Неновая почта• 23 декабря 2022
Підкошується нога в домашніх тапках у дитини
Ніжки ніби всередину западають. Тапки ось такі. Які можете порадити? Дитині 3 роки
Голодаю• 23 декабря 2022
Тапки в таком возрасте лучше вообще не носить, стопа должна работать. У дочери такая же проблема, покажите ортопеду, никаких ортопедических стелек не нужно, скорее всего само пройдёт, но врачу покажитесь, он должен посмотреть
Вумна вутка• 23 декабря 2022
У ортопеда були?
Мої діти якійсь період ходили дома і в садочку в ортопедичних сандалях з індивідуальною устілкою, ніякі тапки не тримали ніжку. Але зі зростанням все вирівнялось.
ПАЦАНКА О• 23 декабря 2022
Для меня главное чтобы вообще подошвы небыло. Просто чуни такие. В смике купила. Просто мягкие как носочки, только с утеплением. В садике ходит в таких же и в босоножках летних с жестким задником.
Барбитта• 23 декабря 2022
Вам треба ортопедичні килимки. Це фізіологічний вальгус.
Вам тут вже написали про ортопедичне взуття, то майте на увазі, що його роблять лише на замовлення під конкретну стопу з конкретною проблемою, як окуляри. В магазині ви його не купите, те, що в магазинах називають ортопедичним взуттям, ним не є.