Гуру троллинга• 28 декабря 2022
И всё-таки : какая у вас ?
Фотку спёрла из темки тут на днях
З.Ы. я - женщина, если что, в опросе честно проголосовала) Просто реально интересно
Результат:
вже голосів:
103 (32.49%)
81 (25.55%)
60 (18.93%)
Ответы
40 (12.62%)
У меня другая!
24 (7.57%)
9 (2.84%)
Я - мужчина
Бавовна• 29 декабря 2022
Ответ дляРазведка Маша
Так то не клітор... то малі статтеві губи .Ви б анатомію трішки повчили
Навіщо іх тягати ?
Брррр
Навіщо іх тягати ?
Брррр
А ви не помітили що вони починаються з клітора , чи у вас все окремо
Разведка Маша• 29 декабря 2022
Ответ дляБавовна
Ну ,там найбільш розгалуджена частина - саме губи .І висить не він , він ( по фото ) якщо і більший,то не на багато .
Це те ж саме ,що стверджувати ,що чим більше член тим сильніший оргазм у чоловіка через площу крайньої плоті
Бавовна• 29 декабря 2022
Ответ дляРазведка Маша
А при чем тут оргазм, зачем вы его прилетаете
Разведка Маша• 29 декабря 2022
Ответ дляБавовна
Почитайте выше на какой коментарий я отвечала,приплетаю не я .