Я люблю транзисторы• 28 декабря 2022

Потрібен зоопсихолог. Поведінка кота потребує спеціаліста

Порадьте будь ласка, до кого звернутися в Києві або ж дистанційно. Ветеринари кажуть що кіт здоровий і проблема поведінкова. Кіт мітить. Страшенно. Хоч і покастрований. Обливає сечею все що може, підіймає хвоста, трясе та бризкає. Ніякі покарання не діють - товчу пикою в набризкані краплі, він мокрий, облизується, тікає та через 5-10 хвилин вже обливає інше місце. Це територіальне питання та конкуренція з іншими тваринами, я розумію причину. Але дуже потрібна консультація зоопсихолога - як допомогти тварині вийти з цього стану?
автор Я люблю транзисторы • 28 декабря 2022
Ответ дляЗвездолётчица
Я использую специальные средства-деструкторы запаха. Хорошо помогают от вони и отпугивают от повторной пакости в то же место.
Сейчас вот такой, как на фото во вложении. Были и другие, но нынешний больше всего понравился. Не вонючий и реально убирает шмон.
В мене ці. Нормальні.
Голодаю• 28 декабря 2022
Ответ дляЯ люблю транзисторы
Всі аналізи здані, УЗІ зроблене. Нормально все з ним. Він же не сцить калюжами, він саме мітить.
Він увагу привертає. Тому якось стрьомно, якщо нічого не змінилося в домі за останній час. Коли кастрували і коли мітити почав?
Etopro100ya• 28 декабря 2022
Ответ дляЯ люблю транзисторы
Він швендяє до сусідів та лупить їхніх котів. Тому саме його я пильную. Інші коти як коти, видеруться на паркан та сидять або на дерево. А цей лазить, обсцикає, задирається до сусідів. Вже приходив з покусаним хвостом, з вирваним кігтем, з диркою в шиї...
Оце він у вас альфа))
Kusalochka• 28 декабря 2022
Зоопсихологумора просто. Какой выкачки денег только не придумают. Автор, эти выдуманные специалисты еще никому не помогли. Или смириться или отдавать кота.
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Коти дуже горді тварини, і запах іншого кота для них не є приємним, ви бачили, щоб на вулиці два коти поряд сиділи какали? В кожного кота має бути свій лото і стояти доволі далеко один від одного, щоб кіт міг усамітнитися. Їм дуже важливо в такі моменти відчувати безпеку, а не чекати, що зараз ще хтось залетить в цей лоток. Особливо, якщо коти однієї статі
В них є 11 соток двору. Проблема не в лотках - він їх нормально використовує та його не бентежить, що туди сусіди ходили. Сере він туди й пісяє. Але він помічає все, біля чого знаходиться. Обісцяв всі дерева, весь гараж, весь будинок, вхідні двері...
Звездолётчица• 28 декабря 2022
Ответ дляЯ люблю транзисторы
В мене ці. Нормальні.
Не пробовала. На будущее информация.
Голодаю• 28 декабря 2022
Ответ дляKusalochka
Головне, не товкти пикою, бо так тільки закріплюється деструктивна поведінка. А що не так з зоопсихологом? Можна ще професійні форуми читати. Теж багато цікавого і корисного.
Ответ дляГолодаю
Кастрували ще навесні, коли йому місяців 7 було, ветеринар наш сказав шо котик дозрів. Всю весну, літо, осінь він нормально себе поводив. А потім почалося...
Kusalochka• 28 декабря 2022
Ответ дляКошкинДом
Я не зоопсихолог, напишу власний досвід. Мала кота, який страшно дряпався і кусався до пори до часу. Покарання - не варіант, це не собака, коти думають інакше. Для них працює ланцюжок ’я зробив - хазяїн бурхливо реагує - я молодець, вразив людину, треба повторити’. Тож припиняйте насильство, бо воно тільки закріплює поведінку. Пояснюйте словами, хваліть, гладьте і пригощайте, коли котик поводиться гарно. Це вимагає часу і терпіння. Швидко не вирішите.
Вот примерно так всегда отвечают работники выдуманной сферы. Вы же зоопсихолог! Поговорите с котом автора, обясните а то посты общие из инета много ума не надо цитировать.

Кстати, какими словами нужно хвплить кота? Обьясните что за бред вы написали?
Техпаспорт на медузу• 28 декабря 2022
Ответ дляЯ люблю транзисторы
Так він частина цієї зграї з дитинства. Все будо добре, зараз йому півтора роки
А ви впевнені, що він частина зграї? Те, що кіт живе з дитинства, це не значить, що йому подобаються інші коти. Коти мітять тільки в одному випадку, він не ревнує, не хвилюється, якщо зі здоров´ям все ок, а просто помічає свою територію, щоб інші коти розуміли, що то його. Навіть, якщо коти живуть на вулиці і мають спільну територію, то вони в більшосі випадків намагаються ходити там в різні години і перетинаються тільки тоді, коли сезон спарювання. Всі котячі живуть прайдами, а прайди в своїй більшості це сімейні зв´язки. А у вас просто згаря котів, в якій кіт себе відчува не комфортно
Голодаю• 28 декабря 2022
Ответ дляKusalochka

