LusyaVerusya• 25 декабря 2022

А де хвилювалочка?

Чекали ж…
Зі святом, Українці!
ok1904• 25 декабря 2022
Ответ дляЛЮБА
Ну если постараться то можно и ремонт))) но а так , стирку поставить, воды набрать , завтрак и обед что связано с электрической частью приготовить, выкупаться и выкупать кота, все аккумуляторы и павербанки поставить заряжаться ))) теперь за пару часов можно успеть больше чем обычно за день ))))
Як помітила моя колега: тепер курси по тайм менеджметну не актуальні.

кенгуруша• 25 декабря 2022
Ответ дляok1904
Моя мама слідкує за новинами, то відраплртувала на днях, що проблеми з світлом на Київщині через пошкоджені унікальні високовольтні трансформатори, які не так просто виготовити. Каже, що уряд пообіцяв покращення ситуації до лютого.
Тобто в інших областях повинна бути ситуація краща?
Lilittt07• 25 декабря 2022
Ответ дляok1904
Ага , прям уникальные
У нас все трансформаторы одинаковые
Ещё образца ссср
Вот поэтому и не могут в Европе закупать
ЗайкаСвоя• 25 декабря 2022
Ответ дляoksanav
А що ви напланували робити цілу ніч? Може, й мені треба?
Працювати, готувати...фільм дивитись))
ЗайкаСвоя• 25 декабря 2022
Ответ дляNat-li
Что вы планируете за ночь успеть? Ремонт в квартире сделать?)
Сколько там той ночи...
oksanav• 25 декабря 2022
Ответ дляok1904
Так. ДТЕК дав фору і обанкротив усіх інфоциган- спеців по тайм-менеджменту.
ok1904• 25 декабря 2022
Ответ длякенгуруша
моя мама за Київщиною слідкує. Допустім моє місто отримує 15% електрики з довоєнних 100%.і це ще добре, є райцентри Правобереждя де менше

Lilittt07• 25 декабря 2022
Ответ длякенгуруша
Про уникальные трансформаторы- это чушь
По всей стране они одинаковые
Образца ссср и закупить их можно только у раши
В ЕС такие не производят
Вот и вся их уникальность
кенгуруша• 25 декабря 2022
Ответ дляLilittt07
Про уникальные трансформаторы- это чушь
По всей стране они одинаковые
В ЕС такие не производят
Вот и вся их уникальность
А разве нельзя заменить на европейские?
ok1904• 25 декабря 2022
Ответ дляoksanav
Він собі теж трошки підпортив репутацію, клієнт піде від ньогт, тепер багато хто зацікавиться альтернативними джерелами ел.енергії.
ok1904• 25 декабря 2022
Ответ длякенгуруша
А разве нельзя заменить на европейские?
Можна, але виготовити треба
ok1904• 25 декабря 2022
Ответ дляLilittt07
Про уникальные трансформаторы- это чушь
По всей стране они одинаковые
В ЕС такие не производят
Вот и вся их уникальность
Я про високовольтні транчформатори, їх було дуже мало самих по собі.
Lilittt07• 25 декабря 2022
Ответ длякенгуруша
А разве нельзя заменить на европейские?
Они же не подходят для наших станций
Inna Medvetska• 25 декабря 2022
Ответ дляok1904
Ну так ці джерела придатні в приватних будинках.
В багатоквартирних це майже не реально.
Навіть якщо це сонячні батереї, то їх треба гектари і накопичувачі величезні, щоб 25 поверхів будинку забезпечити
Lilittt07• 25 декабря 2022
Ответ дляok1904
Ну так они одинаковые по всей стране
viika65• 25 декабря 2022
Ответ длякенгуруша
А разве нельзя заменить на европейские?
да , вместо того, что бы ремонтировать старые, сразу будут менять на новые. по- этому, я думаю, так долго в Киеве все.
ok1904• 25 декабря 2022
Ответ дляInna Medvetska
В багатоквартирних це майже не реально.
Я знаю, але , я бачила такі гектари в Україні, зараз на окупованих територіях.
ok1904• 25 декабря 2022
Ответ дляviika65
Саме так. Літом був розроблений відповідний проект
ok1904• 25 декабря 2022
Ответ дляLilittt07
Они же не подходят для наших станций
В чому саме знаєте?

Lilittt07• 25 декабря 2022
Ответ дляok1904
В чому саме знаєте?
В чем конкретно не знаю
По крайней мере так горит наша власть , но правда или нет,мы знать не можем
english book• 25 декабря 2022
Ответ длякенгуруша
А разве нельзя заменить на европейские?
Позавчора, по радіо, чула інфу на прямий лінії з керівництвом ДТЕК,що вже почали нам виготовляти трансформатори за кордоном.
Inna Medvetska• 25 декабря 2022
Ответ дляok1904
Я теж такі гектари бачила і не на окупованих. Але це приватні володіння, не для населення аж ніяк
Lilittt07• 25 декабря 2022
Блин, давайте уже отбой
Надоело сидеть под магазином
ЛЮБА• 25 декабря 2022
Ответ дляok1904
Это ускоренные курсы ,организаторы рашка …ну и оптимизирована под нас в моем случае киев обл энерго
ok1904• 25 декабря 2022
Ответ дляЛЮБА
Ото ж. Було б навіть смішно, як би не було так боляче. Колега каже, що ранком їй взагалі світла не треба виявляється, приспособилась!
ok1904• 25 декабря 2022
Ответ дляInna Medvetska
Я про Ахметовські поля.
ok1904• 25 декабря 2022
Ответ дляLilittt07
В чем конкретно не знаю
Війна- заплутування ходів. Без цього ніяк
ЛЮБА• 25 декабря 2022
Ответ дляok1904
Я оказывается и в темноте могу готовить, но это мне не нравится … 3 суток без света , в поисках где зарядить аккумуляторы , мне вообще не зашли , но хоть в квартире не менее +20 было
Inna Medvetska• 25 декабря 2022
Ответ дляЛЮБА
І я при свічці готую, якщо треба. Плита газова і вода є.
Тому ще плюс мінус терпимо
ЛЮБА• 25 декабря 2022
Ответ дляInna Medvetska
Тому ще плюс мінус терпимо
Не у меня лампы, но я уже приловчилась в полутьме и без них ))) мои ругаются , переживают что бы палец себе не отрезала, а мне и от газ конфорок норма )))