Ольга0204• 21 декабря 2022
Хто недавно повертався з Польщі, як на кордоні і чи перевіряють чемодани?
Питання в тому, що буду везти кавомашину в чемодані, тепер думаю чи іі везти в коробці чи перематати речами і якось так. Чек є, купляла за власні кошти, користувалась 2 місяці.
Ответ дляtanica33
Іхала через Польшу, хоч слона можна перевезти. Не перевіряють. І чайник, і кавомашину і їжи повно везла.
Підкажить, які продукти Ви везли з Польші? Смаколики купила на маленьки подаруночки, а що ще? Часу розглядати в супермаркеті не маю, за Ваши поради буду вдячна.
Ответ дляVIP Mama
Я ехала с Германии через Польшу, везла паштети, сыры разные, которые у нас дорогие очень, колбасу, конфети, Штолены. Все что там понравилось есть то и везла.