Пэрисхилтонша• 29 декабря 2022
Ваше відношення до корпоративів в цьому році?
Одна я не розумію, як можна танцювати і співати в такий час?
Мова зараз не про те, щоб колективом випити пляшку шампанського, поговорити і розійтися.
А про веселі гулянки з танцями, караоке і т.д. Невже в цьому році не можна було без цього обійтися?
Вумна вутка• 29 декабря 2022
Ответ дляМстящий за Зайца
Термос, пауэрбанк, фонарь
Оце часи настали)
Мені просто премію до зарплати і вихідний на завтра, то для мене кращій подарунок у цьому році
Лунтик-паунтик• 29 декабря 2022
Ответ дляКофе в лобби
отрицательно .помню о парнях в окопах
Парни с окопов когда в отпусках и сами не против праздника с семьей.
Пэрисхилтонша
• 29 декабря 2022
Ответ дляОчень добрый аноним
А я б поплясала, но у нас нет корпоратива. Сейчас так много стресса, горя, очень многие в тревожном и депрессивном состоянии и сколько это продлится, и доживем ли мы до того момента, когда это закончится - никто не знает.
Так почему бы не сделать себе праздник здесь и сейчас. Позитивные эмоции сейчас нужны, как никогда.
Мабуть в кожного різне відношення до цього.
Я наприклад не можу зараз веселитися. Хочеться ридати, стільки горя зараз кругом.
Зайканалужайке• 29 декабря 2022
Ответ дляЛунтик-паунтик
Во время ВОВ тоже делали концерты и при возможности веселились. Те кто ближе к фронту , имеют другое от вас мнение. Жить нужно каждый день , потому что завтра может и не быть
я не против концертов, а вот быдлопьянки с конкурсами, караоке, танцами-зажиманцами бесят, особенно если там еще и мужики есть, т.е. одни воюют и погибают, другие в глотку заливают.
Очень добрый аноним• 29 декабря 2022
Ответ дляПэрисхилтонша
Мабуть. Неможливо 10 місяців ридати, так можно і у вікно вийти. А у мене діти, яких я повинна підтримувати і забезпечити їм емоційну стабільність у час, коли зовнішньої стабільності зрвсім немає. Є родичі похилого віку, які від мене залежать і на мене розраховують. Тому треба збирати себе докупи, знаходити позитив у малому, щоб були сили жити.
Очень добрый аноним• 29 декабря 2022
Ответ дляЗайканалужайке
Не знаю где вы работали, но наши корпоративы никогда и близко не были похожи на то, к чему вы привыкли.
Чучело-Мяучело• 29 декабря 2022
Я не говорю, что надо голову посыпать пеплом, но плясать и петь толпой после выпивки караоке как-то дико для меня, в свете того, что происходит по всей линии фронта.
Вумна вутка• 29 декабря 2022
Ответ дляПэрисхилтонша
Та то у вас просто сьогодні такий настрій, аякби ви були десь в компанії, та випили чуть-то хто зна)
І якби ми навіть усі в тилу сіли й заплакали, це нічим би на фронті не допомогло.
Ми всі розуміємо що важко, що люди гинуть, але і ми теж у стресі і маємо хоч іноді розлабитись, щоб не зійти з глузду.
Продавец овец• 29 декабря 2022
а что они у кого-то есть в этом году?
у нас а работе никто даже и не заикается. сейчас в стране война, какие могут быть корпоративы?
Стопясят раз обсуждала• 29 декабря 2022
Не розумію я такі гульки, коли наші хлопці віддають свої життя. Подивишся новини і кусок в горло не лізе...
Вумна вутка• 29 декабря 2022
Ответ дляЗайканалужайке
Зараз усім важко. І чоловіки в тилу теж працюють і в умовах війни це важко буває. Чому вони не можуть святкувати, якщо хочеться свята?
Вони ж не ховаються, не виїхали як деякі. Хто зна що їх завтра усіх чекає?
