12 галюцинаций• 26 декабря 2022
допоможіть вирішити завдання по німецькій мові
Добрий день , допоможіть,будь ласка, вирішити завдання по німецькій мові. Німецькою треба написати що роблять діти взимку. Буду дуже вдячна.
Майданщица• 26 декабря 2022
Сладко-соленая• 26 декабря 2022
Автор, глаголы поставьте в нужную форму 3л. ед.ч., например, schwimmt. К существительным подберите macht, fahrt или spielt, например spielt Fußball. Вам должны были на занятии объяснить их употребление.
Бабульция• 26 декабря 2022
Як я розумію
Im Sommer spielt (macht) Anna (Paul, Mia) Fußball.
Або Anna spielt Fußball im Sommer.
І так по всіх видах спорту та дітях.
Або Anna spielt Fußball im Sommer.
І так по всіх видах спорту та дітях.