Ms. Доброта• 24 декабря 2022
Порадьте гарні книги для хлопця 8 років
Такі щоб можна було на Новий рік презентувати
Дякую
Труск@вчанк@• 24 декабря 2022
Раджу Чарлі і Шоколадна фабрика. мій син за 2 дні прочитав книгу, не міг відірватися
Ms. Доброта
• 24 декабря 2022
Ответ дляТруск@вчанк@
Ця є , прочитав вже. Дякую
Сиреневая цапля• 24 декабря 2022
Серія Будинків на дереві від Артбукс. Не бачила 8 літок, яким би не подобалось. Гаррі Поттера можна вже. В абабаламаги є подарункові видання. Можна починати Щоденник слабака.
Ms. Сама прямота• 24 декабря 2022
Ответ дляMs. Доброта
Ця є , прочитав вже. Дякую
Все книги Даля хорошие.
Сиреневая цапля• 24 декабря 2022
Якщо не читав Нурдквіста, то серія про Петсона. З 8 років підходить Механічний дід Мороз.
Мій син в 8 -9 років починав читати серію про Джорджа від ВСЛ
Добра всем!• 24 декабря 2022
Різдвозавр всі частини, Щоденник слабака, серія книжок ’Читання для риготання’, Собака ракета, це все що згадала на швидкоруч. Моєму сину дуже зайшли ці книжки.