thumbelina_la• 19 декабря 2022
Італійці зняли фільм про "кохання" між російським солдатом і українцем
Вже обговорювали?
В мене немає слів..
« В Італії зняли короткометражний фільм про "кохання" між хлопцем з Харкова та російським окупантом.
Скандальне відео під назвою Borderless ("Без кордонів") було спродюсоване компанією REA Film і зрежисоване Ніколасом Морганті Патріньяні.
Сценаристом і продюсером також став піаніст Розаріо Горгоне. Він проілюстрував цим відео свою музичну композицію і опублікував його в себе на YouTube.»
В мене немає слів..
Чашечка чая• 19 декабря 2022
Режиссёр, актёры и сам фильм идут за русским военным кораблем! Вот и все обсуждение
Anya Angel• 19 декабря 2022
Вони ніби навмисно знущаються, яке кохання, а ще й до кого, до рашиста смердючого🤬 в мене немає слів 🤬
Olga Zelenyak• 19 декабря 2022
Зачем русскому солдату украинец? Они там друг с другом «молятся» в окопах, аж дым коромыслом.
Можно было просто наложить музыку на всем известное видео. Ничего придумывать не надо, история из жизни
Ответ дляOlga Zelenyak
Відео де дрон прилетів?
Mrs.Ochmonek• 19 декабря 2022
Шкода, що його так розрекламували. Найкраще було б, щоб тупе мерзенне відео так і залишилось для перегляду тільки його авторам - виродкам
Olga Zelenyak• 19 декабря 2022
Ответ для Shady lady
Відео де дрон прилетів?
Да
Концовка, трагическая, конечно.
Но жизнь вообще тяжелая штука.
А тут тебе и сюжет не избитый и трагический конец
Концовка, трагическая, конечно.
Но жизнь вообще тяжелая штука.
Ответ дляСпогад
Мерзенно.. все від і до.
На біді України, таке знімати!
Як можна?
Це як плювок в обличчя
На біді України, таке знімати!
Як можна?
Це як плювок в обличчя
Ответ дляOlga Zelenyak
Да
Концовка, трагическая, конечно.
Но жизнь вообще тяжелая штука.
Концовка, трагическая, конечно.
Но жизнь вообще тяжелая штука.
)))))
Ответ дляZanka_
Ну они там живут в своем красивом стерильном мирке, свозить бы этого режиссера в окопы под Бахмут, а еще лучше наверно забросить на ту сторону. Глядишь и его полюбит какой-нибудь простой рашисткий солдат!
Отож..
Це хайп на людській біді. Фу..
Знімав би собі своїх геїв не вплутуючи нашу Україну у свій бруд. Але хто то буде дивитися?
А тут фільм про Україну і війну.. низько
Це хайп на людській біді. Фу..
Мелитрисса• 19 декабря 2022
Ну пусть в Бахмуте в подвале или окопе посидят или еще лучше в оккупации в погребе с мешком на голове, пусть их там отметелят, а потом пусть про любов снимают, идиоты.
Vika-Dance• 19 декабря 2022
пиндец конченые🤪
что темные силы творят, хоть бы еще что померзопакостнее не сняли..фантазии для сюжетов хоть отбавляй((