Леди_на_драндулете• 25 декабря 2022

Кінець зими близько. До весни залишилось 65 днів

Як же ж звичайні гірлянди, лед-стрічка і арома-свічки створюють святковий настрій! Дві години провела в ванній під старенький, але добрий фільм "Великий" з Томом Хенксом (обожнюю його і всі фільми з ним). Дома чисто, тепло, наготовано, бо нас сьогодні дтек радує - тільки зранку на 4 години вимикали. Точно свято!)
Мама фифти цента• 25 декабря 2022
Ой, я его тоже недавно пересматривала. Люблю фильмы с Томом Хенксом)))

В каждой бочке...• 25 декабря 2022
О, таак 🦋🌼🐞🐝🐜💕
Мама фифти цента• 25 декабря 2022
Мне еще нравится фильм с его участием - Ларри Краун.
Г@Л@В@ломка• 25 декабря 2022
У нас сьогодні зовсім не вимикали ще світло!
Я цілий день лежу вобнімку зі своїм пузом)
Подивились 2 частини Аліси..
Завтра важкий день: у старшої День народження... Треба якось витримати протягом 3 годин 12 10-річних бешкетників
автор Леди_на_драндулете • 25 декабря 2022
А ’Зелена миля’ - це ж шедевр!
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Подивились 2 частини Аліси..
Оце квест
Я своїх вже другий рік залишаю з друзями (їм 13 і 12 років, погодки), то все ціле. Бардак, ну то таке. В кафешках їм не зашло, бо їдять максимум півчаса, а потім нудяться.
Г@Л@В@ломка• 25 декабря 2022
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Оце квест
Я хотіла цього року вдома... Але чоловік побоявся, що рознесуть квартиру. Замовили піцерію, там є ігрова зона.. зробила їм піньяту, купила бутафорії для фотосесії.. надіюся, що 3 години протягнемо