КондуктЕр тролейбуса• 28 декабря 2022

Питання по ремонту мікрохвильовки

Почала дуже повільно гріти їжу, особливо перше, що це може бути? Чи є сенс ремонтувати чи краще нову купити?
Бабочки в моём животе• 28 декабря 2022
надо что бы мастер посмотрел, причины разные бывают
Tammy21• 28 декабря 2022
Возможно, магнетрон (надеюсь не напутала с термином) загибается. Ремонт не всегда оправдан, к сожалению.
Дон Пэдро• 28 декабря 2022
Как с напряжением в квартире, не низкое?
Нетутешня• 28 декабря 2022
Ви для початку у сусідів запитайте чи у них не те саме. Я думала моя накрилась,виявилось,що не вистачає напруги у мережі
Дуняша• 28 декабря 2022
У нас при низькій напрузі крутилася, але не гріла. Перевірте.