Sergeevna-a227• 24 декабря 2022

...анарусня...

Alex -f7cf• 24 декабря 2022
Херсон. Молимся за вас. Держитесь.

interior_designer• 24 декабря 2022
Херсон
автор Sergeevna-a227 • 24 декабря 2022
Так. Це жах. Втомилися всі вже ( не дають жити тварюки
ksunuyabelaya• 24 декабря 2022
😢🕯️
Polly777• 24 декабря 2022
Твари
Juliyavas• 24 декабря 2022
Откуда вы?
Juliyavas• 24 декабря 2022
Ненавижу их всех, вот без разбора!
автор Sergeevna-a227 • 24 декабря 2022
Ответ дляJuliyavas
Откуда вы?
Я? Київ
кет8888• 24 декабря 2022
Удалено администрацией...

Alena.i• 24 декабря 2022
Тварі. Хочу щоб вони всі здохли, всі до одного, виблядки.
Juliyavas• 24 декабря 2022
Ответ дляSergeevna-a227
Я? Київ
Наверное, неверный вопрос. Сейчас так мыслит вся Украина! У вас громко сейчас?
автор Sergeevna-a227 • 24 декабря 2022
Ответ длякет8888
Удалено администрацией...
Точно! Трохи не так написала
MarryV• 24 декабря 2022
🤬Окупанти обстріляли центр Херсона

Наразі відомо про 5 загиблих та 20 поранених.

Всі подробиці та більше фото/відео у наших колег – https://t.me/hueviyherson
автор Sergeevna-a227 • 24 декабря 2022
Ответ дляJuliyavas
В нас така традиція вже. Як тривога, то створюємо теми хвилювалочки, та спілкуємося. Сьогодні я так вирішила тему назвати...
автор Sergeevna-a227 • 24 декабря 2022
Ответ дляMarryV
🤬Окупанти обстріляли центр Херсона

В нас дали світло! То якраз про це щойно дивилася. Як же хочеться щоб оті ракети там же і падали на них(
Juliyavas• 24 декабря 2022
О господи! Прочитала про Херсон! Русские твари, нелюди, ненавижу их!
Belosnezka1980• 24 декабря 2022
Боже, бідні люди, вони так тішились, що тих виродків поперли
MarryV• 24 декабря 2022
Вже відомо про 7 загиблих і 26 постраждалих.
Juliyavas• 24 декабря 2022
Ответ дляBelosnezka1980
Всі тішились! Я так і говорила - господи, як же класно, ось би і нашим містам скоріше визволення!! Скоти((

Bejza• 24 декабря 2022
Что еще должно произойти, что бы начали бомбить рашу? Что бы в каждую школу и садик были прилеты, что бы матрешки оплакали своих личинок без лад, джекпотов за 200, тех, кто дохнет сейчас в Украине они ждут в пакетах, за вознаграждение, а вот что бы дохли без вознаграждения, без перспектив на ладу, что бы этим матрехам не от кого плодится больше было, твари. Нет слов. Что в тех тупых головах у них....
MarryV• 24 декабря 2022
Ответ дляBejza
Хотя бы корыта потопить откуда летит.
Coffee is Love• 24 декабря 2022
Бідний Херсон( Забрав естафету Мико.

Тримайтеся, херсонці, і бережіть себе наскільки це можливо.
Juliyavas• 24 декабря 2022
Ответ дляBejza
Страшные слова. И страшно, что сейчас так мыслим мы все - женщины, матери. Согласна с каждым вашим словом. Пусть будет Кара всем, поддерживает войну. Хочу чтобы каждый человек в рашке, в белорашке ощутил на себе постоянные тревоги, Взрывы, смерти от войны!
автор Sergeevna-a227 • 24 декабря 2022
Ответ дляBejza
Вони там дибіли. Вони кажуть, що в нас воюють найманці!!! І ми продались США, і що мирних чепають наші!!! Їм це вбили в їх тупі бошки в вони вірять в це!!! Кажуть путін не мог іначе, он бил винужден. Це просто пздц що в їх бошках творится
MarryV• 24 декабря 2022
Ответ дляSergeevna-a227
Нет, все они прекрасно понимают. Есть видео, где блоггеры спрашивают насколько они ненавидят украинцев от 1 до 10. Молодые девки говорили, что на 12. А бабка в селе, где газ добывает, но деревня не газофицирована, отвечала, что правильно сталин украинцев голодом уничтожал. Это продолжение геноцида. Им нужна лояльная територия, а не люди.
Strelka_007• 24 декабря 2022
Ответ дляSergeevna-a227
Їм зручно так у власній голові нівелювати свої злочини. Це кровожерні тварюки, посіпаки хуйла. Не буде в них карліка плєшивого, вони такого самого шизика оберуть.
Вони як скажені собаки, що відчувають смак крові і вже не можуть зупинитися. Теж вважаю: ВЕЛИКА війна з тисячами людських жертв має перейти на території раші. Смерті цивільних, руйнування, жах бомбардувань і роки злиднів вилікують цих придурків від вялічія. Більше нічого, нажаль. Бо для основної маси рашиків війна все ще абстрактне шоу по телевізору.
veiksme• 24 декабря 2022
Ответ дляMarryV
🤬Окупанти обстріляли центр Херсона

Не только центр, мой район тоже обстреляли
Honestly• 24 декабря 2022
🕯😔 Херсон, так серце болить за вас. Пережили окупацію, а тепер постійні обстріли. Тримайтесь, рідні🫂
Хочу, щоб всі наші бажання в новий рік збулися. І парашивці щезли з нашої землі, а ще краще з планети 🙏
irina 2709• 24 декабря 2022
Ответ дляCoffee is Love
Бідний Херсон( Забрав естафету Мико.

Саме так ((( херсонці зараз переживають те, що ми, миколаївці переживали майже щодня...тварюки рашисти 🤬🤬🤬
kuskus• 24 декабря 2022
Ответ дляSergeevna-a227
Та пішли вони нах!
Для мене все, що вони кажуть не більше ніж незв’язне белькотілння біологічного виду, подібного до людського; в них 80% зачато в алкогольному угарі, там мозок генетично неспроможний мислити, -нація тупих шарікових.