своё
• 19 декабря 2022
Ответ дляГарачый Шыкалад
Треба спробуват
Отмотала своё
• 19 декабря 2022
Ответ длявсегдаДаДа
Невдеальна. Але номогубка була бвльша
Супер!!!
Жена_КотораяСтена• 19 декабря 2022
Подтяжка.
Лицо уже внизу, и будет уплывать дальше.
Филлеры на вас будут очень видны, лицо станет запухшее.
+ их надо колоть часто.
Массажи, кремы до одного места. Массаж можно было начинать делать лет с 20, и то это не панацея совершенно.
Так что в 40 + лет тут или подойти комплексно с нитями, подтяжкой. И сделать результат на годы. Или начать себя травить филлерами. Через год - будет лицо билык, зверева и прочих подобных трансов.
+ их надо колоть часто.