Я не зоопсихолог, но консультацию в клубе можно получить, у заводчиков, которые годами с котами работают и где коты живут большими группами. Что в этом ненастоящего? Это опыт. И это полезно. Поведение животного всегда можно скоректировать.
Майор Медуза• 28 декабря 2022
підсрачник пробували?
Техпаспорт на медузу• 28 декабря 2022
Ответ дляЯ люблю транзисторы
Для кота туалет, це не просто пісяти і срати, а усамітнення, розумієте, він не хоче ділити свою територію з іншими котами, тому і мітить. Коти люблять побути самі, вони взагалі дуже незалежні тварини
Etopro100ya• 28 декабря 2022
В мене були кішки, одна гадила на килимок за меблями, тикала кричала толку 0. Віддали.
Інша таке наробила, я гаркнула, вона подивилась на мене з образою, але більше такого не робила і не робить.
Було таке що полюбляла сидіти на тумбочці та перевертати там всякі баночки, раз гаркнула- кішка ні разу більше туди не стрибнула.

Усі котики різні, кожну проблему треба вирішувати індивідуально виходячи з характеру котика)
Моя улюблена страшко• 28 декабря 2022
На Ютубе Джейсон психолог кошачий, очень доходчиво всё объясняет, коты перестают себя так вести как ваш, хозяева не верят- а оказывается всё очень легко исправить , ищите и смотрите.
Ответ дляТехпаспорт на медузу
З радістю віддам їх вам, хочете? Всі безхатьки в минулому, жодного не заводила навмисне. Бажаючих на кота немає, віддати його нема кому. Тож треба йому допомогти із прийняттям зграї.
Kusalochka• 28 декабря 2022
Ответ дляГолодаю
Нельзя. Даже у людей всех нельзя. Даже с помощью препаратов.
Техпаспорт на медузу• 28 декабря 2022
Ответ дляЯ люблю транзисторы
А ви свою відповідальність на мене не перекладайти, ви запитали, я написала. Я зооволонтер, можу ще й з вами поділитися. В самої їх на даний момент 3 халишилось, ще місяць тому 8 було, хочете?
Голодаю• 28 декабря 2022
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Ні, причина не в інших котах, бо з дитинства не було змін і раніше не мітив. Тут думаю, що привертає увагу. Навпаки, можливо автор його сильно виділяє серед інших - негативна увага - теж увага. Тому і поводиться так. А ще й спить поруч. Тому йому здається, що він головніший за всіх котів в домі автору треба взагалі перестати реагувати на мітки. Розкладати кругом шкурки від цитрусових, не сварити, не бити. Краще водою, але щоб він не думав, що то автор. На відстані. Йому набридне таке робити. Ну і відсилити зі спальні.
Голодаю• 28 декабря 2022
Ответ дляKusalochka
ага, пишите еще.
Голодаю• 28 декабря 2022
Ответ дляЯ люблю транзисторы
Тоді діло не в зграї, не в гормонах, а справді ієрархія. Вам потрібно перестати давати йому негативну увагу, а також прирівняти до інших тварин в домі.
Техпаспорт на медузу• 28 декабря 2022
Ответ дляГолодаю
не факт, можливо, раніше один з котів не ходив на його лоток, а зараз почав, або зайняли його місце, або з´явилось кошеня, яке зайняло його улюблене місце в господарів. Та взагалі варіантів є дуже багато.
Техпаспорт на медузу• 28 декабря 2022
Ответ дляГолодаю
Ви ж не знаєте, як автор ставиться до інших тварин, можливо вони всі сплять на ліжку
Голодаю• 28 декабря 2022
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Ні, якщо б заняли його лоток, то він би знайшов місце, де ходив би постійно. Кошеня - можливо, але скоріш за все ні. Це більше характер показує господарям
Голодаю• 28 декабря 2022
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Я не знаю, тому і написала, що треба прирівняти до всіх котів, не виділяти
Техпаспорт на медузу• 28 декабря 2022
Ответ дляГолодаю
А якщо його і не виділяють, а він мітить? Чому Ви так впевнені, що то ієрархія, кіт жив з самого дитинства і ієрархія за 1,5 року, точно вже вибудувалась, то чого він почав мітити, якщо нічого не змінилось? Мітити це не показувати характер, а захищати свою територію
Голодаю• 28 декабря 2022
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Тому що автор тепер постійно його сварить і шпиняє, от він і відчуває себе особливим. треба ігнорувати і інші важелі впливу знайти.
Техпаспорт на медузу• 28 декабря 2022
Ответ дляГолодаю
а чому він почав мітити? потрібно знайти першопричину, а ви б ігорували мітки, ви знаєте, який це запах? Це потрібно вирішувати, бо якщо ваша теорія з ієрархією не вірна, то автору прийдеться, ще довго терпіти, або викинути кота на вулицю (і тут її теж можна зрозуміти). Не давайте поради, які точно нашкодять, ви ж не знаєте взагалі, які стосунки у сім´ї з котами, хто домінант, хто субдомінант і так далі.
Серьезная баба• 28 декабря 2022
Яка конкуренція, якщо кіт кастрований? Тут правильно писали, що треба шукати першопричину. Сварить кота теж не вихід.
Техпаспорт на медузу• 28 декабря 2022
А взагалі, автор ви молодець. Я тішуся, що у нас так багато людей, які готові підбирати та піклюватись про таких покинутих котячих. Цей хлопець прийшов до мене з пробитою головою, і обісцяв всю хату, леть відівчила, зараз золота дитина.