Лунтик-паунтик• 29 декабря 2022
Ответ дляЗайканалужайке
Так а речь и не шла про быдло-пьянки. Речь шла о просто корпоративе. Многие не видели своих близких и друзей долгое время . А там , жизнь одна у людей, как хотят так пусть и живут. Меня пьянки и в мирное время не интересовали.
ДлинноНожка• 29 декабря 2022
Ответ дляВумна вутка
Я не уявляю як би змогла зараз на корпоративі плясати. Це несумісні речі з ситуацією в країні. Всі відомі мені великі компанії в цьому році відмінили корпоративи і це нормально. Дивує, що основна частина це міжнародні компанії. Наші ж в той же час не обмежують себе.
Сижуревувшоке• 29 декабря 2022
Ответ дляОдноклассница
Точно, 2024 будемо з Перемогою зустрічати!🙏
Так уже майже рік!
Пэрисхилтонша
• 29 декабря 2022
Ответ дляПродавец овец
а что они у кого-то есть в этом году?
Є, навіть в цій темі дівчата писали, що були чи будуть.
НашлаПерепискуМужа• 29 декабря 2022
Ответ дляКоко Шанель
Нормально відношусь, бо, нажаль, для когось ’завтра’ може не бути
То ви вважаєте, що ті, для кого завтра не настане, в останній момент свого життя пожалкують саме про те, що не набухалися на корпоративі в 2022 році?
Лунтик-паунтик• 29 декабря 2022
Ответ дляПэрисхилтонша
В мого чоловіка на роботі сьогодні.
Спочатку казав, що просто пообідають і трохи вип´ють. А зараз написав, що вже танці і караоке. І я чесно кажучи в шоці! Мені аж тошно стало.
Были бы с мужем , то не тошнило бы😂
Стопясят раз обсуждала• 29 декабря 2022
Ответ дляПродавец овец
а что они у кого-то есть в этом году?
Почитаєш советчицу, то тут кожен другий тільки й думає про гулянки і розваги. Вони жити хочуть на повну і пофіг на все інше.
ДлинноНожка• 29 декабря 2022
Ответ дляВумна вутка
Святкувати можна по різному. Можна випити по бокалу вина і подякувати колегам за такий непростий рік, а можна з ведрами горілки і п’яними піснями в караоке. Різницю відчуваєте?
Вумна вутка• 29 декабря 2022
Ответ дляДлинноНожка
Ви не праві. Ви не уявляєте, у вас нема настрою, а їм це потрібно-вони мають право.
У мене не було корпоратива, але сьогодні дзвонила в одну велику компанію наших клієнтів, то вони святкували і мають право-у них важка робота пов´язана з енергетикою. Для них пережити цей рік і зібратися до купи було важливо і вони зібралися
Продавец овец• 29 декабря 2022
Ответ дляПэрисхилтонша
Не понимаю такого.
Мы дома НГ не будем отмечать, нет ни желания ни настроения, а тут корпоративы с песнями и танцами. Пир во время чумы.
миссАрфография• 29 декабря 2022
Норм відношусь. Ми навіть на весіллі недавно гуляли. У війчькових до речі
Продавец овец• 29 декабря 2022
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Це точно...
ДлинноНожка• 29 декабря 2022
Ответ дляВумна вутка
У мене є певні внутрішні моральні принципи. І на щастя компанія в якій я працюю і мої колеги їх поділяють. Тут справа не в настрої.
Коко Шанель• 29 декабря 2022
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
А хіба корпоратив це обов´язково напитися? Можна ж просто гарно провести час з колегами, і емоційна розрядка теж зайвою не буде. Те, що в нас війна, зовсім не означає, що треба весь час тримати траур.
Вумна вутка• 29 декабря 2022
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Чому саме набухалися? Я наприклад не розглядала корпоративи з цього боку, для мене це можливість поспілкуватись більше