Які можуть бути варіанти? Мені в голову приходить два: записаний онлайн курс, де ти можеш переглядати лекції коли хочеш. Може хтось порадить такий зі зворотнім зв язком від викладача, щоб була перевірка дз. Або репетитор. Може хтось знає гарного репетитора з німецької
Може я щось упускаю і хтось підкаже ще варіанти
Мала дитина, то розпорядок дня збився, то захворіла, то нема настрою. Коротше "то понос то золотуха". Але я практично кожен день маю вільний час з восьмої до дев ятої вечора. Для нормальних онлайн-курсів це ж вже пізно?
СиренаФеоктистовна• 26 декабря 2022
Я занималась с мамами в декрете. Потерянное время. Потом ребенка не уложили, репетитор будет сидеть ждать вас или вы оплатите простой?
Котенок аки рысь• 26 декабря 2022
Гаст. Де
Але я не знаю, який там графік.
Просимо, також, повідомити ваших родичів, друзів та знайомих про пропозиції для українських біженців, які бажають навчатися в Німеччині. Поширте, будь ласка, це посилання.
Ми з нетерпінням чекаємо на Вас!
Але я не знаю, який там графік.
Ми з нетерпінням чекаємо на Вас!
СиренаФеоктистовна• 26 декабря 2022
Ответ дляAnnaOst
Ничего не понятно
Видите, у вас и с пониманием траблы. Учиться как планируете?
Ответ дляКотенок аки рысь
Гаст. Де
Але я не знаю, який там графік.
Ми з нетерпінням чекаємо на Вас!
Але я не знаю, який там графік.
Ми з нетерпінням чекаємо на Вас!
Дуже дякую! Там якраз є записані курси
Котенок аки рысь• 26 декабря 2022
Ответ дляAnnaOst
Дуже дякую! Там якраз є записані курси
Але ви маєте зареєструватися до кінця року, наскільки я пам´ятаю. Мені здається, що це гарна пропозиція, гарного навчання!
Котенок аки рысь• 26 декабря 2022
Ответ дляAnnaOst
Дуже вам дякую! А ви знаєте когось хто вчився? Цікавлять відгуки
Ні, це я для себе шукала, таке знайшла, але відгуків немає. Мені здається, що ця можливість є тільки два місяці, можливо відгуків немає взагалі