Просто красавица• 24 декабря 2022
Кровавий пілінг The ordinary
Всім привіт
Хто користується цим пілінгом?як правильно його наносити? Перед чим і що після нього?
Бабушка мороз• 24 декабря 2022
На чисте сухе обличчя, після крем зволожуючий наносила
Але особливого результату я від нього не бачила, як потримати трохи довше, 15 хв, ну шулушиться трохи обличчя і все прям покращення не було
Просто красавица
• 24 декабря 2022
Ответ дляБабушка мороз
А перед чим?
Перед тонізацією чи перед умивалкою?
Після тонізувати чи тільки крем?
Перед тонізацією чи перед умивалкою?
Після тонізувати чи тільки крем?
Бабушка мороз• 24 декабря 2022
Ответ дляПросто красавица
А перед чим?
Перед тонізацією чи перед умивалкою?
Після тонізувати чи тільки крем?
Перед тонізацією чи перед умивалкою?
Після тонізувати чи тільки крем?
Просто очищене чим ви там вмикаєтесь обличчя і добре висушене
Тонік я після не наношу
Зайдіть на косіббела вони ой представники, можете там представника бренда чи консультанта докладно розпитати
Тонік я після не наношу
Просто красавица
• 24 декабря 2022
Ответ дляБабушка мороз
Тонік я після не наношу
Дякую)
Бабушка мороз• 24 декабря 2022
Ответ дляВика-cc6f
А мне понравился, кожа такая мягкая, нежная после него, посвежевшая)
Я після салонних пілінгів бачу результат
Може тому він мені в порівнянні з ними ніякий
Голубая устрица• 24 декабря 2022
Мені ніякий.
Гліколакт ренью раджу.
Тепер взяла крістіну фореве янг і трохи не те
Гліколакт ренью раджу.
Просто красавица
• 24 декабря 2022
Ответ дляVika_vse_ploxo
я наношу на сухое лицо и держу 6-7 минут , не дольше , у меня пост-акне , если честно улучшений не заметила ))0 ушло уже больше половины , так что хз
кстати , после него обязательно тонер и крем
Ооо супер,дякую!)))
Ниф_ниф• 24 декабря 2022
Ответ дляVika_vse_ploxo
А чого так мало? Яка у вас шкіра.
В мене жирна, плотна шкіра, я наношу на 30-40хв, але ще й шкіра звикла до кислот.
Ответ дляНиф_ниф
А чого так мало? Яка у вас шкіра.
как 30-40? 😨 вот инструкция: Спосіб застосування: нанести невелику кількість пілінгу на очищену і суху шкіру обличчя, шиї і декольте під час вечірнього догляду. Уникати області навколо очей, губ, крил носа і слизових оболонок (ви можете захистити область рота, крила носа вазеліном). Залишити на 10 хвилин, потім ретельно змити засіб теплою водою, щоб нейтралізувати кислоту.»но у меня кожа склонна к покраснениям ,то держала меньше 10 , разве можно 40 минут , это же очееень долго
кураГАЛЯ• 25 декабря 2022
Ответ дляVika_vse_ploxo
Тобто, на ніс не можна наносити?
Ниф_ниф• 25 декабря 2022
Ответ дляVika_vse_ploxo
Я наношу на 40 хв, почервонінь не має.
Ниф_ниф• 25 декабря 2022
Ответ длякураГАЛЯ
Тобто, на ніс не можна наносити?
Чого не можно?
Не можно якщо у вас дуже суха шкіра, або є подразнення