ПоЗиТиВнАя• 28 декабря 2022

Виплати від БО"Людина в біді"

Підкажіть, будь-ласка, чи є зараз виплати від Благодійної організації "Людина в біді"?. Вони одноразові? І яка сума допомоги( хоч приблизно)?
Не раскрытый парашют• 28 декабря 2022
Вам подзвонили і повідомили, що вас обрали на виплату?

автор ПоЗиТиВнАя • 28 декабря 2022
Ответ дляНе раскрытый парашют
Ні
Не раскрытый парашют• 28 декабря 2022
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Ні
Я знаю людей яким подзвонили і підтвердили їм виплату, сказали очікувати, ще з місяць тому, і таких було декілька, це мої пацієнти оформлені як ВПО в моєму місті
автор ПоЗиТиВнАя • 28 декабря 2022
Ответ дляНе раскрытый парашют
Дякую. Тобто, виплати є зараз від них
Не раскрытый парашют• 28 декабря 2022
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Дякую. Тобто, виплати є зараз від них
Наскільки мені відомо, то реєстрації на цю програму на даний момент нема. Виплати є, можливо хтось і отримав вже