Я люблю транзисторы• 28 декабря 2022

Потрібен зоопсихолог. Поведінка кота потребує спеціаліста

Порадьте будь ласка, до кого звернутися в Києві або ж дистанційно. Ветеринари кажуть що кіт здоровий і проблема поведінкова. Кіт мітить. Страшенно. Хоч і покастрований. Обливає сечею все що може, підіймає хвоста, трясе та бризкає. Ніякі покарання не діють - товчу пикою в набризкані краплі, він мокрий, облизується, тікає та через 5-10 хвилин вже обливає інше місце. Це територіальне питання та конкуренція з іншими тваринами, я розумію причину. Але дуже потрібна консультація зоопсихолога - як допомогти тварині вийти з цього стану?
Атаманша• 28 декабря 2022
Ответ дляЯ люблю транзисторы
Є загальні 3 величезні лотки (як на фото) та ще один звичайний невеликий. Три види наповнювача, на будь-який смак. Турецький бентоніт, пресований деревний, силікагель... Він без проблем ходить до лотка срати та пісяти сидячи. Але це не відміняє бризкання на все, що погано стоїть
автор, сколько коту, как давно его кастрировали? дело в том что есть кастрация и стерилизация, в одном случае яйки вырезают совсем, в другом перекусывают семенные канатики, даже бескровно. Может чето недоперекусили и у него все равно половые гормоны во всю шалят. При кастрации утихает половое поведение, доминирование и все такое. Может ваш ветеринар напортачил.
автор Я люблю транзисторы • 28 декабря 2022
Ответ дляАтаманша
Коту півтора роки, кастрований в 6,5-7 місяців. Все вирізане в нього, навіть УЗД робили, шукали яйце в брюшині. Не знайшли. В нього навіть на пісюні шипів немає, це свідчить про те, що немає полових гормонів
Техпаспорт на медузу• 28 декабря 2022
Ответ дляспальное место
Расскажите подробнее что было и что вы сделали и сколько времени это ушло. Мне действительно интересно. Потому как мне кажется что это сложно и не стоит и начинать
В нас було 4 кота, прибився 5 з пробитою головою, поки лікувала, все було ок, потім почав мітити, кастрували, те ж саме. Ветеринар порадив дати йому кімнату (якщо є можливість) так і зробили, лоток, вода, їжа, лежак, все було тільки його, мітив у своїй кімнаті раз 5, потім зрозумів, що іншого запаху немає, перестав (десь біля 2 тижнів на це пішло), потім почала його випускати до інших котів, але його кімната залишалсь тільки його, був з усіма котами пл хвилини 2 і знову біг у свою кімнату, але не мітив. Десь місяць так хожив, думала не буде з усіма разом жити, але починав все більше і більше виходити, потім почала годувати з усіма, спати почав з іншими але лоток і зараз стоїть окремо. Але якщо чесно, то думала, що просто відправлю жити на вулицю (ми в приватному будинку) таких котів, ще ніколи не бачила, обсцикав абсолютно все, навіть вікна. Часу пішло на відучення багато, точно вже не скажу скільки, рік тому це було
Техпаспорт на медузу• 28 декабря 2022
Ответ дляспальное место
Найскладніше з усього було, не пускати інших котів до нього і постійно це контролювати
КошкинДом• 28 декабря 2022
Ответ дляKusalochka
Вот примерно так всегда отвечают работники выдуманной сферы. Вы же зоопсихолог! Поговорите с котом автора, обясните а то посты общие из инета много ума не надо цитировать.

Кстати, какими словами нужно хвплить кота? Обьясните что за бред вы написали?
Бачу, у вас багато вільного часу)
спальное место• 28 декабря 2022
Ответ дляЯ люблю транзисторы
Блин, автор. Вам реально заняться нечем? Возитесь с этим котом и даже писюн разглядываете его. Это всего лишь кот. Выпустите его на улицу, пустт там метит.
спальное место• 28 декабря 2022
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Это то ли сердобрлтность такая у вас безграничная то ли что другое. Ну реально тааое терпеть из-за кота, который должен бы быть вам благодарным за спасение и приют, а он ещё и загадил все. Говорят кошачьи метки никогда не отстирываются нечем. Я бы не выдержала такое
Божий одуванчик• 30 декабря 2022
Знаю только одного хорошего зоопсихолога. Но, наверное, сейчас ее нет смысла советовать - она из страны-агрессора.
Но хотя бы можете ее инсту почитать бесплатно. Вдруг поможет.
@catlogica
Божий одуванчик• 30 декабря 2022
Ответ дляa.ostroverh
Наталья Мартышко. Есть на фб
Я не помню кто тут ее советовал
Но я была готова идти к ней на прием со сфинксом в прошлом году)
Мне его принесла подруга, хозяйка уехала в Польшу , а кота не забрала.
Он больше месяца ходил по крупному в коридор, или возле лотка...
Правда это прошло после кастрации)
Я там такую анкету заполняла, шо мамадарагая)))
Она не занимается котами от слова совсем. Они для нее инопланетяни.
Это собачий зоопсихолог.
Божий одуванчик• 30 декабря 2022
Ответ дляЯ люблю транзисторы
Так, шестеро ще окрім нього. 5 дорослих та одне підкинуте кошеня. Ще собака у дворі. Багато сусідських тварин навкруги. Але він виріс в цьому оточенні, він в нас зі своїх 4х місяців, теж безхатько був, забрали
Вот Вам, похоже, и источник проблемы. А какие отношения внутри прайда?
Пока с Ваших слов создается впечатление, что коту сильно некомфортно дома. И он всеми силами пытается дом и своих людей ’одомашнить’.
Бить, тыкать мордой и т п бесполезно. Надо убирать источник такого поведения. Помочь животным выстроить бесконфликтные отношения.
a.ostroverh• 30 декабря 2022
Ответ дляБожий одуванчик
Это собачий зоопсихолог.
Ничего сказать не могу
В переписке с ней анкета на кота
Божий одуванчик• 30 декабря 2022
Ответ дляa.ostroverh
Ничего сказать не могу
В переписке с ней анкета на кота
Я с ней общалась. Она не занимается котами.
Хотя... это год назад было...
a.ostroverh• 30 декабря 2022
Ответ дляБожий одуванчик
Хотя... это год назад было...
Странно конечно
Но у меня переписка в октябре
Я реально сидела отвечала на вопросы )
Даже такие ’как вы прощаетесь с котом, когда уходите из дома’)