Щепотка_совести• 28 декабря 2022
Для вивчення мови модна дивитись з субтитрами
Для вивчення англійсткої мови краще дивитися з англійськими субтитрами чи з українськими можно , буде толк , я просто з англійськими зовсім нічого не зрозумію ….
Результат:
вже голосів:
15 (71.43%)
Тільки з англійськими
6 (28.57%)
Можно з українськими
Солнечный день• 28 декабря 2022
Лучше вообще без, я когда смотрю то читаю эти субтитры, а не слушаю
Вкаблучках• 28 декабря 2022
Краще без
Я дилюся з англійськими
Загальна рекомендація, скачати субтитри наперед, прочитати, розібрати і тоді дивитися без субтитрів, але уже знаючи слова.
З українськими - діла взагалі не буде
Я дилюся з англійськими
З українськими - діла взагалі не буде
Нетутешня• 28 декабря 2022
Мне это до лампочки, лучше общаться с носителем. Результат не заставит себя ждать
Мама Чели• 28 декабря 2022
Если с английскими ничего не понимаете, то конечно смотрите с украинскими. А лучше начните с мультфильмов, там более четкое произношение, легче лексика.