Кусочек Сыра• 24 декабря 2022
Чоловік сказав, що якщо війна буде тривати ще рік, то його точно призовуть.
Я дуже співпереживаю тим жінкам, дівчатам чиї батьки, чоловіки, діти знаходяться зараз в гарячих точках. Розумію, що рано чи пізно прийде час для багатьох, хто зараз ще не призваний. Звичайно хвилююся. Як ви справляєтесь з внутрішніми переживаннями з цього приводу? Особливо ті, в кого родичі «на нулі»?
Espresso_caffe• 24 декабря 2022
Ответ дляСтрекоза любви
То ви вже і профіль мій вивчили. Така увага
конечно
разбираюсь чего вам не празднуется и что вами движет
Ответ дляВкусныйпончик
Так, спочаткубув Арестович з його 2-3 тижні, тепер Буданов з 2023 роком. Це все лише для підняття морального духу. Будуть якісь переломні моменти в 2023, але не кінець. Звісно ми переможемо, але не так швидко, як хотілося б.
Мені взагалі слова Буданова, як мед на вуха. Але Залужний, як то кажуть, «отврезвляет». Краще готуватися до чогось гіршого і в подальшому отримати більш лайтову версію подій, чим бути розслабленим.
Вкусныйпончик• 24 декабря 2022
Ответ дляСтрекоза любви
А я останній місяць згадую арестлвича з його 2035р. І те, що літом здавалось брєдом - зараз починаю замислюваттся, що шось в цьому є. Наша перемога буде тоді, коли рашка не матиме грошей на зброю, а судячи з санкцій, які їй ввели падіння економіки буде повільним.
Ответ дляВкусныйпончик
Прогнозувати щось зараз взагалі важко. Але я дуже вірю, що їх економіці кабздец в 2023.
VivaForever• 24 декабря 2022
Сначала было тяжело,боялась брать телефон когда звонил незнакомый номер,потом втянулась,на связь выходит и слава богу,возле нуля но не на позициях
_Galina_Viktorovna• 24 декабря 2022
Авторе, ця війна не на рік, і не на два. Якщо ваш чоловік не ховається і готовий іти воювати, то хай іде. І ви готуйтеся в його відсутність вирішувати всі життєві питання самостійно. Призивати чоловіків будуть, і багато. Зрозуміло чому?
Мій там. З початку війни не живу, а існую. Не хочеться ніяких вечірок, свят, спілкування. Стала мовчазна й агресивна. Розумію, що як раніше вже не буде, бо й ми вже інші.
brenda2305• 24 декабря 2022
Если эта война в таком режиме как сейчас, будет еще год, то всем нам будет плохо
Так что надеемся, что в 2023 она таки закончится. Ну или хотя бы какой-то ее этап.
Ответ дляbrenda2305
Дуже сподіваємося!
Ответ дляСтрашнаяНаташа
Біднесенький! Ну нехай валеріану проп´є.
Завтра будемо разом пити і обов’язково за ваше здоров’я, Страшная Наташа
Ответ дляКатерина-7fb4
Ой, дівчата, так хотілося би щоб скоріше це все закінчилося, мій з березня мобілізований, так би хотілося щоб його змінили(через рік маю на увазі), щоб хоть з дітьми побув ( раз відпускали на неділю - но ми навіть цього не відчули, так швидко час пробіг, до сліз - молодша дочка його навіть під дверима ванної чекала- коли ж він нарешті вийде, і сміх і гріх) І я вже на грані, дійшло до того що під очима від постійного плачу червоні плями і печуть неймовірно
Тримайся, і діток обійміть.
СтрашнаяНаташа• 24 декабря 2022
Ответ дляСтрекоза любви